2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Normal uzunlukta bize tam oluyor. Mavi paketi bize iyi geliyor diğer serisi hiç yaramadı. Coon memnun kalırsam kullanırım artık..

Beyinleri geliştikçe yaramazliklari da arttı. Yapma dur dikkat et bunları gündür kaç defa diyorum bilmiyorum 😁

Sorun olmaz çıkar o da yakin zamanda
😁😁 Ya her çocuk yaramazdir bunu kabul ediyoruz ama bunlar nerede tehlike var oralarda😅😅

molfixle ölçüleri kıyaslayabilir misin kullanınca? ben molfix in sarı paketini kullanıyorum ama yaz boyu poposu hep pişik gibiydi bezden mi acaba ya. bir gün geçiyor bir gün yine oluyor. ben artık bizim yediklerimizi yiyor diye oluyo sandım
O sarı paketi de bize iyi gelmedi. Siparişim elime ulaşmadı ulaşınca kıyaslarım.

Oğlum akilli kumandayı makineye atmış. Bende yikadim😏😏 napacaz bilmiyorum. Sürekli de çöp kovasının başında eli orada hiç çıkmıyor artık koca çöp kovasini tezgahın üstüne koydum
Benimki de çamaşır makinesini açık gördüğü zaman ya içine bir şey koyuyor,ya da içerisine elini sokuyor.
Ben de çöp kovasını ellediği için çöp kovasını dışarı çıkardım,poşeti sandalyeden asdım.

Benimki de çamaşır makinesini açık gördüğü zaman ya içine bir şey koyuyor,ya da içerisine elini sokuyor.
Ben de çöp kovasını ellediği için çöp kovasını dışarı çıkardım,poşeti sandalyeden asdım.
Benim ki paspas kovasını , çöp kovasını çok seviyor. Gördüğü yerde koşarak geliyor 😄😄

Merhaba kızlar,oğlumun damağının azı dişi çıkacak kısmı şiş ve mosmor, sizin bebeklerde de böyle şey oldu mu?
Ben yaşamadım fakat 6 ay önce dişçiye sormuştum kızımın daha dişleri çıkmadı getirsem muayene edermisiniz diye damak durumunu sordu bana yani beyaz mı morarma varmı diye bende beyaz dedim ve bana beyazsa patlaycak yakında problem yok dedi ama morarma varsa diş etini patlatamamıştır bizim biraz kesi atmamız gerekebilir demişti istersen diş dr una götür muayene etsinler canım

Ben yaşamadım fakat 6 ay önce dişçiye sormuştum kızımın daha dişleri çıkmadı getirsem muayene edermisiniz diye damak durumunu sordu bana yani beyaz mı morarma varmı diye bende beyaz dedim ve bana beyazsa patlaycak yakında problem yok dedi ama morarma varsa diş etini patlatamamıştır bizim biraz kesi atmamız gerekebilir demişti istersen diş dr una götür muayene etsinler canım
ay ben de ondan korkuyorum.Çocuk doktorumuza da sorayım o zaman.Teşekkür ederim.
Sen nasılsın,bebeğin nasıl?Uzun zamandır yazmıyordun

Oğlum akilli kumandayı makineye atmış. Bende yikadim😏😏 napacaz bilmiyorum. Sürekli de çöp kovasının başında eli orada hiç çıkmıyor artık koca çöp kovasini tezgahın üstüne koydum
Her bebenin takıntısı farklı valla, çok komikler gerçekten, benimki süpürge ve mopla yatıp kalkıyor, 2 tane oyuncak süpürgesi var evinkini unutturdum biraz, temiz bir çöp kovası ver hevesini alsın yazık😊

ay ben de ondan korkuyorum.Çocuk doktorumuza da sorayım o zaman.Teşekkür ederim.
Sen nasılsın,bebeğin nasıl?Uzun zamandır yazmıyordun
Valla hiç vakit bulamıyorum buraya o kadar hareketli ki benim kız sürekli peşindeyim 😂 birde birkaç gündür yemek yemiyo anlamıyorum hasta değil 2 lokma yiyo bırakıyo delirmemek için zor duruyorum 😂 memeyide bıraktı hanımm meme diyo açıyo ama emmiyo daha da emmezse kesilir sanırım süt nasıl geri döndürürüm onu araştırıyorum ama bulamadım hiç bişey 🙁

Kizlar ek gıda başlayan yardımcı olurmusun.1gunde saat kaç gibi veriyorsun ek gıdayı.
Anne sütü yada mama veriyormusun.

Kızlar selam uzun zamandır yazamıyodum iş güç ev uykusuzluk derken fırsat olmadı size güncel bi foto atmak istedim biz hala geceleri pert şekilde yaşıyoruz burası salonumuz hala bebek arabasında uykuya dalıyor ama her zaman değil canı isterse bastı yaygarayı iki saat oldu anca daldı dün gece de aynı böyleydi asla uyumuyor geceleri adam gibi bölük pörçük saçma sapan bir düzen var isyan etmemek şikayet etmemek için aslında yazmadım ama olmuyor geçmiyor bitmiyor karnı tok ondan değil sadece azı dişi geliyor sol tarafta ondan mı acaba diyorum ama haftalar oldu sağ taraf çıktı resmen bir gün biraz güzel uyusa bir haftamızın içine ediyor eşimle saniyesinde geriliyoruz çünkü her gece aynı durum evde tv falan zaten yok ben o uyumadan uyuyorum saat 10 gibi gece alıyorum nöbeti bu halde de kalkıp işe gidiyorum cidden artık ne yapıcamı şaşırdım
IMG_2574.jpeg

Kizlar ek gıda başlayan yardımcı olurmusun.1gunde saat kaç gibi veriyorsun ek gıdayı.
Anne sütü yada mama veriyormusun.
Bebeğiniz kac aylık ona göre ayarliyorsunuz.
Kızlar selam uzun zamandır yazamıyodum iş güç ev uykusuzluk derken fırsat olmadı size güncel bi foto atmak istedim biz hala geceleri pert şekilde yaşıyoruz burası salonumuz hala bebek arabasında uykuya dalıyor ama her zaman değil canı isterse bastı yaygarayı iki saat oldu anca daldı dün gece de aynı böyleydi asla uyumuyor geceleri adam gibi bölük pörçük saçma sapan bir düzen var isyan etmemek şikayet etmemek için aslında yazmadım ama olmuyor geçmiyor bitmiyor karnı tok ondan değil sadece azı dişi geliyor sol tarafta ondan mı acaba diyorum ama haftalar oldu sağ taraf çıktı resmen bir gün biraz güzel uyusa bir haftamızın içine ediyor eşimle saniyesinde geriliyoruz çünkü her gece aynı durum evde tv falan zaten yok ben o uyumadan uyuyorum saat 10 gibi gece alıyorum nöbeti bu halde de kalkıp işe gidiyorum cidden artık ne yapıcamı şaşırdım
Eki Görüntüle 3480327
Bizde sıkıntılıyız defalarca uyanıyor. Ordan oraya atıyor kendini vücudumun her yeri ağrıyor. Allah kolaylık versin hepinize🙄

Her bebenin takıntısı farklı valla, çok komikler gerçekten, benimki süpürge ve mopla yatıp kalkıyor, 2 tane oyuncak süpürgesi var evinkini unutturdum biraz, temiz bir çöp kovası ver hevesini alsın yazık😊
Süpürge, mop ,çöp kovasi oğlana özel ev mi düzelim napalim 😅😅

Eki Görüntüle 3480327
Ah canim bizim de hiç düzelmedi. Bir de ağrı kesici ısırıyorum. Yine de aynı. Ve çığlık atarak uyaniyor. Kendini ordan oraya atıyor.😔 Bende bekliyorum bir gün düzelecek diye

Kizlar sizin çocuklar da sinirli mi? Benim oğlan geçen gün birini ısırmış. Dünde başka bir çocuk elindeki topu vermedi diye. Saçını çekmiş. Doktora soracağım ama sizde de var mı böyle bir sey

Eki Görüntüle 3480327
Allah yardımcınız olsun .
Acaba sizin gerginliğinizi mi hissediyor?
Ben beraber uyuyorum hala. Gece güzel uyuyor, saat 4 gibi bazen uyanıyor bazen emiyor, ben ondan önce uyanmışsam kıpırdamaya başlayınca ismini sesleniyorum, hiç uyanmadan tekrar dalıyor.
Ama yanında yoksam hemen uykusu açılıyor, çok şiddetli ağlıyor.

Aklımda zaten ama ilgisini çeker mi bilmiyorum😅😅

X