2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok geçmiş olsun içinizi ferah tutun Allah'ın izniyle kucağınıza alın bebişinizi. 30 yaşdan sonra maalesef sorunlar çıkabiliyor. İnşallah sorun yoktur da aramazlar.

Çok geçmiş olsun içini ferah tut. Allaha emanet et dua et. Umarım ikinizde sağlıklıca bu süreci atlatırsınız.
İnşallah bilmediğimiz bir şeyle mücadele etmek yada ne yapmak gerekli onu bile bilmemek düşüncesi yorucu ama hayırlısı hakkımızda

İnşallah canım Rabbim sağlık ile kavuştursun öyle zor ki böyle şeyleri pat diye duymak

Çok geçmiş olsun içinizi ferah tutun Allah'ın izniyle kucağınıza alın bebişinizi. 30 yaşdan sonra maalesef sorunlar çıkabiliyor. İnşallah sorun yoktur da aramazlar.
İnşallah canım bnde öyle dua ediyorum anlık bir değer olarak kalsın diye

Merhaba evet kağıda yeşil alan açıldı dedi. Ya çok teşekkür ederim düşünüp duruyordum öyle nasıl olacak diye. Ben o zamanlara denk gelen tarihe kadin doguma randevumu alayım. Insallah bir aksilik cikmaz.
20-24. Haftalarda gideceksin dedi yani 1 ay sonra falan.

Bir de bizimki de cinsiyetini göstermedi doktor bakti ama kız gibi sanki dedi. Benim de iki kızım var. Belki bir değişiklik olur diye düşünüyordum
Tabiki hayırlı ve sağlıklı olsun .
Tüm gebelerin hakkında hayırlısı olsun.

Bana da perinatoloji için yeşil kaydı açılmıştı. 21+2 ye bende detaylı ultrason randevusu aldım. Benimki şükür 14 haftada gösterdi hemen cinsiyetini, her ultrasonda bacak arasını açıyor. Ben çikolata yiyorum ve biraz yürüyorum ultrason öncesi etkisi var diyen oluyor.

Canım 20-24 hafta aralığı gelmeden gitmelisin. Randevuyu o hafta aralığına veriyorlar yoksa randevu bulamazsın bilgin olsun.
Bu arada benimde 3 kızım oluyor insaAllah

Benim de 2li testim iyi çıkmıştı ben 12. Haftada detaylı da yaptırmıştım gayet iyiydi. Şimdi 21. Haftada tekrar detaylı yaptıracağım ancak doktorum 3lü ve 4lü taramaya gerek yok dedi.

ben istanbuldayım ama paylaşmışsınız instagramını gördüm şimdi
Merhaba ben de 12. Haftadan beri hamile yogasına devam ediyorum, doktorumda tavsiye etmişti. Çok da memnum kaldım özellikle normal doğum düşünenler için çok faydalı sizi doğuma hazırlıyor, sırt bel güçlendiriyor. Nefes kontrolü sağlıyor. Ben istanbulda yüz yüze yapıyorum hocamla. Ama online derste veriyor kendisi isteyenler için tavsiye ederim.

Selam, ben bir uygulamadan yapıyorum ama ileriki dönemlerde düşünebilirim. ders ücretini de söyleyebilir misimiz

Demir hapı midemi mahvetti sabahtan beri ağrı çekiyorum alışınca geçiyor mu yoksa hep böyle mi olacak acaba

Demir hapı midemi mahvetti sabahtan beri ağrı çekiyorum alışınca geçiyor mu yoksa hep böyle mi olacak acaba
Ben varım canım, iki tane içtim ve 3. gün bıraktım. Ağrı, bulantı, kusma beni bitirdi. İçemiyorum ve içemeyeceğim de. Doktora haber vermedim içmediğimi, artık beslenmeye dikkat edeceğim
Bir de şimdi sarı akıntı başladı, inşallah ondan da bir sorun çıkmaz, yine dayanamayıp erken gideceğim sanırım doktora

Bence doktordan habersiz içmeyi bırakmayın doğumda vs kanama oluyor, normalden fazla kanama olursa vs demir deponuz faydalı olacaktır. Başka bir ilaç verebilir doktor besinle çok yeterli gelmeyebilir kesinlikle doktorunuza danışın 20. Hafta civarı rutin başlıyorlar her gebeye. Akıntı içinde doktora gidene kadar bol bol su için

Aynı durumdayız bütün midemi bağırsak dengemi mahvetti 1-2 gün daha beklicem olmadı ben de bırakcam belki başka marka iyi gelir bilemedim sarı akıntı bende vardı geçti suyu arttırınca. Tesadüf mü alakası var mı bilmiyorum hiç

Maşallah
benim için farklı bir duygu olacak. Biz 3 kızız ablamında kızı oldu. yani hep kız cocuklarina alışkınız erkek annesi olmak nasılmış yaşiyarak ögrenecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…