2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sarartıcı yapabilsem sıkıntı yok ama beyaz tenli olduğum için çok gözüme batmaya başladı. Epilasyon aleti sorun olur mu bilemedim internette almayın dökülür yazmışlar hep ama daha kaç ay var artıyo sürekli 🤷🏻‍♀️
Bosverin kimyasala bulaşmayın. Ben 4 aydır işe bile bir saçımı tarayıp zor gidiyordum.yeni yeni makyaja başladım. Doğumdan sonra tekrar lazere devam edeceğim. Hatta hafta bir kas bıyık aldirsam yeridir hormonlar çıldırmış durumda😅

Sarartıcı yapabilsem sıkıntı yok ama beyaz tenli olduğum için çok gözüme batmaya başladı. Epilasyon aleti sorun olur mu bilemedim internette almayın dökülür yazmışlar hep ama daha kaç ay var artıyo sürekli 🤷🏻‍♀️
Ay vala ben her yerimi ağdayla aldırıyorum ya ger zamab gittiğim güvendiğim biyer vardı lazerede oraya gidiyordum hamile kalınca ağdaya döndük vücudumuzu çok incelediğimiz için benimde çok gözüme batıyor ve gerçekten arttı kıllar. Ben her ay kontrolden önde heryerimi aldırıyorum 😂 yani bi zarar olcağını düşünmüyorum

Benim de 17. Haftaya girdim gireli var o dediğin ağrıdan. Özellikle sabah ilk uyandığımda oluyor bende. Doktor normal olduğunu söyleyip magnezyum verdi ama daha kullanmaya başlamadım 5. Aya girince ona da başlıcam

Maşallahhh bildiğin bebiş olmuş bu yani zaten bebiş de yüz olarak demek istedim :KK200::KK70:bizimkinin en son gittiğimde hala tam yüz hatları yoktu. 20. haftada birden böyle gelişiyor muymuş 😍
Evet canım hatta öyle netti ki ultrason da videosunu bile atmış perinotolog bide bence perinotoloğun cihazı biraz farklı heryeri çok netti 🥰🥰🥰 sizlerde detaylıda çok net görüceksiniz 🥰🥰🥰

Kızlar, canlar ya ben niye bebeği halen hissedemiyorum., 21.Haftadayım anormal değilmi sizcede. Haziran anneleri olarak benim gibi hissedemeyen varmı.

Kızlar, canlar ya ben niye bebeği halen hissedemiyorum., 21.Haftadayım anormal değilmi sizcede. Haziran anneleri olarak benim gibi hissedemeyen varmı.
19. haftadayım hissetmiyorum. Bir arkadaşım 5.5 ayında hissetmeye başladı 5 gün önce de sağlıkla kucağına aldı bebişini. Ben endişe etmiyorum kişiye göre değişiyor bence

19. haftadayım hissetmiyorum. Bir arkadaşım 5.5 ayında hissetmeye başladı 5 gün önce de sağlıkla kucağına aldı bebişini. Ben endişe etmiyorum kişiye göre değişiyor bence
Maşallah rabbim bağışlasın, darısı başımıza.Bende endişe etmiyorum ama tuhafıma gitti demekki daha zamanı var.

Kızlar göbek tüylerini alan var mı? Benim hamilelikten önce çok az vardı lazere gidiyordum ama bırakmak zorunda kaldım şimdi iyice arttı doktora giderken rahatsız oluyorum
Sarartırcı yapacaktım ama çok zararlı yapmayın yazmışlar hep. Makine ile alsam olur mu acaba bilemedim 🤷🏻‍♀️
Bende lazere gitmiştim neredeyse tüylerl hiç çıkmıyordu gebelikte biraz çoğaldı göbek çevremde ben jilet yapıyorum doktor ağda ve epilasyon yapılabilir diyor.
Bende ilk gebeliğim 17. Hafta sonlarına doğru ara ara hissetmeye başladım. Kimisi 2. Gebelikte bile daha geç hissediyor. 22-23 ye hisseden var kilo, rahim şekli, plesanta konumu ( Emin olmamakla birlikte) hissetmeyi etkiler. Bebeğiniz sağlıklıysa illa hissedeceksiniz hiç stres yapmayın bence

Ay bende hep merak ederim daha önce 3 kız dopurdum çizgi yoktu ama şimdi çıkmaya başladı erkek bebeklerde olur derler doğrumu acaba
Mrb Ben mayıs anneleri grubundan geliyorum evet doğru cnm benim ilki oğlandı bendede çıkmıştı şimdi kız bunda yok öyle bişey

Kızlar göbek tüylerini alan var mı? Benim hamilelikten önce çok az vardı lazere gidiyordum ama bırakmak zorunda kaldım şimdi iyice arttı doktora giderken rahatsız oluyorum
Sarartırcı yapacaktım ama çok zararlı yapmayın yazmışlar hep. Makine ile alsam olur mu acaba bilemedim 🤷🏻‍♀️
Epilatör yada profesyonel bir ağdacıdan yardım alabilirsin bu konuda

Arkadaşlarım selam🌸 umarım hem siz hem bebişleriniz çok çok iyidir. Biz bugün 19 haftalık olduk. En son 17. Haftada gitmiştik doktora hala cinsiyetimiz net değil %80 erkek dedi doktor. Şimdi 21. Haftada detaylı ultrasonu bekliyorum. Bugün karnımda vajidan göbeğime doğru koyu çizgi çıkmaya başladını gördüm. İnternetten baktım linea nigra deniyormuş normalmiş. Başka olan var mı? Veya daha önce hamileliğinde oluşup geçen biri? Kalıcı olur mu merak ediyorum.
selam, bende de o bayağıdır var 🙈 benimki de erkek ♥️

Kozlar bugün Salı ve doktordana kimse aramadı heralde o risk içeren tahlilde sokıntı çıkmadı çünkü demişti ki aramazsak bir sıkıntı yoktur demişti ama ararsak yeniden kan almak higerekir şok takip falan drmişti inşallah bende bebeğimde sağlıkla zaman geçireceğiz.karaciğerdeki ağrılarımda geçti gibi çok şükür Allahım hiç birinize korkular yaşatmasın çok endişeler oluyor.bu arada yaptığım en güzelimeydi yoga ya başlatmaktı tabi G Gizmooooo sayesinde çok rahatladım ekinden gelen benm kadar beklemesin erkenden başlasın ben kendimce evde hamile pilates egzersiz de deneyeceğim mesela perşembeleri böylece 3 gün hareket yapmış olacağım.Bebek hareketleri için konuşmalar gördüm benim Dr dedi ki plesenta önde olunca geç hissediliyormuş.bu arada ben kuaför ve güzellik uzmanıyım güvenli bir yerde profesyonel kişiler yaparsa ağda ve epilatör ile alma işini yapabilirsiniz..🥰🌸kolay gelsin

bende de çok var ama almıyorum 🙈 pek umrumda değil açıkçası

Kozlar bugün Salı ve doktordana kimse aramadı heralde o risk içeren tahlilde sokıntı çıkmadı çünkü demişti ki aramazsak bir sıkıntı yoktur demişti ama ararsak yeniden kan almak higerekir şok takip falan drmişti inşallah bende bebeğimde sağlıkla zaman geçireceğiz.karaciğerdeki ağrılarımda geçti gibi çok şükür Allahım hiç birinize korkular yaşatmasın çok endişeler oluyor.bu arada yaptığım en güzelimeydi yoga ya başlatmaktı tabi G Gizmooooo sayesinde çok rahatladım ekinden gelen benm kadar beklemesin erkenden başlasın ben kendimce evde hamile pilates egzersiz de deneyeceğim mesela perşembeleri böylece 3 gün hareket yapmış olacağım.Bebek hareketleri için konuşmalar gördüm benim Dr dedi ki plesenta önde olunca geç hissediliyormuş.bu arada ben kuaför ve güzellik uzmanıyım güvenli bir yerde profesyonel kişiler yaparsa ağda ve epilatör ile alma işini yapabilirsiniz..🥰🌸kolay gelsin
öyle çok sevindim ki ♥️ zaten korkulacak bir şey çıkmayacağını biliyordum 🙏
ben de hareket etmek egzersiz yapmak istiyorum. birkaç sayfaya mesaj attım bana şimdilik pahalı geldi. youtubeda olan videolardan yapmaya çalışıyorum 💐 yogadayoga’nın hamile pilatesini önerebilirim 🏃‍♂️

22. Haftaya kadar hissetmemek normalmiş ben tam 1 haftadır hergün çok net hissediyorum bende bugğn 21. Haftama girdim sakince bekle derim bide sırt üstü uzanınca çok net hissediliyo istersen öyle bi dene konuş ve hafifçe dürtükle 🥰 eminim yakında sende hissediceksin♥️

Bende 19+2 deyim bende hiç hissetmiyorum kaygılandırıyorda aynı zamanda 2 şubatta kontrol var geçmek bilmedi zaman

X