2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sağlıcakla gelsin.
Peki bebeğin hareketlerini artık hiss ediyor musunuz?

Sarı kız ne ki ben onu bilmiyorım hiç.bu arada sana da geçmiş olsun bacım hepimizin derdi bir

Kızlar selam umarım herkes iyidir bugün biraz yoruldum işte. Şiddetli bacak kasık ağrım var. Karnımda sanki ağrı dolaşıyor, gaz sancısı mı anlamıyorum da. Önerisi olan var mı?

G
Kızlar selam umarım herkes iyidir bugün biraz yoruldum işte. Şiddetli bacak kasık ağrım var. Karnımda sanki ağrı dolaşıyor, gaz sancısı mı anlamıyorum da. Önerisi olan var mı
Geçmiş olsun. Benimde işte yorulduğum gün sadece uzanıyorum. Ama farklı bir şey yapanlar varsa iyi geliyorsa çözüm iyi olur

Kızlarrrr nasılsınız umarım herşey yolundadır. Bugun doktor kontrolüm vardı aylık ona gittim. Hem normal ultrason gördüm hem şu 3 boyutlu gördüm oğluşum ultrasonu karnıma koyar koymaz pipisini gösterdi. İlk öğrendiğimizde biraz zorlamıştı doktor teyzesini ama şuan herşey ortada sağolsun inşallah doğuma kadar öyle durur ama hep 2 aydır baş aşağı duruyor. Herşey yolundaymış 376 gram olmuşuz Doktorum ayrıntılı ultrason için 5 tane doktor önerdi. Ben Ankarada yaşıyorum bu doktorların hangisine gidersen git hepsi alanında uzmandır dedi. Sizinledr paylaşayım eğer gitmek isteyen olursa ben biraz uygun olanı tercih ettim açıkcası araştırmadım ama bi doktoru aradım profdu telefondaki sekreter kadının ses tonu ve konuşma tarzı aşırı itici geldi bide üstüne fiyatını duyunca iyice soğudum 2500 nakit tek gebelik 3000 kart çekimi 500 tl komisyon hiç hoş değil yani o yüzden galiba arasında prof olmayan en uygunu olanı tercih ettim oda 1100 tl tek fiyat kartlada aynı fiyat. Doktorun yorumlarınıfa okudum herkes memnumuş ben zaten öncelikle kendi doktoruma çok güveniyorum o yüzden araştırmadım hiçbirini. Eğer isteyen olursa özelden atarım. Yarın gideceğim orda herşeyini öğreneceğim inşallah bugun ilk kez kurbağayada benzese yüzünü gördüm oğluşumun çok keyifliydi birde bacak ağrısı için bana magnezyum yazdı krampla uyanıyorum dedim. Bide mide yanması için rennie duo yazdı. Bol bol maden suyu kuruyemiş çiğ olarak tüket maden suyunuda beypazarı dedi. Limonlu vs vs olmayacak dedi. Böyle eğer sizede yardımcı olmak adına böyle uzun uzun anlattım kusura bakmayın oğluşumun yüzünüde ekleyim allah sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• 80594687-B8C0-4630-9F1C-6E74F1D396C2.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 66
Ilık laktozsuz süt bana iyi geliyor

Kızlar selam umarım herkes iyidir bugün biraz yoruldum işte. Şiddetli bacak kasık ağrım var. Karnımda sanki ağrı dolaşıyor, gaz sancısı mı anlamıyorum da. Önerisi olan var mı?
Doktorum bana (20+) artık kramplar başlayabilir bunun için magnezyum alabilirsin dedi. Ben de normalde günde 2 tablet alınan magnezyum kalsiyum ve diğer bazı elementler içeren bir üründen günde 1 tablet kullanıyordum bir süredir. İhtiyaç duyarsan günde 2ye çıkabilirsin dedi. Sanki sizin tarif ettiğiniz duruma benzettim doktorun dediklerini. Bir hekime danışarak başlayabilirsiniz. Bana önerdiği ürün günlük ihtiyaçtan yüksek doz içermiyor, bunu önemsiyorlar o nedenle doktora danışmadan almamanızı öneririm şayet böyle bir ilaca başlayacaksanız. Bir de kişiyi nefes nefese bırakmayacak egzersizler de iyi gelebilir. Kişiyi yormayan hamile pilatesi gibi.

Ayakta çok mu kaldınız,çok mu gezdiniz?Bende böyle olunca ayaklarımda ve belimde ağrı oluyor.Uzanıp dinlenmekten başka çare bilmiyorum ben de.Geçmiş olsun,şimdi nasılsınız?

çok sağol canım hepimizinki inşallah
maalesef hala yok
Amin canım.Ben de daha hiss etmiyorum,siz kontrole gitmişsiniz,sizin bebeğiniz iyimiş,ben de sizde iyi olunca teselli buldum.İnşallah biz de en yakın zamanda hiss ederiz.Ben daha şubat sonu kontrole gideceğim için bir az tedirgin oluyorum,sanki hareketlerini hiss etsem kontrolü beklemek daha rahat olacak sanki.

Bende var ama hiç bir çare bulamıyorum sen bulursun banada bildir

Kızlar çatı kemiği ağrısı yaşayan var mı bu aylarda neler yapıyorsunuz yürürken zorluyor beni her zaman olmasa da bugün baya rahatsız oluyorum

Kızlar çatı kemiği ağrısı yaşayan var mı bu aylarda neler yapıyorsunuz yürürken zorluyor beni her zaman olmasa da bugün baya rahatsız oluyorum
Geçmiş olsun. Acaba değerleriniz mi düşük? Bende bel ağrısı oradan bacağa vuran bir ağrı var sadece.

Gözün aydın olsun darısı benim renkli ultrason zamanıma bakalım ne zaman izin verecek doktor hem extra ücretli ultrason zaten ücretle (devlette) hem böyle olursa 3 katı onu da sen istediğinde yapmıyorlar aman Almanlar bir tuaf valla üstelik soyguncu ondan zenginler heralde maden suyu içiyorum badem yiyorum çiğ olarak inşallah iyi gelir mideme renniyi bende soracağım bakalım yazacakmı.bu arada o kart olayı varya sinir oluyorum tr deyken (özelde) sorunca öyle derlerdi içimden ne laf sayardım doktora öı geldim baklaları geldim diye az üz kazanamıyorlar birde iki kuruş vergi verecekler derken onu bizim cebimizden çıkartmaya çalışıyorlar halbuki KDV dahil fiyat yasası diye bir şey var eğer ki nakitte KDV dahil değilse vergi kaçırıyor kartta extra alıyorsa dolandırıcı böyle iki neden var bu sebepler ile soğuduğum çok doktor olmuştur ama demekki her ilde varmış demekki

Bende var ama hiç bir çare bulamıyorum sen bulursun banada bildir
Bunları bir önden dene sende.birde yeşil elma bir nebze rahatlatıyor denedim birde yanma olunca bir kaşık yoğurt yemek fazla değil bir kaşık yemek kaşığıyla.ama iddialı bir rahatlama değil idare edebilecek kadar.. sen bi önden bunları dene benim gibi sonra yazıyorlar sürekli ya deneye yanıla bulacağız çiğ bademi deneyeceğim mesela bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…