2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Günaydın arkadaşlar, gebeliğin başında ayrıntılı bir kan tahlili yapılıyordu, 8-10 tüp kan alınıyormuş o kaçıncı haftada oluyordu?
Ben 5+5 doktor kontrolüne gittim. Orda kanları ve idrar testi aldı.
Kahverengi leke gören yok mu aranızda kötü bir şey mi yaşıyorum kızlar
Ben bugün 6+1 im dün kahve lekelenmem başladı evdeki prpgestanı kullanmaya başladım. Bugün de devam ediyor

Yazmışlar vallahi. Bende de kendimde gordüm az once şok oldum. Bu yaziyi gorene kadar hic dikkat etmemistim.
Screenshot_20221009-150630_Chrome.jpg

Birşey sormak istiyorum
Perşembe günü beta 226.70 çıktı
Bugün kasık ağrım olduğu için hastaneye gidip test yaptırdık 347 olmuş
3 günde az artmış gibi geldi, bir sorun olabilir mi sizce endişelendim

Birşey sormak istiyorum
Aynı merkezde mi yapıldı?Korkutmak istemiyorum ama hemen bir kadın doğumcuya danışın

Birşey sormak istiyorum
Laboratuar farklı olabilir az artmış mümkünse iki gün sonra tekrar aynı saatte aynı yerde kan verin yada bir kadın doğumcuyla görüşün takip yapar

Laboratuar farklı olabilir az artmış mümkünse iki gün sonra tekrar aynı saatte aynı yerde kan verin yada bir kadın doğumcuyla görüşün takip yapar
Çarşamba günü kadın doğum doktoruna randevum var ama endişeliyim değerim az artmış
İnternetten bakıyorum bir yerde kanama yoksa değerin az artması çok önemli değil yazıyor
Bir yerde 2 kat artmazsa boş gebelik yazıyor anlayamadım

Çarşamba günü kadın doğum doktoruna randevum var ama endişeliyim değerim az artmış
İnternetten bakıyorum bir yerde kanama yoksa değerin az artması çok önemli değil yazıyor
Bir yerde 2 kat artmazsa boş gebelik yazıyor anlayamadım
Bişey demek için erken takibe göre doktor karar verir araştırıp kendini strese sokma vücudun etkilenmesin

X