2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar kalp atışını nasıl yorumluyorlardı benim bebiş 120 atıyor gördüm bu arada benek tahmin sayfasından erkek tahmin geldi sizlerin tahmini
Sizin ve eşinizin gün ay yil olarak doğum tarihlerini birde hamile kaldınız ay/yıl gönderin bakalım cinsiyet ne

sağ tarafta olduğu için kız diyorum,amma sizin kese uzun ve dar gibi,öyle olunca erkek mi kız mı onu tam bilmiyorum
Sekerim birde bana baksan benimki ortada gibi, karından ultrason

Eklentiler

• 20221103_111354.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 77
Merhabalar aranıza yeni katıldım kabul ederseniz ben 9 haftalık hamileyim ve tahmini doğum 11 Haziran 2023 u gösteriyor hayırlısı diyelim herkes nasıl hamilelikleri biz nasıl gidiyor benim gibi hala sancı çeken var mısağlıcakla kucaklamayi nasip etsin rabbim cümlemize

Hoş geldin yaş sat kese ve kalp atışı hafta bilgilerini de verirsen listeye ekliyeyim

Son adet tarihim 4 Eylül orayı atlamışım

Ay çok güzel sağlıkla ilerlesin inşallah

Çok geçmiş olsun, prograf kullanıyor musun? Ben onu bıraktım, doktorumun önerisiyle tabii. Öyle bir salgın var ki, zaten herkes hasta. Bir de bağışıklık baskılayacı ile her virüsü almaya başlamıştım. Ben de hastayım ve geçmiyor. Ihlamurla, bal ve zencefille yaşıyorum. Haftada 1-2 kere parol alıyorum çünkü ateşim çıkıyor ve ateşi kontrol altında tutmak lazım Tekrar çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…