2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Oyy o dogumdan sonraki kabizlik
Dogum yapmış kadar sevinmiştim
Tuvalete çıkınca
Dikkat etmek gerekiyor da oldu mu da oluyor iste
Dikisler filanda olunca insani cok zorluyor
Simdide kabizlik cok cekiyorum
Tatilde 5 gun çıkamadığım oldu patlamak uzereydim artık
Kan ilacini yemekten bir saat once degilde
Bikac saat once almak biraz rahatlatti beni
Aklinizda bulunsun
Sabah 6-7 gibi kalktigimda içiyorum

Sağ böbreğim ağrıyordu gittim genişleme başlamış. Bazen içten yanıyı üstüne yatmamaktan başka bir çözümü var mu acaba

Benim şu an önde bir futbol topum var bir de göğüsler büyüdü. Başka gerim almadı.

Kilo verilir o konuda şüphem yok.
Arkadaşım 35 kilo aldı verdi geri.

Kan ilacını gece iç dedi doktor. Yatmadan önce içiyorum ben . Ya magnezyum kullandığım için ya da o sebepten kabızlık olmadı.

ne kdr sürmüştü bu kabızlık olayı? Bende de olmştu ama hiç şaşırmadm ben ztn hava değişse kabız olurum. Hastaneden çıkmadan lağman yaptırmıştım ama sonrasını hatırlamıyorum.

Kan ilacını gece iç dedi doktor. Yatmadan önce içiyorum ben . Ya magnezyum kullandığım için ya da o sebepten kabızlık olmadı.
Beni mahvetti kabizlik hamileliğin başlangıcından beri
Gece icmekte bir cozum demek
Yemege yakın alinca kabizlik yapıyormuş

A Bi kere oldu bende. Çocuk doktorumuz lavmana ya da başka ilaca da izin vermemişti sütünden geçer bebeğe diye.
Ama baktık olmuyor, son çare lavman yaptık.. bir gün boyunca sütünü sağıp at o zaman demişti o ara mama vermiştik artık öyle rahatlamıştım.
Gerçekten doğumum bile o kadar zor geçmemiştir.

Götünü yerim onun tekme tabi o bana da öyle bikere vuruyor bazen pat diye tam diyorum hareket yok hemen hatırlatıyor kendini

ben 18 kilo aldım doğumdan 2 ay sonra hepiciği gitmişti. ve yeme içmeme de hiç dikkat etmedim süt yapsın diye bol bol yedim her şeyden. uykusuzluk da kilo verdiriyor

5 yılını dolduran devlet memurlarinin herhangi bir sebepten 1 yıl ücretsiz izin kullanabilir , bende iki yılın sonunda bu iznimide kullanıp 3 yaşadığında işe başlamak istiyorum insalaah

Yaaa bunda doktor verdi 1 ay kadar sonrada bırak vitamini dedi ben almamıştım zaten hiç, doktora diyorum çok halsizim iştahım yok sana ilaç vermiycem bu bebek organik olsun diyor kan sulandırıcıdan başka ilaç kullanmıyorum kanıma falanda hiç bakmadı daha yüzüm falan bembeyaz kansızlıktan öncedende yoktu zaten kuru üzümle falan idare ediyorum

Son düzenleme:
Maşaallah maşallah

7 kilo aldımmmm 5 almış olsaydım sevinirdim az diye

Bende 5 kg almışım az ipin ucu kaçında hemen gram olarak geri dönüyor.Allahim neden tadı güzel şeyler kalorili
10kıloyla rekor bende maşallah
55 kg ile hamile kalsaydım 20 kg bile alırdım ben
Vitaminlerin çoğunda domuz ve sığır jelatini bulunur .Tıbbi amaçla kullanıyoruz olması gerekli ki koymuşlar deyin geçin kafanızı karıştırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…