2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım çok geçmiş olsun korkma içini ferah tut. Rabbim korktuklarından emin eylesin.
İnşallah canım hiç duymadık şeyler öğreniyoruz ama bilmiyorım içim yinede rahat evet çok korktum ve saatlerce ağladım düşünsene ben iğneden deli gibi korklarım ne aşı yapılması ne kan alınması umrumdaydı.ki normalde kan verecem diye tansiyonum fırlıyor.ama öyle gözüm korkmuştu ki neye uğradığımı şaşırdım.birde ebe diyor ki doktora sorun plesenta nerede doktor daha erken bunun tayini için diyor ebe biraz tez canlı heralde diyor.ben anlamadım gitti Türkiye’de olsa anlatım ama burada bile bu konu var sıkıntı yani herşey inşallah bir şey olmadan beneğime kavuşurum çok uzak yollardan geliyormuş cidden

Çok geçmiş olsun canım inşallah korkulacak bişey yoktur inşallah haftaya aramazlarda herşey normaldir

İnşallah aramazlar valla şurda 38 yaşımızda ilk kez anne olacağız burnumuzdan geldi ya korksak ayrı türlü korkmasak ayrı herşey zor herşey
Olsun öyle deme zorlu olan herşeyin sonu güzel olur Allahın izniyle içini ferah tut sen yinede

Benide direk 3 lüde atladı hiçbişey demedi direk 4 yaptı 16. Haftada

Çok geçmiş olsun içini ferah tut. Allaha emanet et dua et. Umarım ikinizde sağlıklıca bu süreci atlatırsınız.

Arkadaşlar aranızda zimaks antibiyotik kullanan var mı ben idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendim fakat grip olduğum için crp yuksek cikti doktor antibiyotik verdi gebelikte kullanılabilir kategorisndeymis eczacı ve doktorum öyle söyledi birde sizlere sormak istedim bu ilacı kullanan oldu mu hic

Aminn inş canım sağlıkla kavuşursun bebeğine. Ya gebelik çok farklı bir olay insan kendinden çok ufaklığı düşünüyor.Senin için hep rahat olsun sen allaha emanet et kendini ve bebişini, sırtını daya allaha, keyfini çıkar hamileliğin. Nasibinde ne varsa onu yaşarsın zaten. Hiiiçç sıkıntı yapma

Kizlar dün kontrole gittim çok şükür 16+5 günlük hamileyim cinsiyet %100 kız dedi çok şükür bir problem yok ilk gebeligimde bebeğimin 9+2 de kalbi durmuştu kürtaj olmuştum o korku halen içimde her kontrole gittiğimde stres oluyorum tansiyonum yüksek çıkıyor 15/8 çıktı öncesinde kardiyolojiye gittim bir problem yok evde ölçüm yapıyorum gayet normal sadece kontrole gidince fırlıyor kafama takıldı anlam veremedim benim gibi olan var mı ne yapmam gerekiyor 20. Haftadan sonra gebelik zehirlenmesi olarak geçer böyle devam ederse dedi sadece kontrol günü yükseliyor eve gelince normale dönüyor

Hızlı yürüyünce, heyecanlanınva tansiyon yükselebiliyor. Dinlendikten 5-10 dk sonra ölçün. Evde de yüksek seyrediyorsa doktor kontrolü gerekir

İnşallah aramazlar valla şurda 38 yaşımızda ilk kez anne olacağız burnumuzdan geldi ya korksak ayrı türlü korkmasak ayrı herşey zor herşey
Çok g3cmis olsun. Güzel düşünelim. 30 yaşından sonra hamilelik çok zor .Her şeyden endişe duyuyoruz .

Kızlar hepsiburada da baby turco bebek bezleri ikincisi 1 tl ye düşmüş, ben aldım, 2 numara bez içinden 84 adet çıkıyor, 84×2 =168 adet adet bez sadece 201 tl ye geliyor. Bakmak isteyen link bırakıyorum annisler kacirmayin bence

Merhaba benim kızımın doğum tarihide 20-24 Haziran :) 16 haftalık oldum ikinci gebeliğim ama hala kıpırtı hissedemedim benim gibi olan varmı daha 10 gün oldu doktora gittiğim yeniden randevu aldım
Doğum tarihlerimiz aynı ben vok nadir hafif bir pıt hissediyorum. Ondan da emin değilim bebek mi gaz mı 1 2 haftaya netleşir bizimde

Bana 3 lü ye gerek yok dedi . Ayrıntılı ultrasonda herşeye bakılıyor.

Benim yaştan risk çıktı devletteki doktorum sevk yazdı perinotolojiye,3 lüyü de yapalım dedi ama ben sonra doktoru değiştirdim özele başladım o gerek duymadı detaylıya çağırdı sadece bende yaptırmadım detaylıyı bekliyorum

Benim kocada ben kızım olsun istedim Allah bana iki kız nasip etti diyo :))) Sağlıkla gelsinler inşallah yaa :)) Canımm yaa senelerce benle mücadele etti sonra cadı bi kızım oldu ikimizle mücadele ederken adam napsın 3 tane kadın olcak evde her kafadan başka ses çok eğlenceli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…