2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kan değerleri filan. En yakın ulaşabileceğiniz doktora bir sorun isterseniz. Burada okuduğum kadarıyla bel ve bacak ağrılarında magnezyum veriyorlar. Ama si çatı ağrısı dediniz. Bilemedim. İçinizi ferah tutun
Yok değerlerim normal magnezyum vermedi henüz doktorum geçmezse öyle giderim artık doktora otururken bişe yok da ayakta yada yürürken rahatsız ediyor

Yok değerlerim normal magnezyum vermedi henüz doktorum geçmezse öyle giderim artık doktora otururken bişe yok da ayakta yada yürürken rahatsız ediyor
Cumartesi günü bizim grupta başka bir anne yazmış. Çatı ağrım var diye . 22 haftalıkmış bir bakın konuya isterseniz

Amin canım.Ben de daha hiss etmiyorum,siz kontrole gitmişsiniz,sizin bebeğiniz iyimiş,ben de sizde iyi olunca teselli buldum.İnşallah biz de en yakın zamanda hiss ederiz.Ben daha şubat sonu kontrole gideceğim için bir az tedirgin oluyorum,sanki hareketlerini hiss etsem kontrolü beklemek daha rahat olacak sanki.
hiç endişe etmeyin bebiş orada öyle rahat ki. doktor eliyle bir tarafa bastırınca diğer tarafa kayıyordu biraz öyle deneyip hissetmeye çalışıyorum🙈 sonuçta karnımız da büyüyor hiç olumsuz bir şey yok buna takılma lütfen ♥️

Bunları bir önden dene sende.birde yeşil elma bir nebze rahatlatıyor denedim birde yanma olunca bir kaşık yoğurt yemek fazla değil bir kaşık yemek kaşığıyla.ama iddialı bir rahatlama değil idare edebilecek kadar.. sen bi önden bunları dene benim gibi sonra yazıyorlar sürekli ya deneye yanıla bulacağız çiğ bademi deneyeceğim mesela bakalım
Ben çiğ bademi denedim pek yaramadı, inş sen faydasını görürsün. Ben şekersiz sakız çiğniyorum onun faydasını görüyorum çenem yoruluyor ama napim

Gözün aydın olsun darısı benim renkli ultrason zamanıma bakalım ne zaman izin verecek doktor hem extra ücretli ultrason zaten ücretle (devlette) hem böyle olursa 3 katı onu da sen istediğinde yapmıyorlar aman Almanlar bir tuaf valla üstelik soyguncu ondan zenginler heralde 😂 maden suyu içiyorum badem yiyorum çiğ olarak inşallah iyi gelir mideme renniyi bende soracağım bakalım yazacakmı.bu arada o kart olayı varya sinir oluyorum tr deyken (özelde) sorunca öyle derlerdi içimden ne laf sayardım doktora öı geldim baklaları geldim diye az üz kazanamıyorlar birde iki kuruş vergi verecekler derken onu bizim cebimizden çıkartmaya çalışıyorlar halbuki KDV dahil fiyat yasası diye bir şey var eğer ki nakitte KDV dahil değilse vergi kaçırıyor kartta extra alıyorsa dolandırıcı böyle iki neden var bu sebepler ile soğuduğum çok doktor olmuştur 😒 ama demekki her ilde varmış demekki
Teşekkür ederim darısı sana olsun inşallah o zaman heryerde insan fırsatçılık işte bende soğudum direk. Yazık yani

kızlar merhaba tetanoz aşısı olanlar tam kaç hafta kaç günlükken yaptırdınız?
Ay benim kafam karıştı o konuda dün doktorum aşılarda bi problem var bi toplattılar bi yok dediler bi sorun var yani istersen yaptırabilirsin ama bence biraz bekle dedi yani tetenoz işte göbek bağını keserken falan onun için önlemdir sende hastanede steril bir ortamda doğuracaksın. İstersen yaptırabilirsin var derlerse ama biraz bekle dedi. Bende kararsız kaldım vala

X