2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Evet ben de bayılıyorum müslin kıyafetlere, kesinlikle öyle sağlıklı olsunlar da bunların telaşına düşeceğimiz zamanlar da gelecek

Yaaa ablamın kızı oldu yakın zamanda zibilyon tane şey var, hiçbir şey almana gerek yok, sadece çok beğendiğin bir iki parça ürünü alırsın dedi. Ama erkek olursa yandık
ya çocukların doğum tarihleri tutmayınca mevsimlik kıyafetleri tutturmak çok zor oluyor. ama zaten çocuk kıyafeti kısmı işin en ucuz kısmı zaten

Aynen kuzum zaman geçtikçe şekillenir listeler

Ama alıcağım reflü yatağı kesinlikle bu direk beşiğin içine bu şekilde koymayı düşünüyorum kızlar

Eklentiler

• 5BEC21C7-2158-4BAA-9E86-1B8370B973AC.png
    779,4 KB · Görüntüleme: 54
Ama alıcağım reflü yatağı kesinlikle bu direk beşiğin içine bu şekilde koymayı düşünüyorum kızlar
Bebekler doğduklarında böyle dar alanlarda daha rahat uyıyorlarmış. Anne karnında sıkışık oldukları için geniş yatakta uyku problem oluyormuş. Güzel bir tercih

Bebekler doğduklarında böyle dar alanlarda daha rahat uyıyorlarmış. Anne karnında sıkışık oldukları için geniş yatakta uyku problem oluyormuş. Güzel bir tercih
Bende tam şuan senin mesajını alıntılamıştım neyse burdan devam ediyiim ablanınkilerden unisex olanları alırsın yok mu hiç krem beyaz kahveler falan her türlü kardasın herr türlü

İnstagramda şöyle bir oda gördüm bunu yapacam sanırım

Eklentiler

• IMG_20211014_115755.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 55
Ben de bu tarz düşünüyorum biraz daha krem kahve tonları olsun istiyorum daha hoş duruyor gibi şu köşede görünen ikea yatağını düşünüyorum herkes çok memnun
Yatak ikeamıymış. Modelinin adını biliyor musun? Şifonyeri biliyorum da yatağı bilmiyordum

Anne yanı olarakta bunu almayı düşünüyorum bebiş büyüdüğünde park yatak olarak kullanılıyor park yataklara göre biraz küçük, ama anne yanlarına göre büyük, tekerlekli odalar arası gezebiliyor birde çantalı istediğin yere götürebiliyorsun

Eklentiler

• 91603558-A0F2-4472-A3B7-EE214FA3D0FE.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 34
  • A1DC4562-2B49-4C77-BB0B-4A8B6611D957.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 4E17ACB0-91FE-4533-861E-A9B01E1A2B62.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 49
Kaynanamın evine düşünüyordum bundan almayı bitane

İnstagramda şöyle bir oda gördüm bunu yapacam sanırım
Ay bunu bende kaydetmiştimm
Bende bunu alacağım canım yatağın dışında gündüz koltukta da kullanılıyor çok kullanışlı ve memnun olmayan yok
aynen bi de emniyetli ya güven veriyo bende yazlıkta falan da rahat kullanırım diye düşündüm resmen çanta gibi taşımalık
ya ben anne yanında da o kadar kararsızımkii ahşaplardan vazgeçemiyorum eminimki bunlar daha kullanışlıdır ama off şekilcilik

İlk eşyaları alındııı çıtçıtlı bodyler %100 pamuktu A101 e geldi kızlar. Keşke sabahtan gitseydim her şey bitmiş

Eklentiler

• 4F9E2B62-8B5B-4A93-B59D-4D6AF1AF002C.jpeg
    185,6 KB · Görüntüleme: 52
Gördükçe bi ağlamak geliyo ağlama güncellemesi geldi kızlar. Giydirip buralara fotiklerini attığımız günler gelsinn
Ben de ota boka ağlıyorum bu aralar, dün canım hamburger istedi eşime dedim ki eğer burgerking önünden geçersen alsana müsait olursan dedim tamam müsait olursam alırım telefonu kapatıp dedi ağlamaya başladım. Ne demek müsait olursam, tamam ben demiş olabilirim ama sen hemen alacaksın yani dmi haksız mıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…