2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim de pantolonlar dar geliyor artık. Akşam karnım şişiyor Anlamıyorum hergün aşırı karbonhidrat da almadım. Ama bir anda bir kilo aldım sütyenler sıkmaya başladı sütyen genişletici aldım

Ihlamur içiyorum çay içmeyi azalttım baya günde çok açık 3-4 tane içiyorum .kahveyi bıraktım. Başka sıcak soğuk içebilecek ne olabilir sizce

Arkadaşlar iyi akşamlar, ben çok kötü grip oldum. Tat ve koku var ama boğazım çok kötü, burnum tıkalı. Daha çok erken, 6. haftaya girdim, sizce sorun olur mu? Sadece 1 tane parol içtim ateşim çıkıyordu. Öneriniz var mı? Başına gelen ve sorunsuz atlatan oldu mu? İlk 3 ay çok tehlikeli diye okudum :KK43:
Ben de aynı durumdayım. Burnumu temizlemekten karnım kasılıyor. Bugün gittim 10 gün rapor verdi dr yat dinlen parol bile içmemeye çalış ıhlamur bol meyve bol dinlenme dedi. Ateş çok çıkmadıkça ya da zatürre olmadıkça antibiyotik kullanma dedi

Kızlar ben bugün tekrar gittim doktora 4 günde büyümüş hafifte olsa kalp atışı duyduk. 2 li test için sordum nifty test varmış anneden kan alıyorlarmış bütün genetik anomalilere bakıyorlarmış 2 li test %80 iken bu %98.8 daha güvenilirmiş. Sizin bilginiz var mıdır? Fiyatları vs duydunuz mu hiç?

Merhaba kızlar selamlar herkese ben de takvime göre 5+2 yim 7860 çıkmış değerim normal mi sizce anlayamadım değer aralıkları çok geniş. 2 gün sonra gidicem doktora

Ben de aynı durumdayım. Burnumu temizlemekten karnım kasılıyor. Bugün gittim 10 gün rapor verdi dr yat dinlen parol bile içmemeye çalış ıhlamur bol meyve bol dinlenme dedi. Ateş çok çıkmadıkça ya da zatürre olmadıkça antibiyotik kullanma dedi
Size de çok geçmiş olsun, benim de öksürmekten hapşırmaktan karnım acıyor artık. Ben de bugün kadın doğuma gideyim dedim ve ateşim çıkıyor en kötüsü de o. 2 günde 2 tane parol içtim ateşim düşsün diye, umarım her şey yolundadır, size de çok geçmiş olsun tekrar 🙏🙏

Merhaba kızlar selamlar herkese ben de takvime göre 5+2 yim 7860 çıkmış değerim normal mi sizce anlayamadım değer aralıkları çok geniş. 2 gün sonra gidicem doktora
Bu değerle çok rahat karından keseniz görünür

Arkadaşlar ben mide bulantısı için prilam kullanıyorum midem de şişkinlik hissettiğim anda da mandalina tüketiyorum içerdiği asit nedeniyle midemin rahatlmasini sağlıyor. Sizlere naçizane tavsiyem...
bende prilam kullanıyorum öneri için teşekkür ederim :) mandalina yemeye başlayalım :) hiç içeriğini okumadım şişkinlik neden oluyor diye kafamda kurup duruyordum

Kızlar ben bugün tekrar gittim doktora 4 günde büyümüş hafifte olsa kalp atışı duyduk. 2 li test için sordum nifty test varmış anneden kan alıyorlarmış bütün genetik anomalilere bakıyorlarmış 2 li test %80 iken bu %98.8 daha güvenilirmiş. Sizin bilginiz var mıdır? Fiyatları vs duydunuz mu hiç?
Canim selam sen hangi ilde yasiyorsun? Ben de yaptirmak istiyorum ama Izmir’de bilinen guvenilir bir klinik var mi acaba yapan?

kızlar gece mide yanması/kazınması gibi bir hisle uyandığınız oluyor mu? dün gece birden bu hisle uyandım.

Ne güzel işte inşallah sağlıkla ilerler bebeklerimiz. ben bir şey soracağım bugün sata göre 7+2yim bebeģim tam 7 haftalık kalp atışı için gittim bugün karından baktı yok drdi sonra vajinal baktı gördü ama bana dinletemedi ses ayarını bulamamış normaldir bu durum deģil mi? Doktora sordum gayet normal sağlıklı bir sıkıntı yok dedi ama işte düşünmeden edemiyorum😊
Ultrason cihazı eski oluyor ya da doktor cihaza acemi oluyor :) Ben ilk hamileliğimde de dinlemedim kalp atışını dinletebilmek için ısı yolluyorlarmış bebeğe zararlı diye duydum. Benimde 3 hafta üst üste gittim bilgi dahi vermedi haftaya bir daha gel diyip duruyor. Geçen hafta artık dayanamayıp hocam bi sorun mu var kalp atışı mı yok dedim :))) Yok sorun ben ilk geldiğinde gördüm kalp atışını demişti. Akışına bırakmak gerekiyor. Yarın ben görmeye gidicem 8 haftalık oluyor yarın 🥰 Hayırlısıyla alalım kucağımıza bebişlerimizi

Prilam mi yazdı canım sana
Evet gece 2 tane iç yat dedi. Bende iki tane içiyorum bayağı iyi geldi yani
Ya inanki zayıflık kilolu olmaktan daha iyi. Bu arada aramızda 3 gün var benimde 8+1 oldu hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim
Amiiin hayırlısıyla alalım kucağımıza sürpriz yumurtamı çok merak etmeye başladım :))

Kızlar göbeği çıkan var mı ya🙈 benim ödem mi bebek mi gaz mı bilmiyorum sanki erken gibi ama pantolonların beli sıkmaya başladı normaldede biraz vardı göbeğim ama bir kaç gündür şişkinlik hissediyorum 1 kg almışım 😅
Benimde göbek kısmım belirgin ama şişliktendir diye düşünüyorum kilom aynı geçen bir doktor videosu gördüm 12 haftadan önce karın belirginleşmek diyordu 😂 galiba bendeki göbek bebek değil 😂

en son ultrasonda 5+3 günlük demişti doktor. bugün şehirdısında olmamdan sebep başka doktora gittim. son ultrasondaki güne göre bugun 6+6 olması gerekiyordu. ama doktor 6+0 dedi.

bir gelişim sıkıntısı mı var anlayamadım.

Canim selam sen hangi ilde yasiyorsun? Ben de yaptirmak istiyorum ama Izmir’de bilinen guvenilir bir klinik var mi acaba yapan?
izmir genetikte yaptırdım ben 5500 tl di tabi 12.haftadaydı sanırım.fiyatlar arttı mı bilmiyorum.Nipt test sayesinde % 99 cinsiyeti de öğreniyorsun.sonrasında da 2'li ve 3'lü teste gerek kalmıyor.test fiyat aralığı 5 bin ile 10 bin arası genelde

en son ultrasonda 5+3 günlük demişti doktor. bugün şehirdısında olmamdan sebep başka doktora gittim. son ultrasondaki güne göre bugun 6+6 olması gerekiyordu. ama doktor 6+0 dedi.

bir gelişim sıkıntısı mı var anlayamadım.
kendi doktorunda devam et cihazların hepsi birbirinden farklı ölçüyor.gelişim geriliği allah korusun olsa bile bu haftalarda karar verilecek şeyler değil + - 5 gün oynayabilir ileriki haftalarda gününü yakalar

X