2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimki de saçma sapan bişey oldu kendi doktorum bakmadı ama sorular sordu sigara yaş falan radyoloji dok.inceledi oda hiçbirşey demedi cinsiyet dışında sonra kan verdim geldim doktr yoktu sekreter iki hafta sonra gel dedi sinir oldum bi kere dah gidicem yine böyle ilgisizlik olursa başka doktor arayışına gidicem gerçi doktor rahatsızdı

nasıl oldun? inşallah daha iyisindir

İyiyim şükür ama psikolojik olarak çöktüm.İnsan kaç kez gün içinde iç çamaşırını kontrol eder
ah ah keşke endişelenmeden devam edebilsek benim de akıntı arttı doktor normal dedi lütfen kafaya takmamaya çalış

Bugün 12+6 olduk ikili test için çağırmıştı doktorum ancak ben ikili test istemediğim için yaptırmadım sadece plesenta aşağıda dedi istirahat verdi moralim bozuldu valla bu durumu yaşayanlar var mı :-(

Bende de plasenta aşağıda dikkatli ol dedi,2 gün sonra kanamam oldu,rapor aldım.Doktorun hakli.Dinlenmelisin

Merhaba arkadaşlar, ben de geçen çarşamba hem detaylı ultrason yaptırdım hem 2li için kan verdim. Kendi doktorum perinataloga yönlendirmişti o yaptı bunları, bana da sigara alkol ve yaş tansiyon gibi şeyler sormadı. direk ultrasonla detaylı baktı organlara ense kalınlığı burun kemiği ölçtü. sonra gidip kan verdim.

Sana yine soru sormuşlar en azından. Bana da sadece burun kemiği var dedi ama ense kalınlığı kaç söylemedi sadece normal dedi her şey. Ben de o an sormayı unuttum. Sonuç çıkınca değerlendirip mi söyleyecek anlamadım hiç

Bende de plasenta aşağıda dikkatli ol dedi,2 gün sonra kanamam oldu,rapor aldım.Doktorun hakli.Dinlenmelisin
Allah yardım etsin bize ağır iş yapmayacağım doktor sürekli yat demedi ama yine de yatarım sanırım : ( kaçıncı haftada yukarı çıkıyormuş doktor söyledi mi size?

Kızlar selam, dün sabah kalktığımda goguslerimin biraz yumuşadığını hassasiyetinin gittigini hissettim.onceden cok sertti. Gece stres oldum uyuyamadım ters giden birsey mi var diye dr randevum cuma günü.
Ağrı vs yok ama endışelendim. Sizde de oldu mu?

Merhaba, dr Banu çiftçinin kitabında göğüs hassasiyetinin 13. Haftadan itibaren azalacağı yazıyordu sizinde böyle doğal bir durum olabilir

Bende aynı durumdayim git gide hassasiyet azalıyor goguslerde

Merhaba güzel anneler bayadır giremiyordum sizlerle de paylaşmak istedim. Cuma günü cinsiyet belli oldu kız annesi oluyorum inşallah
15+2’deyim ben şu an, herkesin şikayetleri farklı farklı. Benim midem kötü hiç geçmedi, pek bir şey yiyemiyorum. Bel, sırt, kasık ağrıları ve bacağa vuran ağrılar da başladı ama olsun sonu güzel olsun biz anneler olarak çekmeye razıyız
Umarım herkes iyidir ve miniklerimizi sağlıkla alırız kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…