2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim oğlumun ayakkabısını annem geçen sene almıştı,markası yok,ama ortopedik gibi,23 numara,ama kaç cm bilmiyorum ölçüp yazarım.Ben de kış için 24 numara almalımıyım diye düşünüyorum,2,3 çocuğu olan kızlar ne önerirsiniz?Bir de oğlum sol ayağını bir az yamuk basıyor sanki,doktora götürdüğümde bunu ayrıca soracağım.
Benim oğlum şimdiye kadar ba-ba,ba(bak),bazen de-de-de,ma-ma,bazen banan söylüyordu.15.ayla birlikte yeni güncellemeler geldi,son bir kaç gündür benim ismimi,anne,babayı bilinçli söylemeye başladı.
Siz kendiniz bebeğinizle konuşuyormusunuz?Her gördüğü,dikkatini çeken şeylerin ismini söylüyor
Pandalinaa Pandalinaa P prenses_01 ben burada yalnış yazmışım,özür dilerim,ayakkabısı 22 numaraymış

Ben tatlı kasigi ile veriyorum, hafif tadına bakıyor hoşuna gidiyor galiba içiyor

Biz devamlı evdeyiz, 1 haftadır yürüyor ya, hiç durmuyor, odadan odaya geziyor, modemin kablusunu, ev telin kablolarini söküyor, mutfak dolaplarını alt üst ediyor, akşam üzeri 1 saat kadar dışarı çıkıyoruz top oynamayı seviyor, biraz oynuyor geri eve, oyuncakla çok oynamıyor

Bizde iki ayağına karşılıklı ip bağladık ortadan kestik, yüzük şeriti keser gibi, sonra yürüdü 😂

Biz ebebekten patik tipi ayakkabı aldık, o çok yumuşak oluyor rahat yürüyor, ayağı kaç cm ölcmedim 20 numara aldım, mağaza da denedik, hafif bol geliyor ama rahat ediyor

Benim kızım anne ve baba yi çok net söylüyor, emire emmeh diyor, köpeğe huv huv, kediye mauv, ge ge, eeh, cıs,mama, meme, gibi kelimeleri var, bir şeyi gösterirken net ve anlaşılır söylemeye dikkat ediyorum

Geçmiş olsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Ben de her şeyin ismini söylüyorum,köyde evde daha çok adamla iletişimde olması da etki etti bence,ilk sözler kitabımız var,bu aralar ona çok
ilgilo,açıp sayfalarına bakıyor,sesler çıkarıyor,ben de baktıklarının isimlerini söylüyorum,önce eliyle dokunmazdı,şimdi işaret parmağıyla resimlere dokunuyor

Arkadaşlar yine bez indirimi buldum, bilmiyorum faydalı oluyormu size ama ben güzel indirimleri çok seviyorum, bebek bezini adet fiyatı ne göre hesaplar, 3 tl nin altında bulursam alırim. Amazon da 5 numara goon 100 lu bez 248 tl ( adet fiyati 2.48), 4 numara 90 li bez 179 tl (2 tl adeti)

Eklentiler

• Screenshot_20240914-095656_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20240914-095656_Amazon Shopping.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 16
Arkadaşlar yine bez indirimi buldum, bilmiyorum faydalı oluyormu size ama ben güzel indirimleri çok seviyorum, bebek bezini adet fiyatı ne göre hesaplar, 3 tl nin altında bulursam alırim. Amazon da 5 numara goon 100 lu bez 248 tl ( adet fiyati 2.48), 4 numara 90 li bez 179 tl (2 tl adeti)
Kac adet oluyor canım içinde.

Kızımın üst iki dişi ayrık çıktı.
Şimdi alt 3. Diş çıkıyor ama diğerleri ile aynı hizada değil biraz geriden çıkıyor. Çıktıkça düzelecek mi yoksa çarpık mı çıkacak bilemedim. Sizlerin bebeklerinde aynı hizada mı çıktı?

Ben de e bebek uygulamasında güzel indirimler var, onu söyleyeyim.
Özellikle yazlık ürünler epey inmiş. Önümüzdeki yıl için alınabilir

Bü markayı hiç kullanmadım. Doğduğu günden beri molfix kullanıyorum. Alıp denemek istiyorum
Şimdi alt 3. Diş çıkıyor ama diğerleri ile aynı hizada değil biraz geriden çıkıyor. Çıktıkça düzelecek mi yoksa çarpık mı çıkacak bilemedim. Sizlerin bebeklerinde aynı hizada mı çıktı?
Detaylı hiç inceleyemiyorum bizim kız sevmiyor göstermeyi 😅 Gördüğüm kadarıyla düzgün gibi ama henüz erken hepsi bir çıksın iyice öyle belli olur sanki..

Kac adet oluyor canım içinde.
5 numarada 100 adet oluyor 248 tl, 4 numarada 90 adet var, 179 tl
Bü markayı hiç kullanmadım. Doğduğu günden beri molfix kullanıyorum. Alıp denemek istiyorum

Detaylı hiç inceleyemiyorum bizim kız sevmiyor göstermeyi 😅 Gördüğüm kadarıyla düzgün gibi ama henüz erken hepsi bir çıksın iyice öyle belli olur sanki..
Ben çok beğeniyorum goon markasını, gerçekten kaliteli, japon markası sonuçta bence prima ayarında, kalınlığı genişliği kalıbı çok güzel. Ben bezleri ucuz buldukça alırim markaya takılmam,sorun olmuyor kızımda pek, sleepy, molfix, bebek natural, baby turco, goon, önlem, hepsini kullandım önlem beğenmedim kazık gibi sert bi bez yara yaptı popoyu, baby turco güzel ama kalıbı dar, sleepyde kalıbı dar göründü bana, diğerlerinden memnunum, goon en memnun olduğum ürün

Ben çok beğeniyorum goon markasını, gerçekten kaliteli, japon markası sonuçta bence prima ayarında, kalınlığı genişliği kalıbı çok güzel. Ben bezleri ucuz buldukça alırim markaya takılmam,sorun olmuyor kızımda pek, sleepy, molfix, bebek natural, baby turco, goon, önlem, hepsini kullandım önlem beğenmedim kazık gibi sert bi bez yara yaptı popoyu, baby turco güzel ama kalıbı dar, sleepyde kalıbı dar göründü bana, diğerlerinden memnunum, goon en memnun olduğum ürün

Merhaba molfix. ve sleepy bez kullanıyorum
Bebek natural ,baby turco goon kalıplar nasıl darmi molfix gibi aynımı boy.mesela molfix 3numara kullaniyorsam sleepy 4 numara aliyorm sleepy dar kalıp.

selim’in de üstte 3. diş biraz geride ama sorun olacağını sanmıyorum ya çünkü bu dişler dökülecek. inşallah olmaz

Benim oğlumda da öyle,üsttekiler bir az içeri tarafta çıkmış durumda.Ben de bir kaç hafta yazıp sormuştum bunu,çünki ben de endişelenmiştim.İnşallah diğer dişler çıkınca düzelir.Süt dişleri bile olsa,güzel olmasını isterim

2 paket aldım inşallah memnun kalırım. Molfix 5 kullanıyorum ölçüleri aynıdır umarım. 😅

molfix 5’in arka tarafı çok uzun değil mi ya dışa doğru katlıyorum ama
molfix premium denedim bez çok güzel ama taşırdı sanki

Oğlum akilli kumandayı makineye atmış. Bende yikadim😏😏 napacaz bilmiyorum. Sürekli de çöp kovasının başında eli orada hiç çıkmıyor artık koca çöp kovasini tezgahın üstüne koydum

molfix 5’in arka tarafı çok uzun değil mi ya dışa doğru katlıyorum ama
molfix premium denedim bez çok güzel ama taşırdı sanki
Normal uzunlukta bize tam oluyor. Mavi paketi bize iyi geliyor diğer serisi hiç yaramadı. Coon memnun kalırsam kullanırım artık..

Oğlum akilli kumandayı makineye atmış. Bende yikadim😏😏 napacaz bilmiyorum. Sürekli de çöp kovasının başında eli orada hiç çıkmıyor artık koca çöp kovasini tezgahın üstüne koydum
Beyinleri geliştikçe yaramazliklari da arttı. Yapma dur dikkat et bunları gündür kaç defa diyorum bilmiyorum 😁
Aras'imin azı dişi cikmis ama köpek dişleri daha çıkmadı acaba sorun olur mu
Sorun olmaz çıkar o da yakin zamanda

2 paket aldım inşallah memnun kalırım. Molfix 5 kullanıyorum ölçüleri aynıdır umarım. 😅
molfixle ölçüleri kıyaslayabilir misin kullanınca? ben molfix in sarı paketini kullanıyorum ama yaz boyu poposu hep pişik gibiydi bezden mi acaba ya. bir gün geçiyor bir gün yine oluyor. ben artık bizim yediklerimizi yiyor diye oluyo sandım

X