2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
harikasınız ben hamilelikten önce yaptığım için şimdi bi appten yapıyorum prenetal down dog appin adı ama hocayla yapmak daha iyi her zaman. yoga hem bedensel hem zihinsel hem de nefese çok iyi geliyor
Katılıyorum meditasyon bebekle iletişim falan çok güzel kuruluyor içsel olarak aldığım her nefesin onuda etkilemesi falan seviyorum. yani tercih meselesi tabi ben önceden yapmıyodum hamilelikte 12. Haftada başladım ve doğuma kadar devam edeceğim inşallah hocam zaten direk hamile yogası eğitmeni hatta oda 1 yıl önce doğum yapmış. 5 gebe yoga grubu arkadaşlarım var şuan hepimiz 2. Trimesterdayız doktorumunda önerisiyle devam ediyorum hiçbir problem yaşamadım yapmak isteyen olursa mutlaka doktorunuza danışın. Bide hamile yogası konusunda uzman olması en önemlisi tabi.

Bn yoga hiç yapamadım daha önce denemiştim tüm kaslarım titremişti beceremedim tansiyonum düştü.şimdide bilemiyorum beceremiyorum ya ne güzel yapıyorsunuz
İşte ben o yüzden bir hocayla çalışmayı tercih ettim. Yanlış bişey yaparım sıkıntı yaşarım diye

Kızlar dün gece karnıma sancı girdi. Gaz sancısı diye düşündüm sonra gün içinde geçmedi akşama kadar acile gidip idrar tahlili yaptırdım. Malesef çok fazla iltihap çıktı. Önceleri her yıl sistit oluyordum ama idrarda yanmaya belli ediyordu kendini. Bu kez hiç anlamadım. Az su içen biri de değilim. Doktor korkma bebeğe bir şey olmaz dedi ama internette hep kötü şeyler yazıyor beni çok etkiledi. Bebeğimi 3 gündür çok hissediyorum diye seviniyordum umarım sağlıklıdır Bugün antibiyotik içmeye başlıyorum umarım hemen gecer

Ders saati nekadar acep bir düşüneyim hamile yogası hocası dimi normal yoga değil
Ben haftada 2 gün bir online bir yüz yüze gidiyorum 850 tl yoga seansı 45 dk meditasyonla beraber 1 saat sürüyor ama online fıyatları değişiyor. Sanırım 8 ders online grup fiyatı 700 tl birebir 1600 biz doktorumuz sayesinde tanıştık aynı kliniğe gidiyoruz yoga yaptımız grupla. Yüzyüze dersi öyle ayarladık.

Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda geçer inşallah.

Çok geçmiş olsun umarım hemen geçer

Bn yoga hiç yapamadım daha önce denemiştim tüm kaslarım titremişti beceremedim tansiyonum düştü.şimdide bilemiyorum beceremiyorum ya ne güzel yapıyorsunuz
Ben de yapmıyorum yoga aslında yapılabilir ama çalıştığım için en az 6 bin adım atıyorum hareketliyim evde dinleniyorumz sadece yürüyüş yapıyorum spor niyetine.

Kizlar bu OMEGA 3 daha önce sormuştum krilom kullananlar vardı .. mide bulantısı karın ağrısı gibi bı yan etkisi oldumu sizlerde

Eklentiler

• Screenshot_20230115-201408.png
    157,2 KB · Görüntüleme: 20
hangi şehirdesiniz merak ettim hocanızı

Selam kızlar 18. Haftadayım. 2 haftadır hastayım öksürük krizleri artınca acile gittim antibiyotik pastil bir de parol verdi. Kullanmaya başladım mecbur. Antibiyotik kullanmak çok mu zararlı bir yandan da çok korkuyorum

Çok geçmiş olsun . Benimde aynısı Antibiyotik verdi. Bazı gruplar antibiyotikler hamilelikte kullaniliyormus.

Ben bir eşimle konuşayım eğer ok verirse sana özel mesajdan ulaşıp numarasını isterim.kolay mi hareketler ben hiç yapmadım hayatımda biraz çekingenim bu konuda ama başlamakta gerekli bir yerden

Ben de yapmıyorum yoga aslında yapılabilir ama çalıştığım için en az 6 bin adım atıyorum hareketliyim evde dinleniyorumz sadece yürüyüş yapıyorum spor niyetine.
Buda çok iyi 6 bin adım bende bir yerlerden başlamalıyım eşim koronadan kurtulmasına a kaldı inşallah bir programlarım hayatımı

Korkma hemen geçer birde probiyotik eksik etme hayatında kefir tüket günde bir bardak iyi gelir

Ben antibiyotik kullanmıştım bir sıkıntı olmadı gebelikte de kullanılabilenler var

Kızlar nasılsınız nasıl geçiyor bende hamilelik depresyonu oluştu o yüzden giremiyorum buraya her okuduğum kötü şeyler beni etkilemeye başladı ee kızıma doğru düzgün hissetmeyince psikolojim alt üst oldu 19 ocakta kontrolüm var inşallah her şey yolundadır sizlerin nasıl gidiyor

Evet zayıftım şimdi hergün 4000 adım yürüyorum. İlk gebelikte toplam kaç kilo aldınız ?
Kaç kilo ile hamile kaldınız?
Çok geçmiş olsun yaa. İnsaAllah biran önce duzelirsin. Bebişin de hareketlerini de hissedersin. 22 haftaya kadar gayet normal bir durum hissedememek korkma. Birde hamilelik depresyonu nasıl birşey? Dayımın kızı asla bebekle alakalı konuşamıyor. Midesi bulanıyor 6 aylık hemde. Asla bebeğe alışveriş yapamıyor. Düşünmek istemiyorum diyor. Bebeğimi seviyorum ama kendimi iyi hissetmiyorum diyor. Böyle birşey mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…