2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
İyiyim canım, cumartesi sabah randevum var. Normalde yarındı ama eşimin şehir dışı işi çıktı, ben de tek gitmek istemedim cumartesiye aldım. Hafif kask ağrısı ve meme hassasiyeti devam ediyor. Onun dışında yorumlayabileceğim bir şey yok. İnşallah benimledir bebişim.
Insallah canim benim. Insallah cts gunu burda kutlama yapicaz 🥰 aklimda kalbimde duamda seninle 😍

Ense kalingi burun kemigi hersey çok güzel nazal kemiği mevcut hatta erkek olduğu belli
Simdi ozaman derin bir nefes almalisin. Soyle dusun oranin 1:100 bile cikmis olsa ki bu yuksek risk yinede demek oluyorki seninle ayni kan sonucuna ait 100 kisiden birinde bu rahatsizlik gozuktu.Ayrica ultrasondaki olcumlerin iyi cikmasi cok guzel birsey. Orda da sikinti olsaydi asil ozaman risk buyuktu. Simdi ben senin yerinde olsam sunu dusunurdum. Sonucun ne oldugu benim icin onemli mi. Sonuc kotu cikarsa eger aldirmak benim icin secenek mi. Eger cevabin evetse ozaman nifty yaptirman bence amniyo sivisindan daha mantikli olur. Ama ne olursa olsun senin icin aonuc degismeyecekse ozaman bir suru pra verip bu testi yaptirman gerek yok. Umarim kendin icin en guzel en hayirli karari verirsin.❤️

Kizlar ikili test sonucum çok yüksek riskli çıktı neye karar vereceğimi bilemiyorum doktorun tavsiyesi NIPT testi ni yaptırmam gerektiği kafam Durmuş durumda
İçinizi ferah tutun öncelikle yanılma payı yüksek bu tarama testlerinin ,tanı testi değil çünkü.yüksek çıkarsa ikinci seçenek nipt test olmalı diyor doktorlar evet,içiniz rahat etmesi için yaptırabilirsiniz .inşallah derin bir oh çekersiniz sonucunda 🙏🏻

Simdi ozaman derin bir nefes almalisin. Soyle dusun oranin 1:100 bile cikmis olsa ki bu yuksek risk yinede demek oluyorki seninle ayni kan sonucuna ait 100 kisiden birinde bu rahatsizlik gozuktu.Ayrica ultrasondaki olcumlerin iyi cikmasi cok guzel birsey. Orda da sikinti olsaydi asil ozaman risk buyuktu. Simdi ben senin yerinde olsam sunu dusunurdum. Sonucun ne oldugu benim icin onemli mi. Sonuc kotu cikarsa eger aldirmak benim icin secenek mi. Eger cevabin evetse ozaman nifty yaptirman bence amniyo sivisindan daha mantikli olur. Ama ne olursa olsun senin icin aonuc degismeyecekse ozaman bir suru pra verip bu testi yaptirman gerek yok. Umarim kendin icin en guzel en hayirli karari verirsin.❤️
206 sonuc ölçumlerin iyi çıkması içimi rahatlatıyor tabiki o benim yıllardır beklediğim mucizem asla vazgeçmem tabiki ❤ canim cok tsk ederim 💜

İçinizi ferah tutun öncelikle yanılma payı yüksek bu tarama testlerinin ,tanı testi değil çünkü.yüksek çıkarsa ikinci seçenek nipt test olmalı diyor doktorlar evet,içiniz rahat etmesi için yaptırabilirsiniz .inşallah derin bir oh çekersiniz sonucunda 🙏🏻
Insallah canim tsk ederim

bende progesteron iğne ve hap ve folik asit kullanıyorum . folik asite başlayalı 7 ay oldu sanırım. bence bulantınız olmadığı için kilo almışsınızdır bulantı varken kilo almak mümkün değil. ben mesela kusuyorum ama açım cnm bişeyler istiyor çok ilginç iştahim var ama midem izin vermiyor kilo alamıyorsun böyle olunca :KK70:
Mümkün mümkün:) bulantım hiç bitmiyor 2 kilo vermiştim 3 kilo geri almışım sis ödem ödem oldum resmen 😂

Selizay Selizay canım inşallah güzel haberlerini alacağız nedense benim de içim rahat seninle ilgili🥰 miniğin yaramazlık yapmıştır inşallah bu sefer gösterecek kendini🙏🤲🧿

Kızlarrr geldim hiç mesaj okuyamaadan direk yazıyorum bakıcam yazdıktan sonraa. Doktorum fetal dna testini önerdi 2li önermiyorum tedavülden kalkıcak onlar da yakında dedi. Ben de sigortam karşıladığı için yapalım dedim, 1 haftaya çıkıcak sonuç ona göre fetal yaptırırım diye düşünüyorum. Normal gelse bile yine de netlemek için yaparım heralde. Bi de sma testi de yaptırcaz 800 tl miş o da. Ultrasona göre her şey normal ve güzel çıktıı. Cinsiyetimiz %90 erkek. Şiödi size pipiyi atıyorum teyzeleri 😂 folik asiti bırakıyoruz multivitamin, d vitamini ve kan ilacına başlıyoruzz. Bizden haberler böylee 😍😍

Eklentiler

• D429CE17-414C-48CC-BA08-B522033F81DF.jpeg
    D429CE17-414C-48CC-BA08-B522033F81DF.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 81
Kızlarrr geldim hiç mesaj okuyamaadan direk yazıyorum bakıcam yazdıktan sonraa. Doktorum fetal dna testini önerdi 2li önermiyorum tedavülden kalkıcak onlar da yakında dedi. Ben de sigortam karşıladığı için yapalım dedim, 1 haftaya çıkıcak sonuç ona göre fetal yaptırırım diye düşünüyorum. Normal gelse bile yine de netlemek için yaparım heralde. Bi de sma testi de yaptırcaz 800 tl miş o da. Ultrasona göre her şey normal ve güzel çıktıı. Cinsiyetimiz %90 erkek. Şiödi size pipiyi atıyorum teyzeleri 😂 folik asiti bırakıyoruz multivitamin, d vitamini ve kan ilacına başlıyoruzz. Bizden haberler böylee 😍😍
Ayy fotoğraflı kanııtt😂😂😂 oğluş anaları artıyoorr🤣 herşey yolunda olduğu için sevindim canım çok şükür🙏🏻 test konusunda iyi yaptın belki çıkan sonuca göre yaptırmaktan vazgeçersin. Test sonuçlarında güzel çıkar inşallah🙏🏻😌

Kızlar bende videodan gözüken haliyle çektim bacak arasından bu şekilde gözüküyordu🙈

Eklentiler

• 921B0A55-F58C-47DF-8152-9000E8542884.png
    921B0A55-F58C-47DF-8152-9000E8542884.png
    514,9 KB · Görüntüleme: 68
  • 91729C66-EB29-4899-AB7B-D16071928B8E.png
    91729C66-EB29-4899-AB7B-D16071928B8E.png
    539,5 KB · Görüntüleme: 70
Kizlar ikili test sonucum çok yüksek riskli çıktı neye karar vereceğimi bilemiyorum doktorun tavsiyesi NIPT testi ni yaptırmam gerektiği kafam Durmuş durumda
Canım yaşından dolayı yüksek çıkmıştır bence ciddiye bile alma.yaş direk zaten risk oranıymş.

L Larissa sizinle doğum tarihleri yakın diye bugünkü kontrolünüzü merakla bekledim. Hayırlı olsun oğlunuz :spor: ben de pazartesi günü 11+3te gideceğim kontrole inşallah biz de cinsiyeti görebiliriz

Vaaay oğlan anası vay. Güzel haberlerle gelmiş ya yavrum benimmm🧿

Merhaba öncelikle sakin olun🙏🏼 Benim doktorum da bu yüzden 2li önermedi işte. Hatta duymuşsunuzdur doktor riskli dedi çocuk sağlam doğdu vs falan diye dedi. Eğer aksi bi sonuç çıkarsa fetal sonucuna kadar kendini yiceksin dedi. Bence direk fetal yaptırın doktorunuza güvenin muhtemelen yaştan dolayı vs yüksek çıkmıştır. Sağlıkla gelmesini diliyorum 🙏🏼🙏🏼

X