2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ay maşallah ne güzel de göstermiş:))) çok belli erkek olduğu sağlıkla gelsin. Erkekler çoğalıyor:)

Ayyy larisaaaa kuzum benim maşallah çok güzel hayırlı olsun cinsiyeti de, iyi olmasına da çok sevindimm amann da amaaaannn teyzesinin yakışıklısı mı diyelim ne diyelim

Canım yaşından dolayı yüksek çıkmıştır bence ciddiye bile alma.yaş direk zaten risk oranıymş.
Yaa evett siz söyleyince baktım bende yaşına doktorum 35 yaş üstü gebelerde 2li yaptırmadan kesin sonuç veren testleri öneriyormuş. Sizin doktorunuz yaştan dolayı yüksek çıkabileceğini söylememiş miydi? S STvenus

Bilmiyorumki canım ya ama en azından sma kesin yaptırırım diyorum. İnşallah hepimizin sonuçları güzel çıkar da sağlıkla alırız kucağımıza hepimiz Şu grupta bi kız olsa çiçeğimiz olucak çiçeğimizzzz
L Larissa sizinle doğum tarihleri yakın diye bugünkü kontrolünüzü merakla bekledim. Hayırlı olsun oğlunuz ben de pazartesi günü 11+3te gideceğim kontrole inşallah biz de cinsiyeti görebiliriz
o zaman aynı böyle görüceksiniz inanın en güzel ultrasonumdu ennnn nasıl ittiriyo kendini nasıl taklalar atıyo ay mutluluktan ağlamalıktı tam inşallah sizin de güzel haberlerinizi bekliyoruzz
Vaaay oğlan anası vay. Güzel haberlerle gelmiş ya yavrum benimmm
ahhh valla %90 dedi doktor ama bence bu pipi kaybolmaz hayırlı olsun oğlan anasıcılık sizinkileri o kadar merak ediyorumkiiii o kadarrrrrrr
Ay maşallah ne güzel de göstermiş:))) çok belli erkek olduğu sağlıkla gelsin. Erkekler çoğalıyor:)
doktor %90 dedi ama bence %100000 ben de beklemiyodum bu kadar erken ama sürpriz yaptı bize
Ayyy larisaaaa kuzum benim maşallah çok güzel hayırlı olsun cinsiyeti de, iyi olmasına da çok sevindimm amann da amaaaannn teyzesinin yakışıklısı mı diyelim ne diyelim
ayyy çok sağol kuzuuum benimmm vallahi yakışıklı galiba yüzü falan belli ay en güzel ultrasondu kesinlikle çikolata ye taklaları gör o kadar diyim hemen gelsin senin zamanında hemennn

Ohh be gözümüz gönlümüz açıldı kızzz
Maaşallah erkek adamımıza sağlıkla büyüsün gelsin inşallah
Darısı bize bakalım biz ne zaman göreceğiz girintiyi çıkıntıyı

Çikolatayı ultrasondan ne kadar önce yediniz benim de pazartesi ikili test. Ben de çok merak ediyorum

Ah işte benim doktorum bunları söylemeden yaşımı bildiği halde 2li test yaptırdı yarin başka doktordan görüş alicam çok tsk ederim inşallah

Yaaa maşallah onaa aynı şeyleri bana da verdi düüün,bugün demir ilacı sanırım midemi çok kötü yaptı,12.haftadan önce bulantı yapar diye vermemiştim dedi,inşallah çabuk alşr vücudum korktum bulantıdan yeni kurtuluyor gibiydim.

Yeriiim onun tipiniiiii maşallahhhh inşallah gelir o haftalar bebek bakalım

Sizce benimkinde de gözüken pipi mibana dün uyurken bebiş %99.9 kız dedi,iki dakka sonra uyandı ve bacaklarnı kaldırınca erkek büyük ihtimal dedi de hala muallaktayız , sizce???

Eklentiler

• D42D419C-3FE3-498F-A965-977F89B18734.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 55
Yok canim öncesi söylemedi bugün ben söyleyince tabiki yasin etkisi var diyor

Ah işte benim doktorum bunları söylemeden yaşımı bildiği halde 2li test yaptırdı yarin başka doktordan görüş alicam çok tsk ederim inşallah
Gerçekten doktor çok önemli bu süreçte Umarım stressiz ve güzel geçer gebeliğiniz
Bana demir ilacını gece uyumadan iç dedi canım evet bazen bulantı yapabilirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…