2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlaar herkese selam, şimdiye kadar kaçar kilo aldınız acaba nasıl gidiyor kilo alımlarınız?

Ayy peki rutin kontrollerin devlette mi özelde mi oldu? Devlet hastanelerinin cihazları çok iyi değil ya o yüzden so
Devlete gidiyorum canım .. Allah sağlık versin ama iki hafta sonra bı daha gdicem o zmn erkek derse o zmn emin olcam .. ikiside başım üstüne yeterki saglikli olsunlar .. ama bnde bı emin olamadim

Devlete gidiyorum canım.. bı dahaki kontrolde bı daha sorcam kizmi erkekmi gerçi kapalı kutu onlarda ne goruyosa o an onu dyo Gine en iyi rabbim bilir yeterki saglikli olsunlar

Kızlar Ankara da ayrıntılı ultrason için önereceğiniz Dr var mı yada gittiniz mi yeni 19 u doldurdum

Kızlar son kontrole gidenler bebişlerinizin kilosunu öğrendinizmi. Kaç gr olmuşlar. Benim bebiş için 400gr dedi

2 kaşık Pekmez ile 1 kaşık saf zeytinyağını ısıtıp ılık olarak iç öksürüğü keser

Kızlar bebek için hastane seti aldınız mı? Kısa kollu mu alsam uzun mu çok kararsız kaldım
Haziran ayında kısa mı giydirilir yoksa bebek üşür diye uzun mu oluyor?
Oğlum da haziranda doğmuştu ilk bir ay tek kat ama uzun kollu body ler giydirmiştim. Çünkü temmuzda bile geceleri serin olabiliyor. Sonra havalar ısınınca sadece bi kısa kollu body ile dolandı bütün yaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…