2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Başınız sagolsun...
Lekelenme tarzi ara ara devam ediyor
Masalllah bebise
arkadaşlar hergittiğinizde kilo kontrolü yapıyor mu doktorunuz her muayenede? kilonuz aynı mı 3 ay sonunda? kilo aldınız mı? kaç kilo aldınız
Hiç yapmadı
Diyetisyene gittiğim için galiba
aynısını yaşıyorum kahverengi lekelenme yaşıyorum ve kasık kramları.. stres oluyorum ister istemez. doktor da bana boş izotonik serum veriyor sadece bol sıvı tüket diyor başka bi şey yok..
Geçmiş olsun
Kramp yok bende progestan igne yaptırıyorum sabah akşam,elimizden bisey gelmiyor wc ve yemek için kalkıyorum sadece
Yarın sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek dr
Ooo Masalllah erkek anasi oluyorsun demek saglicakla gelsin Gözün aydın

Maşaallah maşaallah ya duruşu bile ne kadar güzel hayırlı uğurlu olsun inşaAllah gözünüz Aydın olsun

Maşallahhh yaa hić merak ettirmemiss annesini direk ben erkeğim demiş göstermiş yavrumm ahh seni yerim ben ya nasıl güzel nasıl tatlısı maşallah,

Canım teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallahh
Maşaallah maşaallah ya duruşu bile ne kadar güzel hayırlı uğurlu olsun inşaAllah gözünüz Aydın olsun
Çok teşekkürlerrr darısı size olsun en kısa zamanda sizden de bekliyoruz böyle fotolarrr
Maşallahhh yaa hić merak ettirmemiss annesini direk ben erkeğim demiş göstermiş yavrumm ahh seni yerim ben ya nasıl güzel nasıl tatlısı maşallah,
evet ya hatta bu kadar erken öğrenince baya şaşırdım inşallahh sizden de görürüz böyle güzel anlar, en güzel ultrasonumdu

Ohh be gözümüz gönlümüz açıldı kızzz
Maaşallah erkek adamımıza sağlıkla büyüsün gelsin inşallah
Darısı bize bakalım biz ne zaman göreceğiz girintiyi çıkıntıyı
Ay ben mesajını atlamışım ya kusura bakma nolurr amiiin canım benim inşallah tüm bebişlerimiz sağlıkla gelsin senin de pek bi şey kalmamış ya 9 dan sonrası hızlı geçiyı gün saya saya muhteşem fotiler bekliyorum senden de kesinnn kesinn
Çikolatayı ultrasondan ne kadar önce yediniz benim de pazartesi ikili test. Ben de çok merak ediyorum
valla hastaneye giderken arabada yedim ben bi 15-20 dk öncesi gibi düşünüyordum doktorumun her zamanki gibi ameliyatı çıkmış ve muayeneler aksadı bi yarım saatte orda bekledik nerdeyse 45 dk önce gibi düşünebiliriz, anca indi tam indi heralde çocuğa

L Larissa canım çin takvmi keseye göre cinsiyet takvimi vs tutuyormu
Canım ilki 5+5 vajinal buna göre erkekti ama diğeri 6+6 onda tam ortada gibi gelmişti bana o karındandı bide ona göre belirsizdi yani ama kese şekline göre erkekti çin takvimine göre de istisnasız erkekti

Eklentiler

• 1B2AC964-803D-49C7-9385-D3C11460D8E8.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 28
  • 34F90316-ACA4-4FBD-850E-9DF5F2BE75F0.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 25
Canım ilki 5+5 vajinal buna göre erkekti ama diğeri 6+6 onda tam ortada gibi gelmişti bana o karındandı bide ona göre belirsizdi yani ama kese şekline göre erkekti çin takvimine göre de istisnasız erkekti
benimde hepsine göre erkek burda arkadaşlarımız öğrenmeye başlayınca bende merak etmeye başladım. merak etmiyordum aslında çok.

benimde hepsine göre erkek burda arkadaşlarımız öğrenmeye başlayınca bende merak etmeye başladım. merak etmiyordum aslında çok.
O zaman senin de hayırlı olsun mu diyelim ne diyelim ya dur bakalım hiç belli olmaz tüm teorileri çürütenler de var benim şansıma tuttu gitti pembiklerr elveda

Benim çin takvimine göre kızdı ama doktor erkeğe benziyor dedi kasım randevumuzda kesinleşcek artık inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…