2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kanamasız bir düşük olacağını sanmıyorum lütiçini ferah tut. bütün sistemimiz değişti bana da ani den kramplar girebiliyor. otur dinlen ayakta çok kalma ve bol su iç. eğer aklın kaldıysa bir doktora görünebilirsin

bana 12.haftada kendi doktorum bu soruları sordu. bir liste yaptı. yaş-tansiyon-kilo-daha önce hiç gebelik oldu mu- sigara kullanıyor musun vs vs. bebişin ense kalınlığını haftasını son adet tarihini falan yazdı. sonra o kağıtla beni 2li teste gönderdi. 2 li test yapan doktor buna gerek yok deyip ultrasonla baktı ve kan aldılar. her doktor farklı çalışıyor yani sakın üzülme

doktor erhan karaalp’in madalyon kitabında şu tarz bir şey okumuştum,
şikayetlerimiz ne olursa olsun eğer suyu az içersek o şikayete çok daha fazla maruz kalırız diyordu. ben bu yüzden kendimi çok zorlayarak su içmeye çalışıyorum mesela başım ağrıyorsa bir tık hafifliyor.

bu arada çok indirimli bi ürün buldum bakalım nasıl gelecek
sağdaki çiçek sepetinin sitesinden

Eklentiler

• 9D6FF94D-2025-40CE-99D0-B292C46E11C2.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 74
bir de bu var huggy kendi sitesinde 429 tl

Eklentiler

• A402000E-7FF3-4057-ACA6-3094A9E9C187.png
    207,3 KB · Görüntüleme: 79

Sonucuma bir bakar mısınız anlayan biri yorumlayabilir mi doktora gitmeme daha var da o sebepten size bir danışayım dedim

Aslında bende abla olmak isterdim ama ailenin en küçüğü benim. 4 tane ablam var hepsiylede çok iyi anlaşırız,.Bahsettiğim ablamla daha farklıyız ailenin edi ve büdüsüyüz

Aslında bende abla olmak isterdim. Ben ailenin en küçüğüyüm 4 ablam var. Hepsiyle çok iyi anlaşıyoruz ama bahsettiğim ablamla daha farklı diyaloğumuz. Ailenin edi ve büdüsü gibiyiz. Ha bu arada abilerimide unutmayayım. Dediğim gibi kalabalık aileyiz. Ailenin en küçüğü ve nazlısı olarak çok şanslıyım çok şükür

Geceleri ben de yatmadan 3-4 salatalık yiyorum resmen en kalorisiz o onu seçtim açlıktan uyuyamıyorum yoksa

Aslında bende abla olmak isterdim ama ailenin en küçüğü benim. 4 tane ablam var hepsiylede çok iyi anlaşırız,.Bahsettiğim ablamla daha farklıyız ailenin edi ve büdüsüyüz
Maşallah insanın ablası olması hayatta hep bir desteği olması demek Allah canlarını sağetsin

Oooo senin baya güzel biz sadece iki kardeşiz ama bolca kuzen var allahtan

Amin canım sağlıkla gelsinler de gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…