2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bizimki kız olsaydı Nil koyacaktık, madem öyle su gibi aksın isimleri istiyorsunuz Nil bence çok güzel olabilir Bir de Su ismi vardı aklımızda ama Nil daha ağır basıyordu.
Yok Nil veya su tercihim degil, teşekkür ederim çok sevdiğim isimler değil

Kızlar günaydın tsh için ilaç kullananlar demire başladınız mı ikisini nasıl kullanıyorsunuz aynı anda alındığında birbirlerinin emilimini etkiliyormuş kaç saat arayla alıyorsunuz?

Kız ben daha geçen hafta bitirdim bir kutu antibiyotik bana mısın demedi klavunat 1000 mg dişim apse yapmıştı bademcigide sisirdi o zaman vermişti doktor 5 günde bitti zaten tekrar verceklerini sanmıyorum ama bugün yine acile cikacam bildiğin balgam sardı yutak çevresini nefes alamıyorum oksuremiyorum da içim aciyo boğazım çok kötü ya ateş yok eklem ağrısı yok sadece balgam ve kuru öksürük balgam atamıyorum nefes alırken başım dönüyor o derece hemde bu sadece 2 gün içinde oldu ben daha önce hiç böylesine kötü olmamıştım kizimda agrip oldum ama 6 buçuk sene önceydi ve hiç böylesine kötü olmamıştım 1 yıl dolunca korana oldum sanırım ordan kalma bir hasar ki ben zaten alerjik astım bronşit hastasıyım sanırım bu yüzden bir hasar kaldı ki daha kötü kitliyor beni bebeğim için endişe ediyorum Allah'a emanet ettim ama bugün bir şekilde cikacam acile

Çok geçmiş olsun. Doktora gittiğinizde beni de bilgilendirir misiniz? Bende de sabah sarıyor boğazımı balgam öksürük yok balgam sadece. Benimde alerjik rinitim var.

Arianaa
Beni de listeye ekleyebilirsiniz
Yaş: 34, sat: 03.09.22, kese:5+2, kalp:9, cinsiyet:erkek, doğum 10.06.23

E ebruvaryok
Benim de SAT 3 Eylül, o zaman 10 haziranda 40 haftalık oluyor. Beklenen doğum tarihiniz 10 haziran olmalı, yanlış hesaplamışsınız da belirtmek istedim

Yok Nil veya su tercihim degil, teşekkür ederim çok sevdiğim isimler değil
Ben kızda Mina, tusem, tuana, Eylül seviyorum düşünürseniz
Kızlar günaydın tsh için ilaç kullananlar demire başladınız mı ikisini nasıl kullanıyorsunuz aynı anda alındığında birbirlerinin emilimini etkiliyormuş kaç saat arayla alıyorsunuz?
Ben ikisini de sabah aç karnına içiyorum

16+3'de cinsiyeti öğrendik. Doktor yüzde bir milyon erkek dedi. Youtube'da zaten erkek bebek 16. hafta ultrason görüntüleri var, benimki de aynıydı. Bacaklarını açmış cinsiyetini bariz gösteriyordu.
Ben de ultrason sırasında videoya çektirdim anneme. Şimdi tekrar tekrar izliyorum, çok güzel oluyor. Özel hastaneye gittim, doktordan rica ettik video çekebilirsiniz dedi.
Ben bebeği hissediyorum artık. Dediğiniz gibi pır pır yapıyor bazen

Kızlar 14+1 olduk bugün doktora gittik cinsiyeti de söyledi kız mış bir prenses daha geliyor herşey yolunda çok şükür sağlığı iyi dedi bakalım bizden haberler böyle

Eklentiler

• 3A344A1B-585B-40B4-9211-A10BB3466756.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 68
  • E60E40FE-8B28-4D59-A9E7-40BAA39A4305.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 70
Kizlar devlete gidiyorum rutin kontrole 4 aylık olduk geçen ay ikili test için gittiğimde kiz drdi doktor tabii kesin değildi inşallah şimdi kesin birseyper derler dua edin ne olur hepiniz ogrendiniz nerdeyse ben kaldım
Allah gönlünüze göre versin hadi inşallah :) Bende 16 haftalık oldum bende daha bilmiyorum :) 2 hafta var kontrole

Canım evet çok zor zamanlar geçirdim çok şükür bebişim iyiydi
Daha uzun sürmeden dün düşürdüm taşı hamdolsun Rabbim düşmanıma vermesin

Ben ikisini de kullanıyorum genel de yarım saat 45dk filan ara oluyor aldığım zaman

Allah gönlünüze göre versin hadi inşallah :) Bende 16 haftalık oldum bende daha bilmiyorum :) 2 hafta var kontrole
Geldim kuzum amin insallah. Bebiş gostermedi ömce kendisini göstermiyor diye kız dedi sonra hareketlendi baya durmuyo diye erkek dedi sonra sen bana inanma çocuk çok hareketli seçemiyorum dedi bakalim haftasonu özele gideceğim bende

Yaa benimkide oturuyor her gittiğimde kımıldamıyor doktor zorluyor yok dertli dertli oturuyor. Benim doktorda oturuyor kıza benzettim dedi :) Halbuki ablası takla atıyordu o da çok oynuyor bi durmuyor diye 20. hafta da öğrenmiştim :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…