2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım evet çok zor zamanlar geçirdim çok şükür bebişim iyiydi
Daha uzun sürmeden dün düşürdüm taşı hamdolsun Rabbim düşmanıma vermesin
Düşmesine sevindim taş oluşumunu tetikleyen şeyleri yememeye çalış bu süreçte taşın yapısına göre şekillenir yasakların benim taşım incelenmişti kırmızı et ve pancar pazı türü ayrıca asitli içecekler yasaklanmıştı istersen taşı incelettir atmadıysan

Selam kızlar, bugün elele nin kendi sitesinden madre yatağı sipariş ettim. Kendi sitesinde 2300 civarında, trendyol hepsiburada gibi sitelerde 2800lere kadar çıkıyordu. Üstelik kendi sitesinde yatak hediyeli. 31ine kadar indirim var, havalede %3 daha indirimi var. Belki almak isteyen olur

İyi akşamlar kızlar. Az önce WC ye girdim. Pantolonumu indirdiğimde üst bacak bölgemde ama baya üstte kırmızı kabarcıklar oluşmuş. Şok oldum görünce. Kaşıntı yok. Hemen eşimi çağırdım . Karnımi açtı. Bı baktık karnımda da var. Hemde daha çok . Alerjik bir bünyeye sahip değilim. Bugün farklı olarak karnıbahar yedim. O yapmış olabilir mi acaba? Korkmalı miyim ?

Atmadım inceletmeyi düşünüyorum ay bir daha olmasın inşallah

Allahım saģlıklı olsunlarda öncelikli olarak kız erkek fark etmez ki ya. Ama ögreneyim de ona göre birşeyler alayım artık derdindeyim vallah. Bende dayanamadım cumartesi sabahtan özele gideceģim ultrason cihazları vs. daha iyi oluyor en azından orda öğreneyim kesin olarak bekleyemiyorum Allah biliyor ya kız istiyorum pembiş pembiş kıyafetler giydirmeyi

Gitmeden 20 dk önce çikolata yiyin hareketleniyorlar

Valla anacığım kız candır :)) Her sabah işe geç kalma sebebim canım kızım birde süslü olunca aman tanrım Anne bu olmaz anne bunu iştiyom. Bir gün işe saçımı taramadan gelmişim iş yerine geldiğimde farketmiştim Allahtan düz saçlıyım benden başka anlayan olmadı. :)) Allah'ımm herkesin gönlüne göre versin

Devam ediyorsa bir cildiyeye randevu alın. Umarım alerjik bir şey değildir.

Kızlar bıgün başka bir doktora başladım
İkilide yaştan riskli çıkmıştı ve ilk doktorum sevk yazmıştı perinotolojiye,3lü ve 4 lütü de yapmak istemişti, bugünkü gittiğime testi söyledim sonuçlarıda gösterdim 3lü ve 4 lüye gerek duymadı gayet sonuçlar iyi dedi bir ay sonra detaylıya çağırdı
Bebeğimin beyninde iki tane kist varmış ama bu haftalarda olabiliyormuş ileriki haftalarda kayboluyomuş ki ilk hamileliğimde de vardı sonra kaybolmuştu ama kaybolmasada bi risk oluşturmuyo dedi kan ilacı başladı ve decavit kullanıyordum o bitince omegalı olan bişey yazdı şuan hatırlayamadım

Eklentiler

• 3F4581CC-D6A1-4608-856C-74E8F35D4B1B.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar burun tıkanıklığı yaşayanınız var mı? 3 hafta önce bi grip oldum grip geçti ama hala burnum nefes almamı engellemiyor ama tıkanıyor var mı aranızda yaşayan kontrolümede daha var şuan soramıyorum doktora

Kızlar günaydın tsh için ilaç kullananlar demire başladınız mı ikisini nasıl kullanıyorsunuz aynı anda alındığında birbirlerinin emilimini etkiliyormuş kaç saat arayla alıyorsunuz?
Endokrin doktorum başka ilaç içmeden 2-3saat ara koy dedi bu yüzden ben sabah 6 gibi kalkıp içiyorum sonra uyuyorum

Doğal burun spreyi almıştım ben. Doktor vermişti. Okyanus suyu diye geçiyor sanki

Ben en başından beri yaşıyorum neredeyse. Serum fizyolojik tek iyi gelen şey. Okyanus suyu biraz pahalı oluyor. Genişleyen damarlarının tikanikliga neden oluyormuş.

Bide hanımlar. Şiddetli mide ağrısı çektim bugün. Ayıptır söylemesi geğirme kusma mide ekşimesi hepsi vardı. Az önce rennie çiğneme tableti aldım. İnsaAllah şifa olur. Dua beklerim hepinizden

Geçmiş olsun ben de uzunca zamandır mide yanması bazen ağrıması sıkıntısını yaşıyorum. Çiğneme tableti hamilelikte kullanılıyor mu bana doktorum rennie duo şurup vermişti ben pek şurup sevmem de ondan soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…