2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ay cok iyi oldu bu canım:) ben de dedim indirimde falan gördük mu artık yavaştan başlayabiliriz sanki. Bir arada olunca zorlar hem

Arkadaşlar siz bilirsiniz tabi ki o listede bazj şeyler çok gereksiz. Mesela bebekler çocuklar 1 yaşına kadar yastıkta yatmaz , yastığa gerej yok. Benim çocuğa set aldim yorgan vs iki tane hic kullandi mi dersin. Küçücük bebeğin üstünü onlarla örtemiyorsun. En iyisi uyku tulumu , ilk zamanlar belki giyemez ama ben chicconun torbalı tulumunu almıştım. Daha sonra büyüdükçe değiştirdik. Yun takim derken herkade cok gerekli değil. Ama alınacaksa woonnar marka var. Ben oğluma onun tulumunu uyku tulumunu aldim harika birsey ama cok asiri pahali ama kalitr dersen mukemmel. Alt acma bezi cok ama cok gereksiz hic almadım m yani bez kumas olanlardan. 10 lu alt acmalar satiliyor.kullan at digeri hijyenik değil. Mesela bikac defa kullanıp atabilrisiniz. Ve bezi bırakana kadar ortalama 3 yaşına kadar gerekli ara ars alin şimdi hersey coK pahali.giysi konusunda evet cok gerekli. Onlar alınır. Birkaç şeyde vardi ama unuttum.

mayıs bebesine yün yelekte abartılı. set mantıksız ilk basta ne yorgan ne yastık kullanılıyor. emzik seviyorum ben ben ona susturucu diyorum hatta emzik alınabilir biberona ilk zamanlar karşıyım. illa almıyorsa şırıngayla beslemek lazım. herşeyi yenidoğan almakta yanlış hele biraz iri bir bebekse bi ayda küçük geliyor yeni doğanlar. bunları konuşmaya çok var

Kesinlikle yaz çocuğu olacaklar ben de başlangıçta battaniye ve kışlık çok ürün almayacağım belki müslin örtü alırım 2-3 tane bi de sezon sonu mont bakabilirim indirimden

Kesinlikle yaz çocuğu olacaklar ben de başlangıçta battaniye ve kışlık çok ürün almayacağım belki müslin örtü alırım 2-3 tane bi de sezon sonu mont bakabilirim indirimden
müslin örtü çok güzel bir şey gerçekten.çok işlevli kullanılıyor. ben müslin kumaş kıyafetleri de çok seviyorum.onun dışında bi kutu mama alınabilir sarılık ihtimaline karşı. ıslak mendil depo etmeli ama erkenden alınınca kuruyormuş çok acele etmemek lazım. bebişler iyi olsunda bunlar zevkle seçilip alınacak şeyler.

Aynen ben de öyle düşünüyorum yorgan yastık falan almayacağım. Zaten 1 yaşından sonra kullanılcak şeyleri de şimdiden almaya gerek yok
bi tane biberon varmış göğüs ucunun aynısıymışş ben belki onu alabilirim ya. Bi yandan emzirirken bi yandan sağarsam diye düşünmüştüm belki o zaman verilebilir yenidoğan 1-2 tane daha çok 3-6 almak lazımmış sonra büyüdükçe 6-9 a geçiliyomuş ona da acele etmeye gerek yok her şey elimizin altında zaten bugün sipariş veriyosun yarın geliyo ama bazı tatlış kıyafetlere insan dayanamıyor tabii
ben mont işine de girmicem ya kasımda 6 aylık falan oluyolar ya onlar için böyle kışlık yumoş yumoş tulumlar var kuzu gibi oluyolar giyince aşırı tatlı buluyorum tabikii müslin candırr onun dışında küvet vs o şekilde kullanılcak temel şeyleri alıcam bende. Liste detaylı biz işimize gelenleri alıcaz kısacası

O göğüs ucunu önermiyorlar ama canım bu ay yakın arkadaşım doğum yaptı o da alacaktı. Hatta göğüs ucu hiç yoktu ama doktor önermedi

Yaaa ablamın kızı oldu yakın zamanda zibilyon tane şey var, hiçbir şey almana gerek yok, sadece çok beğendiğin bir iki parça ürünü alırsın dedi. Ama erkek olursa yandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…