2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ay muhteşem sağlıcakla gelsin, benim de yarın içim içime sığmıyor hayırlı haberlerle dönmek nasip olur inşallah
Ben sabah 6 da uyandım heycandan uyuyamadım. Sanki bebişte hissetti o da hep kıpır kıpırdı. Hayırlı haberlerle dönersin inşallah. Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

benim gittiğim özelde de paket vs yoktu ve şuan alamıyorduk doğum zamanı alabilirsiniz dedi ozamana da zamlı fiyattan tabiki.
kızlar resmen bugün pertim çıktı sabah saat 9da gittiğimiz eğitim araştırma hastanesinden akşam 7de çıktık bütün gün bekle allah bekle
neyse ki her şey yolunda bu da benim oğluşum
Ya ne kadar tatlı maşallah benim oğluşum hiç göstermiyor yüzünü hep gizliyor

Ya ne kadar tatlı maşallah benim oğluşum hiç göstermiyor yüzünü hep gizliyor
çok teşekkür ederim ablası eminim o da bir dahaki sefer gösterecektir bugün de bir anneyi defalarca çağırıp göremediler kadın bütün gün yürüdü bebeğin pozisyonu değişsin diye

Detaylı ultrasona gidenler adına çok mutlu oldum. Bebisleri görmek ve sağlıklı olduklarını duymak çok güzel. MasaAllah bizim grubun bebislerine
Bende bugün tetanoz aşısını oldum. Kol ağrısından uykuya gecemiyorum. Biraz buy koydum ama çok ağrıyor bide bebiş bugün vajinamdan çıkacak gibi çok asagiyi tekmeliyor . Neden acaba?

Ay evet okumuştum o olayı senden töbeler olsun koru zaten acil dışında tamamen doğum fabrikası oldu normal hastalığa vakit ayıramıyolar sadece acilin ilgisi çok iyi koruda onun dışında pek sevmiyorum. Benimde yarın 20. Hafta kontrolüm var kendi doktorumda çok heycanlıyım o bana doktor önerecekmiş bakalım kimleri önerecek ona göre aklımda bulunsun bu doktorda. Teşekkürler

Bugün bende tetanoz aşımı oldum. Bende bugün ağrı yapmadı inş. Yarına da ağrı yapmaz bebek pozisyondan kaynaklı tekmeleyebilit alt tarafı benim bile bazen yukardan başlıyor tekmeyi kasıklarımda hissediyorum. Çok ağrı vs olursa belki sıkıntı olur

Kızlar mide yanmalarınız başladı mı benim midem yemek borum alev topu gibi yesemde yemememde bazen yoğurt bazen badem yeşil elma bunlarla bastırmaya çalışıyorum ama varmı sizde değişik yöntemler baya iddialı bir mide yanması hissediyorum alev alev

Alerji yapar mı emin olamıyorum aslında günde 6 tane değiştirsem 180 adet almam lazım diye hesapladım ama az mu çok mu bez gider günlük acaba
Merhaba ben ilk kızıma sadece 40 lı yeni doğan ni paket almıştım bi hafta sonunda olmamaya başlamıştı. Yenidoğandan almayın çok fazla bebek kilo aldıkça karnınsıkcak. Daha büyük paketler alın ama her bebeğe her marka iyi gelemz. Prima da olsa pişik yapma ihtimali var. Foğumca bebeğinizin cildine göre tercih yapıp depolayabilirsiniz

kızlar resmen bugün pertim çıktı sabah saat 9da gittiğimiz eğitim araştırma hastanesinden akşam 7de çıktık bütün gün bekle allah bekle
neyse ki her şey yolunda bu da benim oğluşum
Merhaba hangi eğitim be araştırmadaydınız acaba? Ben de yarın inşaaAllah Kartala gidicem detaylı uştrason için. Hem heyecanlıyım hem de korkuyorum. Zar zor sıra bulduk iyi bakıyolar mı?

Merhaba sabah aç karnına yeşil ekşi elma ya devam edebilirsiniz. Bir de magnezyum kullanıyorsanız sabah aç karnına alıyorum ben hem hazma iyi geliyor hem de midem rahatlıyor. Allah yardımcınız olsun.

Alınıyor diye biliyorum. Internetten fiyatlara bakın. İçeriklerine bakın. Bazılarına sezeryan seçeneğini kalmıyor galiba
Medical park da hamilelikten sonra alıyorsunuz zatwn doğum paketleri 10 muayneyi falan kapsıyor. Oyüzden hamileliği yarıladıktan sonra bile gitseniz sorun yokmuş.

Merhaba sabah aç karnına yeşil ekşi elma ya devam edebilirsiniz. Bir de magnezyum kullanıyorsanız sabah aç karnına alıyorum ben hem hazma iyi geliyor hem de midem rahatlıyor. Allah yardımcınız olsun.
Sabahları değilde akşamları çok oluyor yatarken çok oluyor ejderha gibi hissediyorum artık onun dışında magnezyum alıyorum yeşil elma sürekli hayatım da ama sabahtan yerim belki dengeliyordur denerim yani çok saol

Merhaba bende elenatal1 i kullanıyorum 2 haftalık hamileyim yeni başladım takviyeye
Elenatal2 tam hamilelik takviyesi ama internetten araştırdığımda omega3 ü 7.ayda almaya başlayın diyo kafam karıştı bu konuda bilginiz var mı?

Ben doktorumdan takviye istediğimde daha 8 haftalık hamileydim. Bana bunu verdi kullandım. Maşallah hiçbir sorun olmadı hatta çok memnunum. Doktorum icilmemesi gerekiyorsa vermezdi diye düşünüyorum. Ama sen doktoruna danış yine de.

Geçmiş olsun . İlk zamanlar çok oluyordu. Şimdilerde ara sıra mide ilacı içiyorum bende. İyi gelen o valla

Sabah aç karnına mideyi rahatlattığı için inşaaAllah gün içinde ve akşamda rahat uyutur diyelim. Çok geçmiş olsun

Teşekkürler bende hiç almayayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…