2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar siz D vitaminini kaç damla kullanıyorsunuz? Eczane 5 damla yazmış o şekilde kullanıyordum az önce ebe mesaj atmış 9 damla kullanacaksın diye.

Bir de bişey sormak istiyorum . Benim 3 ay bittikten sonra mide bulantim da azalmıştı ama bu sabah kustum yine . Ara ara kusmalar olması normal midir acaba
Gaz oluyo sindirimimiz yavaşladığı için buda şişkinlik yapabiliyor 9 ay boyunca kusan hamilelelerde var normaldir die düşünüyorum

Canım sürekli oluyor kanama yoksa sıkıntı yok dedi Dr hele bende temizlik yaptım pazar günü ne akşamına rahatım vardı ne gecesi baya kötü oldum hiç kesilmeyen bir sancı yaşadım hatta doktor onda bile korkma bir şey yok dedi normal dedi

Bugün 14+5 olduk sağ kasigimla bacagimin başlangıç noktasında bı kaç gündür ağrı var sağ kasigima ağrılar giriyor alt bölgede de sadece sağ tarafta aynı ağrı .. kontrolümüz haftaya ama bu ağrılar rahatsız ediyor .. varmı aynılarını yaşayanlar

Kızlar bugün tam 12+0 ız. Dr kontrolümüz vardı. Yüksek ihtimal erkek dedi. Ultrason görüntüsünde gördüğüm şey bence kıza dönmez gibi ama akıntım vardı ama sümük gibi koyu 1 ay münasebet yasak dedi o tıkacın orda kalması gerek dedi. Regenesis Max ve demir olarak sidefer verdi. Bizden bu kadar

Maşallah kızlar çoğunuzun cinsiyet belli darısı bizlerin başına ben baya stresliyim doktor randevusu yaklaştıkça acaba bir şey oldu mu bebeğe diye düşünmeden edemiyorum dün bulantım yoktu bugün var. Acaba her şey yolunda olmasa böyle bir olup bir gider mi bulantı yoksa yavaşça azalarak kayıp mı olur? Yani kendimce her şey yolundadır diye telkinde bulunmak için bir belirtiler arıyorum ama emin olamıyorum hayırlısıyla randevum yarın tam 12 haftalık olacağım. Fetal dna yaptırmaya karar verdik inşallah sorunsuz olur

cinsiyet haberleri geldikçe daha çok heyecan yapmaya başladık :) bizim de kontrolümüz cuma günü 15+2 olacak inşallah bizimkide belli olur ve öğreniriz :)

doktorum 10 damla olarak yazdı öyle kullanıyorum
Her on kiloya bir damla kullanılıyor kaç kiloysanız ona göre ama gebelikte de aynı şekilde kullanılır mı bilmiyorum

Banada eczacı sabah 2 akşam 2 dedi öyle kullanıyorum
Sağolun kızlar. Herkes farklı kullanıyor demek ki
Eczacı yerine ebeyi dinleyip 9 damla kullanayım ya da cuma doktora gideceğim ona da sorarım en iyisi

Cnm doktora bende sordum kasıkta ve rahimde keskin şekilde ağrılarım oluyor diye 1 saat içinde 1 litre su içeceksin ve 1 saat yatıp dinleneceksin dedi gerçekten işe yarıyor

Benim de cuma aynı stresleri yaşıyorum şuan. Belirtileri kontrol edip azaldiysa stres yapıyorum. İnş her sey yolundadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…