2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Arkadaşım yanlız değilsin bende senin durumundayım alerjik astım var ve malesef grip oldum boğazım yirtilicak sanki oksurmekten balgam desen o biçim bende naoacagimi şaşırmış haldeyim cidden zor bı durum geçmek bilmeyen boğazda giciklanma öksürük haliyle kasıklarım agriyor

Kızlar size birşey sorucam ayrıntılı USG için giden var mı devlette araştırma hastaneleri yapıyormuş bird eozeller geçen özele sordum Sultanbeyli Ersoy Hastanesi'ne 1000 TL istediler ayrıntılı USG için devlet araştırma hastanelerinde nasıl randevu sıra alınıyor acaba bileniniz var mı

Fazla oksuruk iyi değilmiş canım onyuzden yatış verdi damar yolundan antibiyotik tedavisi yapiyolar çok geçmiş olsun sanada Allah'ım şifa versin

Her yerin düzeni farklı sanırım benim doktorum detaylı yapmıyor 19.haftada gel yönlendiricem dedi seni bende araştırma hastanesine gidiyorum burda doktorlar saat 4 ten sonra özel muayene yapıyor ordan randevu alıp yaptırıcam muayene ücreti dışında detaylı için ek ücret ödemicem burda

Bana da doktorum 17. Haftaya randevu verdi
O zamana kadar cinsiyet de kesinleşmiş olur herhalde
Ama ben haftaya başka bir doktora daha gitmeyi düşünüyorum en azından 1 kerelik başka bi görüş iyi olur sanki
Bir de doktor kilo vermemi yasakladı, kilo verme yazmış tekrar hayatımda ilk kez kilo vermemem isteniyo ki şu an bile baya kiloluyum

Kuzum ben sürekli taş düşüren biriyim hareket et sürekli yürü ve bol bol su tüket tek ilacı bunlar ben en son 5 günde düşürmüştüm boyut olarak aynıydı
Allah razı olsun canım elimden geleni yapıyorum 3 gün hastanede yattım ağrım hiç dinmedi çok şükür şimdi daha iyiyim parol buscopan işe yaramaya başladı. Alt uçtaydı dün sabahki ultrasonda inşallah çabuk geçer mesaneye de düşer valla şu gebeliğimin tadına bir türlü varamadım mide bulantısı halsizlik yüzünden şimdi de bu

Çok geçmiş olsun Benim de ürik asit seviyem yüksekti taş oluşma riskim vardı. bol su içmem söylendi ve bulgur-ceviz dışındaki kuru yemişler-et ürünleri sınırlandırıldı
Umarım hemen atlatırsın

Çok geçmiş olsun cnm

çok geçmiş olsun inşallah hemen atlatırsın

Fazla oksuruk iyi değilmiş canım onyuzden yatış verdi damar yolundan antibiyotik tedavisi yapiyolar çok geçmiş olsun sanada Allah'ım şifa versin
Allah razı olsun sesim soluğum kesildi bugün zorla cikiyo olmadı bende acile cikcam yine bakalım naparlar Sultanbeyli de pek bişey yapmıyor doktor acil doktoru

Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin tez vakitte

Allah razı olsun sesim soluğum kesildi bugün zorla cikiyo olmadı bende acile cikcam yine bakalım naparlar Sultanbeyli de pek bişey yapmıyor doktor acil doktoru
Benimde ilk defa bi hastalığım bu kadar ağır geçiyor, 1 gün içinde kötüleştim, bademciklerim şişti, öksürmekten uyuyamıyorum , eşim hastaydı o iyileşti ben hasta oldum. Bağışıklığımız düşük olunca direk hasta oluyoruz
Bugün doktoruma gittim, hastalığın ilerlemiş antibiyotik kullanman lazım yoksa daha kötü olursun bebeğe zarar verir dedi.

Ben de hastayim cumartesi ateslendim, ilik dustur havlu sarmalardir fayda etmedi bir oarol yuttum
Atesi düsürdük ama öksürük ve halsizlik kaldi doktor da dinlen dedi baska birsey yok

Kızlar hasta olanlara acil şifalar diliyorum ben de üşüttüm ilk gün ağır geçti şuan sadece burun akıntısı ve sesimde sorun var ağrım falan yok Allahtan ıhlamur ve portakal tüketmekten yıldım birde doktorumu değiştiricem ama gittiğimde ters bi tepki alırmıyım bu zamana kadar başkasına gittim ya sinir olmak istemiyorum doktor değiştiren oldumu aranızda

En zoru bulmuş seni ağrı geldiğinde kendini tutmaya çalış savurmasın beni çok savuruyo ne yaptığımı bilmiyorum o esnada aman deyim bebeğe bişey olmasın inşallah bir an önce düşerde kurtulursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…