2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bende de hafif yumuşama var ama halen çok hassas cuma günü geceden sonra içime bir sıkıntı düştü çok daralıyor acaba ters giden bir şeyler mi var diye düşünmeden edemiyor insan benim de randevum cumu günü ama içim hiç rahat değil kendimce ters giden bir şeyler var gibi hissediyorum böyle hisseden var mı başka acaba

Senin kaçıncı hafta? Nette araştırdım göğüsler yumuşayabilirmiş birkac kişinin dahaz olmuş ve bebekleri sağlıklıymış.cuma gidip görsem rahatlıcam ben de
Acile git baktır istersen benim oyle bir şansım yok

14+5 şu anda sabredeyim evham mı yapıyorum acaba diye gitmedim ama içim içimi de yiyor. senin kaç haftalık ?

Ben kanamam oldu kendi doktorumdan başka bi doktora gittim doktor bana plesentan aşağıda ama yatmanın bi faydası yok çalışabilirsin dedi daha sonra kendi doktoruma kontöre gittiğim zaman plesantan yeni oluşuyor rahmin küçük nerden bakarsan aşağıda olur nasıl bi doktor 13. Haftada böyle bişi söyleyebiliyor tıbbi cahillik dedi 28. Haftadan sonra böyle bişiden söz edilebilir dedi ben biraz rahatladım açıkçası sizde sıkmayın canınızı internette çok kötü şeyler yazıyor ben biraz korkmuştum ama aldanmayın yani şuan için çok erken dedi doktorum

Merhaba kızlar dün eşimle birlikte evi temizledik de biraz yoruldum sanırım akşam uzandığımda vajina kısmına sancı girdi bıçak saplanır tarzda anlık sancılardı ama 5 10 dk bir oldu gece de belim çok ağrıdı aslında uyumayacak sancılar değildi ama sanırım ben korktuğum için uyuyamadım kanamam vs olmadığı için de acile gitmek istemedim geçen p.tesi kontrolümde söylemiştim ultrason normaldi bebeğin aşağıda değil korkma demişti 1 haftadır olmuyordu dün yine oldu ve baya uzun sürdü. Yaşayan var mı bu haftalarda böyle bişey 15 haftalığım bugün tam

Bir de kilo alımınız nasıl gidiyor ben 4 kilo aldım çok üzülüyorum böyle almaya devam edersem bebeğime zarar veririm diye tamam ilk haftalarda çok yiyordum şekerim düşüyordu çünkü 2 saatte bir yemezsem ama 10.haftadan sonra falan düzeldi normal yiyorum artık ama hızla kilo almaya devam ediyorum nasıl düzene sokabilirim her gün yürüyüş de yapıyorum aslında bu aralar tuvalete pek çıkamıyorum sadece

Bende haftasonu iki gün temizlik yaptim dinlene dinlene odalara böle böle, ama dün akşam belim cok ağrıdı. Vajina kisminda sancim olmadi ama ben yorgunluğa bağlı olduğunu düşünüyorum. İçinizi ferah tutun.

bende tam tersi 10 kilo zayıfladım doktor biraz daha zayıflarsan risk oluşturur dedi ama çok aşırı mide bulantısından istemsizce zayıflıyorum kilo alsam diye dua ediyorum artık

İçimi ferahlattınız teşekkür ederim bana da düşük riski en az olan durumlardan biri dedi endişelenmememi söyledi ama insan her şey yolunda gitsin istiyor

kızlar benim de göğüslerimin hassaslığı geçti biraz söndüler de. ama normalden büyükler hala.
ara sıra karnımda bi gerginlik hissediyorum. çok şükür iki gündür başka bir problemim yok. midesi çok kötü olanlara sesleniyorum, ara sıra minik bulantılar dışında geçiyor

Bende de öncekine nazaran hassasiyet azalmış,ben de tedirgin olmuşdum,görünüşe göre normal,her kesde aynı şey olmuş,bu gün bulantı yaşadım,bir süredir bulantı yoktu,o da içimi rahatlattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…