2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
müslin örtü çok güzel bir şey gerçekten.çok işlevli kullanılıyor. ben müslin kumaş kıyafetleri de çok seviyorum.onun dışında bi kutu mama alınabilir sarılık ihtimaline karşı. ıslak mendil depo etmeli ama erkenden alınınca kuruyormuş çok acele etmemek lazım. bebişler iyi olsunda bunlar zevkle seçilip alınacak şeyler. :KK200:
Evet ben de bayılıyorum müslin kıyafetlere, kesinlikle öyle sağlıklı olsunlar da bunların telaşına düşeceğimiz zamanlar da gelecek 💜

Yaaa ablamın kızı oldu yakın zamanda zibilyon tane şey var, hiçbir şey almana gerek yok, sadece çok beğendiğin bir iki parça ürünü alırsın dedi. Ama erkek olursa yandık 😂😂
ya çocukların doğum tarihleri tutmayınca mevsimlik kıyafetleri tutturmak çok zor oluyor. ama zaten çocuk kıyafeti kısmı işin en ucuz kısmı zaten :KK70:

Aynen ben de öyle düşünüyorum yorgan yastık falan almayacağım. Zaten 1 yaşından sonra kullanılcak şeyleri de şimdiden almaya gerek yok 😄

bi tane biberon varmış göğüs ucunun aynısıymışş ben belki onu alabilirim ya. Bi yandan emzirirken bi yandan sağarsam diye düşünmüştüm belki o zaman verilebilir 😄 yenidoğan 1-2 tane daha çok 3-6 almak lazımmış sonra büyüdükçe 6-9 a geçiliyomuş ona da acele etmeye gerek yok her şey elimizin altında zaten bugün sipariş veriyosun yarın geliyo 😂 ama bazı tatlış kıyafetlere insan dayanamıyor tabii 😂

ben mont işine de girmicem ya kasımda 6 aylık falan oluyolar ya onlar için böyle kışlık yumoş yumoş tulumlar var kuzu gibi oluyolar giyince aşırı tatlı buluyorum 😂 tabikii müslin candırr onun dışında küvet vs o şekilde kullanılcak temel şeyleri alıcam bende. Liste detaylı biz işimize gelenleri alıcaz kısacası 😂
Aynen kuzum zaman geçtikçe şekillenir listeler😘😄

Ama alıcağım reflü yatağı kesinlikle bu 😂 direk beşiğin içine bu şekilde koymayı düşünüyorum kızlar

Eklentiler

• 5BEC21C7-2158-4BAA-9E86-1B8370B973AC.png
    5BEC21C7-2158-4BAA-9E86-1B8370B973AC.png
    779,4 KB · Görüntüleme: 54
Ama alıcağım reflü yatağı kesinlikle bu 😂 direk beşiğin içine bu şekilde koymayı düşünüyorum kızlar
Bebekler doğduklarında böyle dar alanlarda daha rahat uyıyorlarmış. Anne karnında sıkışık oldukları için geniş yatakta uyku problem oluyormuş. Güzel bir tercih 😂

Bebekler doğduklarında böyle dar alanlarda daha rahat uyıyorlarmış. Anne karnında sıkışık oldukları için geniş yatakta uyku problem oluyormuş. Güzel bir tercih 😂
Bende tam şuan senin mesajını alıntılamıştım neyse burdan devam ediyiim 😂 ablanınkilerden unisex olanları alırsın yok mu hiç krem beyaz kahveler falan 😂 her türlü kardasın herr türlü

İnstagramda şöyle bir oda gördüm bunu yapacam sanırım 😍😍

Eklentiler

• IMG_20211014_115755.jpg
    IMG_20211014_115755.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 55
Ben de bu tarz düşünüyorum biraz daha krem kahve tonları olsun istiyorum daha hoş duruyor gibi 😍 şu köşede görünen ikea yatağını düşünüyorum herkes çok memnun 😄
Yatak ikeamıymış. Modelinin adını biliyor musun? Şifonyeri biliyorum da yatağı bilmiyordum 😅

Anne yanı olarakta bunu almayı düşünüyorum bebiş büyüdüğünde park yatak olarak kullanılıyor park yataklara göre biraz küçük, ama anne yanlarına göre büyük, tekerlekli odalar arası gezebiliyor birde çantalı istediğin yere götürebiliyorsun😌

Eklentiler

• 91603558-A0F2-4472-A3B7-EE214FA3D0FE.jpeg
    91603558-A0F2-4472-A3B7-EE214FA3D0FE.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 34
  • A1DC4562-2B49-4C77-BB0B-4A8B6611D957.jpeg
    A1DC4562-2B49-4C77-BB0B-4A8B6611D957.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 4E17ACB0-91FE-4533-861E-A9B01E1A2B62.jpeg
    4E17ACB0-91FE-4533-861E-A9B01E1A2B62.jpeg
    29,4 KB · Görüntüleme: 49
Anne yanı olarakta bunu almayı düşünüyorum bebiş büyüdüğünde park yatak olarak kullanılıyor park yataklara göre biraz küçük, ama anne yanlarına göre büyük, tekerlekli odalar arası gezebiliyor birde çantalı istediğin yere götürebiliyorsun😌
Kaynanamın evine düşünüyordum bundan almayı bitane 😍

İnstagramda şöyle bir oda gördüm bunu yapacam sanırım 😍😍
Ay bunu bende kaydetmiştimm 😍
Bende bunu alacağım canım yatağın dışında gündüz koltukta da kullanılıyor çok kullanışlı ve memnun olmayan yok☺️
aynen bi de emniyetli ya güven veriyo 😄 bende yazlıkta falan da rahat kullanırım diye düşündüm resmen çanta gibi taşımalık 😍
ya ben anne yanında da o kadar kararsızımkii ahşaplardan vazgeçemiyorum 😢 eminimki bunlar daha kullanışlıdır ama off şekilcilik 🤓

İlk eşyaları alındııı 🥰 çıtçıtlı bodyler %100 pamuktu A101 e geldi kızlar. Keşke sabahtan gitseydim her şey bitmiş😂

Eklentiler

• 4F9E2B62-8B5B-4A93-B59D-4D6AF1AF002C.jpeg
    4F9E2B62-8B5B-4A93-B59D-4D6AF1AF002C.jpeg
    185,6 KB · Görüntüleme: 52
Gördükçe bi ağlamak geliyo 😅ağlama güncellemesi geldi kızlar. Giydirip buralara fotiklerini attığımız günler gelsinn 🙏🏼
Ben de ota boka ağlıyorum bu aralar, dün canım hamburger istedi eşime dedim ki eğer burgerking önünden geçersen alsana müsait olursan dedim tamam müsait olursam alırım telefonu kapatıp dedi ağlamaya başladım. Ne demek müsait olursam, tamam ben demiş olabilirim ama sen hemen alacaksın yani dmi haksız mıyım 😂😂😂

X