Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sağlık olsun bir sonraki ay güzel haberlerini alırız inşallah dert etme, buda benim bu ayki durumum, 12 ağustosta regl oldum. Geçen ay düşük yaptım , 27.08 yumurtalama gözüküyor ama bi iki gündür akıntım var acaba daha erken mi yumurtladım bilmiyorum, gelecek ay 11.10 da regl olmam gerekiyor. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz . Sence yumurtalamadan öncemi daha çok tutma şansı var yok sa sonramı?

Eklentiler

• IMG_3476.jpeg
    IMG_3476.jpeg
    62,7 KB · Görüntüleme: 8
Ya bilmiyorumki hiç kuruma ciZgiside cıkan cok insan var tam umut bağlamıyorum ama yinede ümitlendim ya rüyamdada hamile olduğumu testimin pozitif cıktıgını görmüştüm ondan etkılendım birazda valla ne bileyim ya allahım tez zamanda bizlerede hepimizede nasip etsin
Amin insallah canm.Regline çok varmış daha olsa da çıkması imkansız gibi şimdi.İnsallah vardir ve günün gelince kıpkırmızı iki çizgi görürsün.

Canlarım ciğerlerim Allâh aşkına bana akıl verin 🤦🏻 artimedden başka test bulamadım akşam yaptım bu testi 10 15 dk bekledim control çizgisi bile çıkmadı kaldırdım koydum bi kenada anam sabah bi kalktım baktım böyle 🤦🏻 dünde aynısı oldu ama 2tane daha yaptım onlar negatif ben napim ya eşime diyemiyorum negatif çıkarsa çok üzülür her ay aynı yaşıyoruz çünkü şuan testte alamıyorum yarını beklemem lazım ama napcamıda şaştım kaldım sonuç olarak elde 2 negatif 2pozitif var dünki testimde aynı böyleydi negatiflerde gözle görülen bir gölge ruh peri neyse artık çizgi vardı 😒

Bu test bozuk bence

Selam kızlar bana tekrardan doktor yolu göründü galiba. Geçen hafta cumartesi regl oldum salı günü bitti. Düne kadar öyle sanıyordum dün duştan sonra kan benzeri pembemsi bir akıntım oldu sonra birşey gelmedi. Bu gün beden temizliği yapacakken birden kan boşaldı çok değildi ama beklemiyordum. Kızlar ben iyiyim ama bedenim iyi değil galiba. @ayb00 @Beyond the sky Denizz41 Denizz41 M Marryyj
Bencede doktora git bize de haber ver merak ettim neden böyle oldu acaba

X