2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Demir hapı midemi mahvetti sabahtan beri ağrı çekiyorum alışınca geçiyor mu yoksa hep böyle mi olacak acaba
Bana da verdi doktor daha kullanmaya başlamadım. Eczaci gunde 2 kere yazmış sabah mi aksam mi aç mı tok mu bilmiyoruz siz nasil aliyorsunuz? Nette aç alın bulantı olursa tok da alabilirsiniz diyor

Bana da verdi doktor daha kullanmaya başlamadım. Eczaci gunde 2 kere yazmış sabah mi aksam mi aç mı tok mu bilmiyoruz siz nasil aliyorsunuz? Nette aç alın bulantı olursa tok da alabilirsiniz diyor
Bana eczacı gece yatmadan önce iç dedi ben o şekilde içiyorum
Gündüz içersen ya da öğlen, 2 saat çay-kahve-süt ürünleri vs tüketmemek lazımmış o yüzden hesap yapacağıma bana da daha rahat oldu böylesi
Aç tok çok farketmez dedi bir de

YA benim demir hapimda da folik var, multivitaminde de. Gunde 7,5 mgrama geliyor artik en fazlasi 8.5. Sizce ne kullanmali miyim demiri? Cogu demir hapinda da folik oluyor ama bilemedim

Evet sırf bu yüzden erken gideceğim kontrole, ben daha önce de demir hapına başladığımda benzer şeyler olmuştu ve bırakmıştım. Açıkcası faydasını biliyorum ama bana zararı çok büyük oldu. Ben de içebilmeyi istesem de mümkün değil. Su da çok içmeye çalışıyorum ama yine de yetmiyor sanırım

Kızlar bugün detaylı ultrason günüm açmı olmam gerekiyor ilk defa bu hastaneye gidicem
Bence bir şeyler yiyin çocuk hareket etsin.hem de tansiyonunuz vs. Düşmesin zorlanmayın. doktorum bana detaylıya gün verdi aç gel demedi öyle olsa söylerdi diye düşünüyorum. Şeker yüklemesinde aç gidiliyor diye biliyorum

Ben demir ilacımı değiştirdim fok asit hapı gibi küçük kolay yutuluyor artık zorlanmıyorum. Aç değil yemekten 2-3 saat sonra alıyorum

Doktor size hangi demir hapını verdi. Bana ferrum fort 100mg vermiş sabah akşam, daha başlamadım ben de

YA benim demir hapimda da folik var, multivitaminde de. Gunde 7,5 mgrama geliyor artik en fazlasi 8.5. Sizce ne kullanmali miyim demiri? Cogu demir hapinda da folik oluyor ama bilemedim
Benim de aynı şekilde ikisinde de var.
Mesela benim doktorum bir de ağrılar için magnezyum içerikli hap verdi onda da D vitamini var ama ayrıca damla olarak da alıyorum
Demek ki ona göre ayarlıyorlar içeriği. Eczacı ayrı doktor ayrı konuştu kafam karıştı benim de :)

kızlar yolu yarılamış olmak size nasıl hissettiriyor
bu günlerde ev almakla ilgili sürekli mutsuz umutsuz ve tartışma halindeyim. inşallah bir an önce atarım bu durumu üstümden.
daha bebişime isim bile bulamadık. zaman hızlı geçiyor

Demir hapı midemi mahvetti sabahtan beri ağrı çekiyorum alışınca geçiyor mu yoksa hep böyle mi olacak acaba
Demir hapı yada multivitamin bana ilk basladigimda midemi mahvetmisti. Rennie çiğneme tableti kullandım kendimi kötü hissedince. Ama sonra azalarak bitti. Ben demir ferramat , multivitamin ise İmom kullanıyorum.
Çok mutluyum cokkk. Rabbimize ne kadar sukretsek az vallahi .. insaAllah bu süreci sağlıkla tamamlariz. Ev işi için ayrıca çok sevindim. Herşey gönlüne göre olsun. Yeni eve yeni bebek ayyy çok güzel.

Çok mutluyum cokkk. Rabbimize ne kadar sukretsek az vallahi .. insaAllah bu süreci sağlıkla tamamlariz. Ev işi için ayrıca çok sevindim. Herşey gönlüne göre olsun. Yeni eve yeni bebek ayyy çok güzel.
ayyy yok yok yanlış ifade ettim sanırım maalesef olmuyor alamıyoruz yeni çıkan kredi için heveslenmiştik ama öyle değişik şartlar koymuşlar ki…

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz olumlu sonuçlara odaklanın, içinizi ferah tutun. Dualarımız sizinle
Allah razı olsun dualarınızda yer veriyorsunuz güzel dilekler ediyor herkes bu gerçekten çok iyi geliyor en azından içimiz ferahlıyor Allah razı olsun

Gynoferon verdi bana
Bir de vicium D3 de verdi ağrılar için ona daha başlamadım. Hem multi vitamin hem vicium aynı anda içilir mi bilemedim
Gynoferon bana bunu kansızlık olduğu için gebeliğin başında folik asitle beraber yazmıştı bı hafta kadar ağrılara katlanarak kullandım son gün açıklık oldum serum filan takıldı böyle bı ağrı yok ama ölüyorum sandım .. bunun üstüne Dr ilacı değiştirdi

Acillik oldum

ayyy yok yok yanlış ifade ettim sanırım maalesef olmuyor alamıyoruz yeni çıkan kredi için heveslenmiştik ama öyle değişik şartlar koymuşlar ki…
Bende bugün 20+1 oldum bebeğim hareketini otururkende hissediyorum. Güzel bir duygu. Canım bizde yeni çıkan kredi için heveslendik ama maalesef bence Türkiye’nin neredeyse hiçbir evinde uyan şartlar yok üzerine 600-700 bin min. Eklemişler biz artık ev almak konusunda umut vs etmiyoruz. İnş kiralar zorlamaz diyoruz bu saatten sonra çocuğumuz sağlıklı olsun hayırlısıyla doğsun. Bizim erkek olacak isim Aras koyacağız

kesinlikle aynı şeyler oldu canım hem krediyle orta gelirliye ev sahibi olma umudu verdiler hem hiçbir eve istediğimiz kadar kredi çıkmıyor.. bebişimi 3 aylıkken bırakıp çalışmayı bile göze almıştım ama hayat.. inşallah bize uygun bir kapı da açılacaktır
ben de aras’ı düşündüm, mustafa’nın yanına isim arıyoruz ya bir konu açmıştım hatta fikri olanları beklerim

konu burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…