2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Maşallah baştan beri erkek dense yadirgamiyicam .. kızımla oğlum 14. Haftada net bı şekilde göstermişti .. buda hep kızı 18 e kadar şimdi erkek .. yani emin olamiyorum hala
Bir tanıdığımız vardı. Doğuma kadar kız diye biliyorlardı. Doğumda öğrendiler. Sosyal medyada buna benzer videolar görüyoruz. Sağlıklı olsun da

Kızlar aranızda innate vitamin kullanan var mı? Ben kullanıyorum mide bulantısı yapıyor sizde böyle bi durum var mı merak ettim.

Ben de 71 ile başladım şu an 80 oldum . Bir tek mi ben böyleyim diyordum 3 kilo aldım çok almışım yazıyor hanımlar
İnanın bende hayretle okuyorum benim üçüncü gebeliğim ve ilk ikisinde de bu şekilde kilo almıştım doğuma +25 le gidiyorum malesef

20 haziran da bizim evlilik yıldönümümüz ben ne kadar tatlı olur o gün doğsa demiştim de eşim o ikimizin özel günü o gün olmasın ya dedi hahahaha
Ne güzel benim tahmini doğumda 18 hazıran babalar günü o günde bende o gün doğsun istiyorum eşime hediye sağlıklı yolunda ilerlerse o günlere yakın hep 18 haziranda doğuruyorum diye düşünücem düşünce gücüne çok inanıyorum

Bende aynı durumdayım çeşit çeşit salgın var ortalıkta, öksürük felaket ciğerden tutulmusum, 2 kelime fazla konuşsam, derin nefes alsam öksürük krizine giriyorum, evde herkes aynı dertten muzdarip limonlu şekerli yada ballı ılık su içiyorum devamlı biraz yumuşatıyor gibi, eğer üşüme titreme tutarsa parol alıyorum biraz ısıtıyor
Kızlar bebek için hastane seti aldınız mı? Kısa kollu mu alsam uzun mu çok kararsız kaldım
Haziran ayında kısa mı giydirilir yoksa bebek üşür diye uzun mu oluyor?
Uzun kollu al canım yeni doğan sonucta hemen ayak uyduramazlar, ayrıca mevsimler kaymış haziran ilk bahar olarak değişmiş nolacagi belli olmaz

Bende aynı durumdayım çeşit çeşit salgın var ortalıkta, öksürük felaket ciğerden tutulmusum, 2 kelime fazla konuşsam, derin nefes alsam öksürük krizine giriyorum, evde herkes aynı dertten muzdarip limonlu şekerli yada ballı ılık su içiyorum devamlı biraz yumuşatıyor gibi, eğer üşüme titreme tutarsa parol alıyorum biraz ısıtıyor
Kızlar bebek için hastane seti aldınız mı? Kısa kollu mu alsam uzun mu çok kararsız kaldım
Haziran ayında kısa mı giydirilir yoksa bebek üşür diye uzun mu oluyor?
Uzun kollu al canım yeni doğan sonucta hemen ayak uyduramazlar, ayrıca mevsimler kaymış haziran ilk bahar olarak değişmiş nolacagi

Bir tanıdığımız vardı. Doğuma kadar kız diye biliyorlardı. Doğumda öğrendiler. Sosyal medyada buna benzer videolar görüyoruz. Sağlıklı olsun da
Doğumda erkek olduğunumu öğrendiler. Ayy eğer öyleyse yaptıkları hazırlık hep kız için o kadar masraf, emek zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…