Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Arkadaşlarım yoldaşlarım buraya bir foto bırakıyorum ama ümitlenmeyin herkese 3 yıldır kullanıp da hatalı sonuc vermediği için önerdiğim bi testti. Ben 3 yılın en büyük şokunu yaşıyorum burda. Boşuna paranızı dökmeyin testlere gecikmeniz varsa gidip kan verin
Bu arada buraya yüklerken kalitesi düşüyor fotonun ikinci çizgi gerçekte daha belirgin
Bende prodoctor marka 4 teste bariz pembe silik çizgi çıkardı hepsi 2 3 dakikada çıktı beta 1,73 geldi bencede testlere güven kalmadi

Herkese iyi akşamlar uzun bir aradan sonra yazıyorum çünkü bebek ümidini kesmiştim 🥹 sonra bu ay birinin tavsiyesiyle bir kadına gittim bana uzun zaman önce göbeğimin ve zamımın düştüğünü etrafını iltihap kapıp kurttuğunu bu yüzden de yumurtalarımın çalışmadığını ve yumurtalıklarım da fazla enfeksiyon olduğunu bu yüzden çocuğun olmuyor dedi. Hepsini yaptı iltihap için de acı yavşan otunu önerdi bir dahaki ay dene inşallah çocuğun olcak dedi . Bunu yazmamın sebebi ben iki yıldır tüm doktorlara gittim bana bir şeyin yok demeleri ama aslında doktorların da bilmediği şeyler var . Bir ay sonra umarım güzel haberi alırım 🙏
Göbeğiniz ve neyiniz düştü anlamadım orayı tam?
Yumurtalıklarınızdaki enfeksiyonu nasıl anladı acaba

Herkese iyi akşamlar uzun bir aradan sonra yazıyorum çünkü bebek ümidini kesmiştim 🥹 sonra bu ay birinin tavsiyesiyle bir kadına gittim bana uzun zaman önce göbeğimin ve zamımın düştüğünü etrafını iltihap kapıp kurttuğunu bu yüzden de yumurtalarımın çalışmadığını ve yumurtalıklarım da fazla enfeksiyon olduğunu bu yüzden çocuğun olmuyor dedi. Hepsini yaptı iltihap için de acı yavşan otunu önerdi bir dahaki ay dene inşallah çocuğun olcak dedi . Bunu yazmamın sebebi ben iki yıldır tüm doktorlara gittim bana bir şeyin yok demeleri ama aslında doktorların da bilmediği şeyler var . Bir ay sonra umarım güzel haberi alırım 🙏
Ben ilk kez yumurtalıklarda enfeksiyon diye bir şey duydum. Belki de ben duymadım 🤭

Valla inanılır gibi değil gerçekten benımde öyle muhtemelen o yüzden fazla umutlanmadım en önemli şey belirtilerle olcak galiba
Bende belirtilerden yola çıkarak yapmıştım. Te mayıs ayından alınma 3 testim vardı. Sonuncusuydu bu fotosunu paylaştığım yoksa her allahın günü test yapan biri de değilim. Ona rağmen psikolojim alt üst

Kizlar bat 27 Eylül 11 Eylül'de pik gördüm 12sinde çatladi gün aşırı değerlendirdik ovulasyon geçeli 10 gün oldu erken gebelik testi yaptım negatif çıktı gebelik yok mu yani bu aydan umudu keseyim mi yoksa hala umut var mı?

X