2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba sevgili anneler
Benim tarama riskim yüksek çıktı. Fetal dna yaptırmak istiyorum. Ankara da bu testi yaptıran var mı? Nerede yaptırdınız? Fiyatlar hangi aralıkta .

Ben emzirme sutyen aldım. Daha rahat ve geniş geldi gözüme aynı beden aldım. Ama daha denemedim.

Kızlar 17+4 haftalık olduk artık. Ama göğüs uçlarım da aşırı hassasiyet var bir yere değdiği an aşırı sızlıyor dokununca filan araniz da böyle olan var mı acaba ?
14+2 gün benim de acayip acıyor. Sanki iğne batırıp çıkıyor gibi. O yüzden bugün göğüs ucu kremi alacağım. Umarım işe yarar

Kilolaeı o yaşlarda vermek daha kolay. Siz 35 yaşında 82 kilo doğuma gitseydiniz enkaz gibi çıkardınız doğumdan Neyse bence 3.cü de sadece 8-10 kilo ile gidin doğuma. Bak hep beraber gaza gelirsek başarabiliriz

İkili test sonucum. Daha doktorla yüz yüze konuşmadım ama riskin düşük olduğunu söyledi
Senin beben normal Pudracım salla diğer testleri. Burda 1/245 oran çıkan insanlar var, senin sorman bile ayıp Benimki de 1/1830 açıkcası, benimki bile normal.

Hanımlar cinsellikte vajinal kuruluk yaşayan varmı?
Ben hamile kaldığımdan beri uzak duruyorum cinsellikten. Bebeği düşürmekten ve enfeksiyondan korktum. Bir de 8. haftada kanamam olmuştu. Doktor da ilk 4 ay cinsellik yok dedi. Zaten çocuk doğana kadar düşünmüyorum. İlk bebeğimde çocuk doğduktan sonra da ilk 4 ay cinsellikten uzak kalmıştım. Zaten çok kiloluydum ve lohusa depresyonundaydım. Kocam bana yalvarmıştı artık kendine bak benimle de ilgilen diye. O zaman karar verdim diyet yapmaya Adama acıdığımdan yani

14+2 gün benim de acayip acıyor. Sanki iğne batırıp çıkıyor gibi. O yüzden bugün göğüs ucu kremi alacağım. Umarım işe yarar
Zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı ile banyo sonrası uçlarına masaj yapabilirsin rahatlar iyi olur. Hatta hamilelikte başlarsanız masaja, sonrasında meme ucu yarası olmuyor.

gogus uçlarım acımasa bende salacagim
Canım ben normalde ufak bir şey takıyordum, şimdi memeler rahat etsin diye birkaç beden büyük Kanz marka emzirme sutyeni aldım iki tane, onları kullanıyorum. Trendyolda satılıyor tavsiye ederim kaliteli uygun fiyatlı bence. Çocuk doğduktan sonra da bunları kullanmaya devam edeceğim. Uçları hassaslaşıyor ya, ucuna gögüs ucu pedi alıp takabilirsin. Wee klasik gögüs pedini öneririm, pamuklu ve sızdırmıyor sütü. Emzirme döneminde hep kullandım ben. Yoksa birden bluzünüzün önü süt oluyor çok rezil oluyorsunuz

Pentiden aldım bende dün bir emzirme sutyeni. Bakalım nasıl olacak hiç denemedim. Havlu kağıt koyuyorum gogus pedini alayım

Benim 75 olan göğsüm 105 olmuştu merak etme sonradan küçülüyor yine

Kızlar ben de birebir aynı kilolardaydım hamile olduğumu bilmeden önce 66.4 idim. sonra hamile olduğumu öğrendiğimde 67.4 çıktım sonra 68'e fikslendim 13. haftaya kadar. 14 haftada birden 70 oldum ve korkuyorum şu an. iştahımda çok yok ama canım abur cubur falan istiyor hem sağlıksız hem kilo aldıran şeyler. en son lisede içtiğim şekerli meyve sularını içmeye başladım çok komik. sabah canım meyve suyu ve tost istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…