2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çarşamba günü kadın doğum doktoruna randevum var ama endişeliyim değerim az artmış
İnternetten bakıyorum bir yerde kanama yoksa değerin az artması çok önemli değil yazıyor
Bir yerde 2 kat artmazsa boş gebelik yazıyor anlayamadım
Yarın bence hemen kadın doğuma git daha garanti

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım inşallah Haziran annesi olacağım çatlatma iğnesi ile hamile kaldım 5 haftalık şu anda ama belim ve boşluklarımda çok şiddetli ağrım var ve kahverengi sümüksü akıntı geldi sabah sizler de de var mı normal mı doktor kontrolüm çarşamba günü tereddüttte kaldım erkenden gitsem mi acaba yoksa normal mi diye :KK43:

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım inşallah Haziran annesi olacağım çatlatma iğnesi ile hamile kaldım 5 haftalık şu anda ama belim ve boşluklarımda çok şiddetli ağrım var ve kahverengi sümüksü akıntı geldi sabah sizler de de var mı normal mı doktor kontrolüm çarşamba günü tereddüttte kaldım erkenden gitsem mi acaba yoksa normal mi diye :KK43:
Yerleşme olabilir ama en iyisi doktoruna git danış canım en garantisi o

Kızlar bilgilerini yazanları yarın eklicem tabloya merak etmeyin telefondan zor oluyor bilgisayardan iki üç günde bir günc

Kızlar yarın 11.40'ta kalp atışı için kontrole gideceğim, dualarınızı eksik etmeyin🥰İnşallah duyarım da derin bir oh çekerim🙏
Günaydın canım inşallah iyi haberler alırsın.Kac haftalık oldun

Ben 6+2 yim bende de lekelenme var 3 gündür doktora gittim sıkıntı yok dedi progestan verdi

X