2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar gunaydın . Beta hcg sı 200-250 cıkıp o gune aıt kaset testı elınde olan varsa gorselını atabılır mısınız acaba 🙏🏻

Kızlar gunaydın . Beta hcg sı 200-250 cıkıp o gune aıt kaset testı elınde olan varsa gorselını atabılır mısınız acaba 🙏🏻
Soldaki 106 diğeri de tahminim 200 civarı sonraki gün 308 çıkmıştı çünkü. Testin Markası artı med . Ama bir de şöyle bir şey var herkeste idrara geçme süresi aynı olmayabiliyormuş☺️

Eklentiler

• 6BD1C824-3853-4DC5-A3CC-F2797E106741.jpeg
    6BD1C824-3853-4DC5-A3CC-F2797E106741.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar merhabalar dün kontrole gittim bugün de sata göre 1 gün fazla çıktı 😅8+4 olması gerekirken 8+5 çıktı normalde satı bir gün geriden takip ediyordu yani 8+3 bekliyorduk 😅resmen bizimle eğleniyor bebek😅😅
Bende bugün gittim karından göremedi doktor alttan baktı geçen hafta çarşamba günü 5+3tü bebek bugün tam 7 haftalık olmuş gayet iyi drdi😄

Oldu maalesef zaten 45 kiloydum :) Benim en kötü tarafı su içememek oldu. şişkinlik bende de var az yiyorum zaten doğru düzgün bişey yiyemiyorum ama en azından kusma kesildi.
Yaa kilon çok az dikkat et kendine.Ben Şiddetli mide bulantısına rağmen kusmama rağmen kilo aldım yada ödem var anlamadım gitti. Senin kaç haftalık gebeliğin

Yaa kilon çok az dikkat et kendine.Ben Şiddetli mide bulantısına rağmen kusmama rağmen kilo aldım yada ödem var anlamadım gitti. Senin kaç haftalık gebeliğin
Bugün 7+5 oldu. Ben 50 kilo üzerini ilk hamileliğimde gördüm :) 30 yaşındayım ortalama hep 48-49 kilo oldum bu yaşıma kadar :)

Bu bulantı hali tiksinme bunun net bir çözümünü bulan varsa banada söylesin 😢😢
Geçiyor bir sabah bir kalkıyorsun herşey normale dönmüş :) Az sabır gerekiyor. Bu benim ikinci hamileliğim ilkinde böyle değildi az bişey bulantı oluyordu bir de bir kaç şeyden tiksinmiştim. Anacığım bunda hayatım tepe taklak oldu. Herşey mi kötü gelir. Nefes almaya bile korkar oldum :) Cuma acile gittim artık dayanamıyorum konuşsam çıkarıyorum dedim. Test yapıp ilaç yazdılar. Çok şükür kendime geldim.

selam kızlar. ben de sanırım şu an 7. haftaya geldim. 18 inde gittiğimdeki doktor 5+3 demişti, 26 sında gittiğim doktor 5+6 dedi. ikisi birbirini tutmadı.

bende de yemeklerden sonra aşırı şişkinlik ve hafif mide bulantısı var, baya rahatsız edici..

bir de doktorlar benden vitamin eksikliğini vs gösteren kan test almamışlar, e-nabızdan baktığımda göremedim. garip değil mi bu?

selam kızlar. ben de sanırım şu an 7. haftaya geldim. 18 inde gittiğimdeki doktor 5+3 demişti, 26 sında gittiğim doktor 5+6 dedi. ikisi birbirini tutmadı.

bende de yemeklerden sonra aşırı şişkinlik ve hafif mide bulantısı var, baya rahatsız edici..

bir de doktorlar benden vitamin eksikliğini vs gösteren kan test almamışlar, e-nabızdan baktığımda göremedim. garip değil mi bu?
özelde mi verdin testi

3 gün geçti üzerinden. umarım öyledir ve düşer :) merak ediyorum baya, bir eksik varsa ona göre takviye alayım, ihmal edilmiş olmasın yani boş yere.
Baya olmuş senin şimdiye düşmesi lazım ozaman bir sonraki randevun çok geçse öne çekip doktorunla görüş

X