2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba kızlar dün eşimle birlikte evi temizledik de biraz yoruldum sanırım akşam uzandığımda vajina kısmına sancı girdi bıçak saplanır tarzda anlık sancılardı ama 5 10 dk bir oldu gece de belim çok ağrıdı aslında uyumayacak sancılar değildi ama sanırım ben korktuğum için uyuyamadım kanamam vs olmadığı için de acile gitmek istemedim geçen p.tesi kontrolümde söylemiştim ultrason normaldi bebeğin aşağıda değil korkma demişti 1 haftadır olmuyordu dün yine oldu ve baya uzun sürdü. Yaşayan var mı bu haftalarda böyle bişey 15 haftalığım bugün tam
Beliniz temizlik yaptığınız için ağrımış ola bilir.Evi temizlediğimde benim de belimde ağrı oluyor.Yavaş haraket etmeye çalışıyorum.Süpürdükten sonra ara verib sonra siliyorum.

Beliniz temizlik yaptığınız için ağrımış ola bilir.Evi temizlediğimde benim de belimde ağrı oluyor.Yavaş haraket etmeye çalışıyorum.Süpürdükten sonra ara verib sonra siliyorum.
Bel ağrısından çok bu vajinadaki sancı korkutuyor beni bugün de rahmim batıyor sanki acile gitmeli miyim karar veremedim

bende de hafif yumuşama var ama halen çok hassas cuma günü geceden sonra içime bir sıkıntı düştü çok daralıyor acaba ters giden bir şeyler mi var diye düşünmeden edemiyor insan benim de randevum cumu günü ama içim hiç rahat değil kendimce ters giden bir şeyler var gibi hissediyorum böyle hisseden var mı başka acaba
merhaba canım hiç böyle şeylere kafanı takıp kendinide bebeğinide üzme. Bende 13.haftadayim benimde hassasiyet yok denecek kadar azaldı ve göğüslerim yumuşadı çoğu kisidede bu haftadan sonra ayniları olduğunu okudum 🌺

Merhaba kizlar ben 3aylik hamileyim bebeğin cinsiyetini söyledi doktor kız çocuğu yanılma olabilir mi başına böyle bişey gelen var mi

Ay MaşaAllah bir çoğunuz cinsiyet öğrenmiş bende 21 ine aldım 20 sindeki iptal oldu 15+4 günlük olacak acaba bende öğrenebilir miyim kineeee🥰🤲😜

Bel ağrısından çok bu vajinadaki sancı korkutuyor beni bugün de rahmim batıyor sanki acile gitmeli miyim karar veremedim
Benim 13. Haftalarda ilk, defa hamile kaldıktan sonra temizlik yapınca, olmustu, aynı senin gibi cok, korktum vajinama arılar girdi kasıklarıma batmalar kuyruk, sokumu agrım 3 gün sürdü habire Tualete gidip, kanamam var mı diye baktım ama sonra geçti suan 15+2 yim bugun temizlik yaptım hemde heryeri de temizlemediğim, halde bir sag bir sol, kasıgım agrıyor belim cok agrıyor ama bence bu cok normal canım çünkü biz cok, az hareket Ettiğimiz için agrımız olmuyormus bence suan hem rahmimiz büyüyor hemde bebek büyüyor Allahın, izniyle. Haliyle hareket edince de agrılarımız oluyor kanama veya dayanılmaz agrıların olmadıgı sürece korkma bence suan benimde cok agrım var. Bebişlerimiz Allaha emanetler. İşlerden kaçılmıyor. Şahsen 13. Haftaya kadar eşim yaptı tüm işleri ama burnundan getirdi herseye mahna buluyordu bütün gün gergin geziyordu cidden psikolojik yıprattı beni suan bebegime birsey olmadıgı sürece herseyi kendim yapmaya razıyım yeter ki biri etrafımda çene yapmasın 😂

Benim 13. Haftalarda ilk, defa hamile kaldıktan sonra temizlik yapınca, olmustu, aynı senin gibi cok, korktum vajinama arılar girdi kasıklarıma batmalar kuyruk, sokumu agrım 3 gün sürdü habire Tualete gidip, kanamam var mı diye baktım ama sonra geçti suan 15+2 yim bugun temizlik yaptım hemde heryeri de temizlemediğim, halde bir sag bir sol, kasıgım agrıyor belim cok agrıyor ama bence bu cok normal canım çünkü biz cok, az hareket Ettiğimiz için agrımız olmuyormus bence suan hem rahmimiz büyüyor hemde bebek büyüyor Allahın, izniyle. Haliyle hareket edince de agrılarımız oluyor kanama veya dayanılmaz agrıların olmadıgı sürece korkma bence suan benimde cok agrım var. Bebişlerimiz Allaha emanetler. İşlerden kaçılmıyor. Şahsen 13. Haftaya kadar eşim yaptı tüm işleri ama burnundan getirdi herseye mahna buluyordu bütün gün gergin geziyordu cidden psikolojik yıprattı beni suan bebegime birsey olmadıgı sürece herseyi kendim yapmaya razıyım yeter ki biri etrafımda çene yapmasın 😂
Yaa teşekkür ederim içimi rahatlattın 🥺

Bir de kilo alımınız nasıl gidiyor ☹️ ben 4 kilo aldım çok üzülüyorum böyle almaya devam edersem bebeğime zarar veririm diye 🥺 tamam ilk haftalarda çok yiyordum şekerim düşüyordu çünkü 2 saatte bir yemezsem ama 10.haftadan sonra falan düzeldi normal yiyorum artık ama hızla kilo almaya devam ediyorum nasıl düzene sokabilirim her gün yürüyüş de yapıyorum aslında ☹️ bu aralar tuvalete pek çıkamıyorum sadece
Şişkinlik yapmıştır doktoruna söyle tuvalete çıkamadığını şurup verir bende öyleydim şurup içince 3 gün rahat çıkıyorum ama kilo baya almışsın erken daha ben 66 ile hamile kaldım 67.4 üm şuan ekmek çok tüketmemeye çalış kızartma ve hamur işide mümkün mertebede tüketme faydasını görüceksin birde ellerini yüzünü ve bacaklarını kontrol et bu kilo değil de ödem de olabilir ödem varsa turşu ve tuzu şuan için ya azalt yada tüketme

Sağlıkla gelsin inşallah , ben de kaybettim bebeğimi,herhangi bir sebep yok ,geçen salı günü düşük yaptım... duygusal olarak çok yıpratıcı bir süreç ...Rabbim en doğrusunu bilir...
Amin canım sağolasın🙏🏻 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🙏🏻 seni gayet iyi anlıyorum zor süreç sağlıklı değilmiş demek ki 😣 Allah bundan sonraki evlatlarınıza sağlık ve uzun ömürler versin inşallah 🙏🏻

Amin canım sağolasın🙏🏻 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🙏🏻 seni gayet iyi anlıyorum zor süreç sağlıklı değilmiş demek ki 😣 Allah bundan sonraki evlatlarınıza sağlık ve uzun ömürler versin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah,kimsenin moralini bozmak değil niyetim aslında ,herkesin içinde endişeler oluyor zaten..sadece merak ettim ,insan böyle bir kayıp yaşayınca hem korkuyor hem de tekrardan hamile olmak istiyor 😌

Kızlarr günaydın nasılsınızz :) Geçen hafta doktora gittiğimizde rahmimde miyom olduğunu öğrendim 1,5 cm ama doktorum çok önemli olmadıığını rahmin dışına doğru büyüdüğünü söyledi. Sata göre şu an 15+2 olmam gerekiyor ama ultrasona göre 16 çıkıyor. Ara ara bıçak saplanması gibi his bende de oluyor hatta şimdiden kalkarken zorluk yaşamaya başladım. Çok şükür aşırı bulantı dönemini atlattım kilo almaya da başladım 1 kilo ama o bile çok mutlu etti beni en azından yemek yiyebiliyorum. Cinsiyete doktorum erkek dedi ama haftaya çarşamba kesinleştireceğiz inşallah. Bu arada göbeğim 0 ayna karşısına geçip kendi kendime şişirip seviyorum karnımı :) arada sanki içimde çok tuhaf bir şey varmış gibi bir his oluyor sanki bir şey hareket ediyor gibi ama ben beklentiye girdiğimden öyle hissediyorum belki de :)

Sağlıkla gelsin inşallah , ben de kaybettim bebeğimi,herhangi bir sebep yok ,geçen salı günü düşük yaptım... duygusal olarak çok yıpratıcı bir süreç ...Rabbim en doğrusunu bilir...
çok geçmiş olsun, umarım iyisinizdir. çaresiz kalınan bir durum.Herkesin durumu farklıdır mutlaka ben de Mart ayında düşük yapmıştım Eylül'de tekrar hamile kaldım. İnşallah hazır olduğunuz zamanda yine güzel haberler alırsınız.

çok geçmiş olsun, umarım iyisinizdir. çaresiz kalınan bir durum.Herkesin durumu farklıdır mutlaka ben de Mart ayında düşük yapmıştım Eylül'de tekrar hamile kaldım. İnşallah hazır olduğunuz zamanda yine güzel haberler alırsınız.
Amin inşallah, bebeğim gitti ama forumdan çıkamıyorum.tek yaşayan ben değilim biliyorum ama şimdi çok yeni olduğu için böyle kötü hissediyorum... insan bir umut ariyor .. teşekkür ederim iyi dilekleriniz için 🙏

X