2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
13cü haftama kadar ben de uzak durdum,geçen günlerde denemek istedik,kuruluk vardı bende,çok acıtıyordu,o yüzden eşime devam etmeye izin vermedim.

Kızlar bir haber gördüm şimdi sağlık bakanlığı gebelere yapılan difteri ve tetenoz aşılarını toplatıyormuş aşı takip sistemlerini il sağlık müdürleri kapatmış bilginiz olsun aile hekimleri aşı için arayıp çağırıyodu çünkü

Sadece Gebelere yapılan değil ihtiyaç olan herkese yapıldı belli bir marka tetanoz aşısını toplatıyor.kullanma tarihlerinden kaynaklı diye biliyorum diğer markası da ülkemizde yok

Son düzenleme:
Kizlar 15. Haftada kasıkta böyle inceden bir sızı hissediyorum. Bir sıkıntı olabilir mi ? Kramp gibi oluyor
Bende de bir hafta sürdü ve kendiliğinden geçti korkutuyor tabi ama doktor rahim ağzın tamamen kapanmış bebekte herşey yolunda demişti o yüzden kafaya takmadım

Kizlar 15. Haftada kasıkta böyle inceden bir sızı hissediyorum. Bir sıkıntı olabilir mi ? Kramp gibi oluyor
14cü haftadayım,bu gün işde ayakta çok kaldım,bende de sağ tarafta sızı var.Siz de kendinizi yoran bir iş yaptınızmı?

Yok çok fazla açıyor. Emzirme sutyeni geniş rahat gördüm ondan aldım. Yine acimaması icin havlu kağıt koyuyorum

Benim bebişin cinsiyet kesinleşti kız olacak. 14+3 olmuşuz. Herşey yolunda. Kan tahlillerini yaptırdım. D vitamini ve demire başlayacağım.
Bugün e bebek mağazasına uğradık bölge müdürü oradaymış tesadüf konuştuk fiyatların en az yüzde 20 üzeri artacağını söyledi. Bebek arabası ateşölçer banyo seti ile başlangıcı yaptık. Yataklara baktık park yatak mantıklı görünüyor. Alışveriş sezonunu açtım böylelikle.

Kızlar bu Philips emziğin büyük bi özelliği var mı daha doğrusu güzel mi
Fiyatı diğerlerine göre daha yüksek merak ettim alınır mı

Bu arada şu an aldığım tek eşya bu Herkes erken dese de minik minik başlamak istiyorum

Eklentiler

• 21CB6C12-4DB0-4F39-88B2-498202D098A7.jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bu Philips emziğin büyük bi özelliği var mı daha doğrusu güzel mi
Fiyatı diğerlerine göre daha yüksek merak ettim alınır mı
Emziği bebek doğmadan almayın bence, özellikle emzik yeni doğan döneminde meme reddine neden oluyor doktorlar önermiyor. Ben oğluma uyumak istediğinde parmağını emiyor diye 4 aylıkken almıştım hediye bir tane oio uyku arkadaşlı emzik vardı onu kesinlikle almadı. 20 tl ye e bebekten ucu bir emzik almıştım onu emmişti her bebek farklı emzik sever önce pahalıları almayın derşm

13cü haftama kadar ben de uzak durdum,geçen günlerde denemek istedik,kuruluk vardı bende,çok acıtıyordu,o yüzden eşime devam etmeye izin vermedim.
Evet bende aşırı kuruluk var. Pul biber dokmus gibi yanma oluyor. Dr a gittiğimde soracağım.
14cü haftadayım,bu gün işde ayakta çok kaldım,bende de sağ tarafta sızı var.Siz de kendinizi yoran bir iş yaptınızmı?
Ayrıca bu kasıkta ince sizi şeklinde ağrı bı var bı gün yok bende. Mesela bugün sol tarafında gezinip durdu. Ben rahmin büyümesine yoruyorum. İnsaAllah oyledir.

Evet yorumları okudum gerçekten her bebek farklıymış :) emeceği kesin olsa zam gelmeden almak istiyordum ama beklemek en iyisi dediğiniz gibi
Şimdilik banyo seti, ateşölçer gibi daha kesin kullanılır şeyleri almak lazım

Evet bende de yanma çok oldu,bebeğe zarar vermekten korktum.Dr ne derse bana söylerseniz çok sevinirim.
Ağrı da inşallah dediğiniz gibidir,benim önceleri olmuyordu,bu gün oldu.Çocuklarla çalışmak çok zor,ilk baştan beri sınıf kurallar koysam da,yine aynı şeyleri yapıyorlar,bir süre sonra sinirlerim artık tahammül edemiyor.Ben ağrıyı bu gün bunla ilişkilendiriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…