Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

aynen öyle asla anlayış yok olursa sevmeyi bile hakettiklerini düsünmüyorum cunku bu zamanları ben unutmucam hatırlatıcam onlara ve anladıkları zaten yok ancak yaşayan insanlar bilir bunu söylemesi konusması bazılarna öyle kolayki benı hıckımsenın cocugu ılgılendırmıyor artık eşimin kuzenının eşide bana cocugunu sevmedıgımız halde böyle bi agu bugu yapmıstık opmemıstık kendınızınkını dogurunda onu sevin demıstı kendının 2 kızı var böyle buyuk konusmak ne kadar yanlıs allaha havale ettım onu ben mesela ...
Halbuki ne kadar yanlış bu tarz düşünceler. İnsanlar hata yapabilir ama çocuk üzerinden yapılan hataları anlayamıyorum ve ben olsam bende affedemem. Allah bilsin niyetlerini

ama biliyormusun hepsi bizimde hakkımıza giriyolar bir insanı bile bile allahın ona verdiği nimetler ile övünerek üzmek başkasında yokken. ben utanıyorum bu konularda bu mal mülk her ne olrsa olsun ki böyle bi konuda calısıpta edinebilceğimiz bşey değil tamamen nasip olan bişey o da böyle bi sınav verebılırdı hayat bu hiç belli olmaz belki cok övündüğü doğan evladı ile imthan olacak bilemezki ne kadar kolay böyle davranıyolar ben artık herkesın herseyı yuzune vurmaya laf sokmaya karar verdım boyle gereksız ovunenler ve laf sokan ınsanlar ıle falan bide eleme yapcam aynı ortamda bulunmayacağım ...
Gelene sevinme gidene üzulme elhamdülillah her halimize

Kızlar selam. Bu ayı hem iş yoğunluğum sebebiyle hem de kafamı takmamak adına rahat geçirdim. Stres yapmayınca reglim gecikti 😂 dün gece eczanede days doctor gebelik testi aldım sabah ve gece yaptım silik çizgi çıktı. Dayanamadım predictor ve freely kaset test aldım az önce onlarda bi şey yok. Bi iki damla pembe akıntı da gelmiş. Kasıklarım öyle ağrıyor ki size anlatamam. Hiç böyle olmamıştı. Acaba kist mi oldu korkuyorum

X