2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
allah allah benim doktorum direk yaptır dedi hatta geçen hafta olcaktım 20 hafta civarı daha uygun olur dedi sadece

Kizlar ne sorucam bebeği ilk sağ mi sol mu hangi tarafta hissettiniz ilk kese oluşumu ultrasonda ne tarafta gördü doktor ?

Kızlar merhaba biz de 19+3 deyiz, ikinci gebeliğim ilkinde karnım çok çıkmamıştı bunda bi anda büyüdü ve çok kaşınıyorum, çatlağı önlemek için aktardan aldığım birkaç yağı karıştırdım onu sürüyorum ama kaşıntı beni zorladı tatlı tatlı kaşınıyor.
Bel ve bacaktaki ağrı bende de oldu yürüyemiyordum doktorum microbon k önerdi kullanıyorum ağrılarım kesildi

20+4te yaptırcam ben de normal o zaman. teşekkür ederim
Bende 22+0 da yaptırdım tek doz yaptıracağım. Üç dozum vardı öncesinde sonrasına gerek yok dedi doktor.
Bana da doktorum 3 aşım olduğundan dolayı yaptırmana gerek yok dedi. Steril her şey vs. Ben yaptırdım ama tek doz yeterli dedi enfeksiyon doktoru tek doz yaptırdım daha yaptırmayacağım

kızlar merhaba tetanoz aşısı olanlar tam kaç hafta kaç günlükken yaptırdınız?
Ben 17 haftalıkken yaptırdım bebeğin gelişimi 18di o sıralar, paslı bi yer elimi kestiği için oldum ama..
Kizlar ne sorucam bebeği ilk sağ mi sol mu hangi tarafta hissettiniz ilk kese oluşumu ultrasonda ne tarafta gördü doktor ?
Bana kadın doğum doktoru bir şey söylemedi, idrar yolu enfeksiyonu için ürolojiye gittiğimde de doktor sağ tarafa yerleşmiş bu bebek dedi

allah allah benim doktorum direk yaptır dedi hatta geçen hafta olcaktım 20 hafta civarı daha uygun olur dedi sadece
Vala bendr bi kararsız kaldım biraz daha bekleceğim o yüzden zaten sağolsunlar aile hekimliğim çok ilgisiz çarşamba gittim gebelik bildirim yapmaya hemşirem yoktu bilgileri verdim arar dedi ama yok sinirde oluyorum yani.

Vala bendr bi kararsız kaldım biraz daha bekleceğim o yüzden zaten sağolsunlar aile hekimliğim çok ilgisiz çarşamba gittim gebelik bildirim yapmaya hemşirem yoktu bilgileri verdim arar dedi ama yok sinirde oluyorum yani.
çok garipmiş. ben daha gebeliği yeni öğrendiğimde lab testinden bi kaç gün sonra bi numara aradı ben aile hekimlğnden işte hemşire gebeliğiniz gözüküyor vs diye. ara ara da mesaj atıp durumumu soruyor

Ben sağda hissettim hangi tarafta gördü onı bilmiyorum

MasaAllah sağlıkla tamamına etdirelim Allah'ın izniyle ... Sizin neydi kizlar cinsiyet

kızlar merhaba tetanoz aşısı olanlar tam kaç hafta kaç günlükken yaptırdınız?
merhaba ben tam 21’de olmuşum. hemşire bana bebeği hissediyor musun hissettikten sonra yapıyoruz aslında ama neyse seninkini yapalım aşı bitebilir demişti

selam kaşıntıya çare buldunuz mu ben duştan sonra hindistan cevizi yağı sürüyorum neredeyse her yerime. birkaç saat sonra kaşınmaya başlıyorum doktorum çok normal vücudun geriniyor dedi ama çok can sıkıcı bir şey kaşınmak

Evet kızlar Perşembe günü ayrıntılı USG yaptırdım net bir şekilde 21+4gunluk iken kız olduğunu öğrendim çok şükür sağlığı yerinde hamdolsun herşey normal dedi doktor içim rahatladı rabbim hepimize sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…