2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    266
Kızlar günaydın 21+4günlük olduk gün içinde sadece bir iki pıt pıt yapıyor akşamları biraz hareketli oda uzandığım zaman hissediyorum sizinkiler nasıl aynı hafta da olanlar daha hareketli mi olmalı yoksa normalmi :KK14:
Canim ben hala hissedemedim bekliyorum 3 gün önce ilk pıt pıtını yaptı. Başkada bişey yok

Sen yurtdışındaydın değil mi canım? Orda nasıl bakıyorlar ssvd'ye?
Burda baya reklama dönüştü, doktorlar instagramda şöyle ssvd yapıyorum yok şöyle doğurtuyorum falan reklam peşindeler.
Normalde son ana kadar ssvd uygun mu belli olmazmış.
Haziranda arkadaşım yaptı normal doğum, sezaryenin üstünden 5 yıl geçmiş.. çok memnun kaldı.
Şartlar uygunsa sana da nasip olur inşallah..
Evet cnm disardayim. Burda da destekleniyo normal dogum ama ben henuz doktorumla tanismadim. Bu hafta insallah. Bakalim o ne diyecek. Benim de 8 sene gecti aslinda olabilir. Hayirlisi nasilsa oyle olsun tabi hepimiz icin🌻

Yemezsek diye saydıklarına bi baktım da temel gıdalarım olmuş onlar benim🤣 senin 17 günse benim 34 gün var demektir +20 kg gözlerimin önünde şu an. 😁 bi de erkek çocukta daha çok mu alınıyor öyle bir genelleme var mı acaba?
Kesınlıkle erkek fetüs daha çok kilo aldırıyormuş bende aradaki farkı bariz gözlemliyorum sizden 2 hafta gerideyim +7 kilo ile gazamız mübarek ola:)

Herkese merhaba arkadaşlar kilolar konuşulmuş bende kilolu hamile kalmıştım 72 ile 74.5 filan geliyordum Covid öncesi 15günde 71.5 düşmüşüm geri umarım bebeğimin sağlığı etkilenmez bu durumdan. Çok şükür iştahım yerine geldi nefes darlığı ve hemen yorulmak dışında sıkıntım kalmadı onlarda geçecek Allahın izni ile

Kesınlıkle erkek fetüs daha çok kilo aldırıyormuş bende aradaki farkı bariz gözlemliyorum sizden 2 hafta gerideyim +7 kilo ile gazamız mübarek ola:)
Cidden ben de etraftan gördüğüm erkeklerde daha çok kilo alındığı. Neyse ki 7 kilo ile yalnız değiliz. Ben abarttığımı düşünüp üzülüyordum normali bu bence bir çoğumu bu civar kilo aldığımıza göre😁

Herkese merhaba arkadaşlar kilolar konuşulmuş bende kilolu hamile kalmıştım 72 ile 74.5 filan geliyordum Covid öncesi 15günde 71.5 düşmüşüm geri umarım bebeğimin sağlığı etkilenmez bu durumdan. Çok şükür iştahım yerine geldi nefes darlığı ve hemen yorulmak dışında sıkıntım kalmadı onlarda geçecek Allahın izni ile
Merhaba cnm bnde kilolu hamile kaldım 85 ile kovid öncesi de 85 dim bugün tartıldım 83 e düşmüşüm aynı şikayetler bende de var inşallah bebeklerimizin sağlığı iyidir de kilo almak hiç umrumda değil artk almıyorum diye endişe eder oldum

Bende 5 kg almışım az ipin ucu kaçında hemen gram olarak geri dönüyor.Allahim neden tadı güzel şeyler kalorili 🤦

55 kg ile hamile kalsaydım 20 kg bile alırdım ben 🤣🤣🤣🤣

Vitaminlerin çoğunda domuz ve sığır jelatini bulunur .Tıbbi amaçla kullanıyoruz olması gerekli ki koymuşlar deyin geçin kafanızı karıştırmayın 🤣🤣🤣

aynen ya, erkek doktora da mi gitmeyelim, tibben kullanilan alkolden de mi kacalim? Bunlar bos mevzular. Domuz da Allah`in yarattigi bir canli faydali amacla kullanilmis hem ne guzel, oyle dusunun.

Cevap: 1.

73 kg hamile kaldim 65`e dustum, 66 oldum. Sonuc: 7 kilo verdim. ama hic mutlu degilim valla acimdan olucem... Istah her seydir diyorum.
Çok şükür canım ben rahat geçirenlerdenim mide bulantısı kusma iştahsızlık hiç olmadı rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almak nasip olur inşallah

Kızlar ayrıntılı ultrason icin icime sinen bi yerden 23+2 de randevu bulabildim
Sizce cok mu gec
Baska yere bakmali miyim?

Benim cocuk gun boyu uyuyo. aksam ben yatinca pitpita basliyo sabaha kadar. Dogunca da beni pitpitlicak geceleri bellli oldu.

Yandık bu düzende giderse 🤣🤣🤣 gece benim de öyle gülesim geliyor sağa dönüyorum ordan vuruyor,sola dönüyorum ordan vuruyor 🤣🤣🤣
Sizce cok mu gec

24 + lara kadar yapılır merak etme zamanın var daha .

Bu arada dün aldığımız parkı kurduk ,biraz kokusu çıksın diye .Almayan ya da almayı düşünen olursa tavsiye ederim,fiyat uygun indirimde şu an hepsiburada da ,anne yani olma özelliği de var ,oyun parkı şeklinde de kullanılıyor .Tek sorun renk siyah gri ya da gri siyah ama çok sağlam mali tavsiye ederim araştırıp bakarsınız fikir olur .Elele madre park yatak ( 1099 TL)

Merhaba cnm bnde kilolu hamile kaldım 85 ile kovid öncesi de 85 dim bugün tartıldım 83 e düşmüşüm aynı şikayetler bende de var inşallah bebeklerimizin sağlığı iyidir de kilo almak hiç umrumda değil artk almıyorum diye endişe eder oldum
Allah şifa versin sanada canım sıkma canını onlar Allaha emanet hiçbirşey olmayacak sağ salim kucağımıza alıcaz

Ben ayrıntılı ultrason yaptıramadım kızlar karantina 17 eylülde bitiyor 23+2yim daha 8 gün var o zamn yaparlar mı acaba

Sizce cok mu gec
Hayır doktorum 20 24 hafta arası demişti 20 haftada yapmalarının sebebi bir sorun çıkarsa o sürede takip etmek için . Geç değil canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin . Bende haftaya cuma aldım 21 +5 olucak

Kızlar iyi akşamlar. Bugün vajinamda batma hissi var. İlk defa böyle bir şey oluyor ve çok rahatsız edici 🥺 Daha önce başına gelen var mı? Neden olabilir acaba enfeksiyon gibi bir şeyden mi kaynaklanıyor acaba 😔

X