2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ay hiç özenmeyin ilk 3 ay kilo vermenin hiç sıkıntısı yok. sonradan istemesenizde rahim ağırlığı suyu kan artışı derken alıcaz. şanslısınız bile şu an.

Pentiden aldım bende dün bir emzirme sutyeni. Bakalım nasıl olacak hiç denemedim. Havlu kağıt koyuyorum gogus pedini alayım
ne kadardı pentideki ben de takip ediyorum çok pahalı gelmişti nasılsa kullanmam diye almadım ama 1 tane misafir vs için gerekir sanırım

ben de uzak duruyorum doktorum hiçbir şey söylemedi ama yine de korkuyorum ya bir şey olursa diye çünkü şart değil sonuçta hatta bu rahatlık daha güzel

yaaa gerçekten mi birkaç yorum gördüm bu tarz tahtalar gıcırtı yapıyor diye hafif bi soğumuştum bunu duymak çok iyi geldi satan kişi 4-5 yaşına kadar kullanırsın dedi. zaten ilk etapta yanımızda olacak sonra da yanına bir dolap almayı düşünüyorum. bunu kullanamayacak kadar büyüdüğünde de montessori tarzı bir yatakla bu işi bitirmeye karar verdim

Merhaba sevgili anneler
Benim tarama riskim yüksek çıktı. Fetal dna yaptırmak istiyorum. Ankara da bu testi yaptıran var mı? Nerede yaptırdınız? Fiyatlar hangi aralıkta .
Öncelikle inşallah fetal dna sonucunuz güzel gelir benim gittiğim hastane genoks firmasına gönderiyor 6500 ödedik daha sonuç çıkmadı

Suna kesinlikle inanıyorum ilk 4 ay alınan kiloları anne alıyor ve o kiloyu vermek zor oluyor. Bu sebepten hep dikkat etmek gerek ama ilk 4 ay daha çok dikkat etmek gerek diye düşünüyorum.
11 haftama kadar bizde uzak durduk. ama benim hormonlardan sanırım tavan yaptı cinsel istek ama buna rağmen kuruluk yaşıyorum. Hiç korkmuyorum tam tersi orgazm olmak bebeğin kalp kaslarına iyi geldiğini okumuştum bı doktorun yazısında. Eğer sıkıntı yoksa doğuma kadar devam

aslında ben de böyle bir şey düşündüm ilk başta ama daha sonra anne yanı olan park yatağa kaydım :) henüz son kararımı veremedim ama ben de aralık ayı bitmeden almak istiyorum.

ben beşik olarak bunu alacağım Eki Görüntüle 3181012
yaa bunlar çok güzel. geçen hafta almama ramak kala biraz daha düşüneyim deyip park yatağa yöneldim. park yatağın katlanabilmesi ve çok rahat taşınabilmesi cezbetti beni, biz gezmeyi seviyoruz, otelde vs pak yatağı götür aç kolaylığı var, bebeğin hiç düzeni bozalmadan. o nedenle hala almadım :)

Pentiden aldım bende dün bir emzirme sutyeni. Bakalım nasıl olacak hiç denemedim. Havlu kağıt koyuyorum gogus pedini alayım

ben daha emzirme sütyeni almadım, kullanır mıyım ondan da emin olamadım.
göğüs pedi aldım, kenara koydum bir paket. sizin şimdiden sütünüz gelmeye başladı mı? havlu kağıt koyuyorum demişsiniz

Senin beben normal Pudracım salla diğer testleri. Burda 1/245 oran çıkan insanlar var, senin sorman bile ayıp Benimki de 1/1830 açıkcası, benimki bile normal.
Normal sınırı kaç bilmiyordum ki hiç, doktora haftaya gitcem. Teşekkür ederim umarım sapasağlam alırız kucağımıza şu bebeleri

Kızlar emzirme sütyeni şimdiden almayın ben ilk hamileliğimde son aylara doğru almama rağmen sütyen olmamıştı, doğumdan sonra süt sayesinde göğüslerim 2 katına çıkmıştı. Bir de herkesin göğsünden süt akacak diye bir şey yok ben de eve göğüs peti yığmıştım hiç kullanmadım bazı şeyleri doğumdan sonrasına bırakabilirsiniz bence deneyimli bir anne olarak benden söylemesi

Ben 7-8 ayına kadar bir şey almayı düşünmüyorum.Doğum sonrası kullanıcağım şeyleri de doğum olduktan sonra ihtiyac oldukca almayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…