2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
10+6 da nifty yapalım demişti 11+3 te nifty+ ikili tarama yapalım diye karar verdik 5 kasımda. nifty yada ikili taramayı benden önce yaptıracak olanlar paylaşırsa benimde bilgim olur:KK200:

kızlar kızlar. randevum vardı sabah ilk randevuyu alıyorum ki beklemek çok zor geliyor gün içinde. :) günümüzle uyumlu gelişimi 8+0 kalp atışımızın gümbür gümbür. minnoşum sağlıklıymış. Allah herkese nasip etsin. ne güzel bir mucize.
Gözünaydınn canım çok sevindimm :emir_bebek: :KK200:

kızlar kızlar. randevum vardı sabah ilk randevuyu alıyorum ki beklemek çok zor geliyor gün içinde. :) günümüzle uyumlu gelişimi 8+0 kalp atışımızın gümbür gümbür. minnoşum sağlıklıymış. Allah herkese nasip etsin. ne güzel bir mucize.
Ohhh canım hayırlı uğurlu olsun geçmiş mi kanama alanı? Ben de nifty için araştırma yapıyorum 21 inde konuşcaz dedi ama 2liyle aklımı bulandırmak istemiyorum hiç bunu anladım. Firmalara baktım o yüzden genokstan baya şikayet var ya direk sildim kafadan 😂

Ohhh canım hayırlı uğurlu olsun geçmiş mi kanama alanı? Ben de nifty için araştırma yapıyorum 21 inde konuşcaz dedi ama 2liyle aklımı bulandırmak istemiyorum hiç bunu anladım. Firmalara baktım o yüzden genokstan baya şikayet var ya direk sildim kafadan 😂
Hastanenin anlaşması olduğu bir şirket varmış adını sormadım. 🙄 bazen eblek gibi oluyorum doktorda. İkiliyi doktorum ben kendim yapıyorum muayenede yaparm diyince bende çok önemsemedm yapsın🙈

Masalllah canım 🧿hadı Gözün aydın 💕
Bende yarın kontrole gidince doktorun fiyat aldığı firmayı öğreneceğim
Nasıl oldun basladinmi? Zofere

Hastanenin anlaşması olduğu bir şirket varmış adını sormadım. 🙄 bazen eblek gibi oluyorum doktorda. İkiliyi doktorum ben kendim yapıyorum muayenede yaparm diyince bende çok önemsemedm yapsın🙈
Hem ultrasonda bakıyormuş hem kan veriliyormuş onda da 😄 valla benim de sigorta karşılıyosa yapıversin gitsin aman 😂 ay hangisiyle anlaşma acaba her doktor bir kaç firma öneriyor galiba bakalım bizimki hangilerini dicek
Masalllah canım 🧿hadı Gözün aydın 💕

Bende yarın kontrole gidince doktorun fiyat aldığı firmayı öğreneceğim
Nasıl oldun basladinmi? Zofere
canım dün daha iyi olunca başlamadım henüz, bugün de iyiym sanki. Beni arada çok fena yapıyor ya o günler hayattan soğuyorum direk. Uzun sürmüyor iyi ki.

Hem ultrasonda bakıyormuş hem kan veriliyormuş onda da 😄 valla benim de sigorta karşılıyosa yapıversin gitsin aman 😂 ay hangisiyle anlaşma acaba her doktor bir kaç firma öneriyor galiba bakalım bizimki hangilerini dicek
karşılamıyosa bile ikili testin fiyatı az diye biliyorum. yaşadğm şehirde çok fazla firma olduğunu düşünmüyorum ama hastanenin anlaşmasının hangi firma olduğunu öğrenip araştıracağım.

canım dün daha iyi olunca başlamadım henüz, bugün de iyiym sanki. Beni arada çok fena yapıyor ya o günler hayattan soğuyorum direk. Uzun sürmüyor iyi ki.
Canım benim doktorumun özel muayenehanesi var bi laboratuvarla anlaşmış kanı orda veriyorum onlar gönderiyor 2li test fiyatı 200₺ dedi fiyatları bilmiyorum ama bana gayet uygun geldi konuşmaya gittiğinde sorarsın bakalım gittiğin hastanede ne kadarmış gerçi nifty yaptırıyorsan ona gerek yok bence doktor yine ultrasonda ense kalınlığını ölçüp burun kemiği oluşumuna bakar ama yinede sen bilirsin tabii önemli olan içinin rahat etmesi

Kızlar günaydın:) kontrolüm 25indeydi . Zaman çok Muayene ücreti de biraz fazla olunca bugun sehir hastanesine kontrole gittim dayanamayıp. Elleri ayakları oluşmuş dedi doktor. Devlet hastanesi ilgisiz olunca çok detaylı görmedim ama büyümüştü. Çok şükür. Rabbim hepimize güzel haberler nasip etsin ❤🙏

Merhaba kızlar
Kontrolüm iyi geçti bebekler büyümüş 10+4gunluk ikiside panorama testi için kan verdim 3.500 tl fiyati inş iyi çıkar sonucumuz🤲

Kızlar günaydın:) kontrolüm 25indeydi . Zaman çok Muayene ücreti de biraz fazla olunca bugun sehir hastanesine kontrole gittim dayanamayıp. Elleri ayakları oluşmuş dedi doktor. Devlet hastanesi ilgisiz olunca çok detaylı görmedim ama büyümüştü. Çok şükür. Rabbim hepimize güzel haberler nasip etsin ❤🙏
Hayırlı olsun canım hep güzel haberlerle gel inşş😍 benim de 8 gün kaldı gün sayıyorum resmen 😂
Merhaba kızlar
Kontrolüm iyi geçti bebekler büyümüş 10+4gunluk ikiside panorama testi için kan verdim 3.500 tl fiyati inş iyi çıkar sonucumuz🤲
Ohh maşallahh ikizlere 🧿 hangi firmaya yaptırdın canım? İnşallah güzel sonuçlar alıcaksın🙏🏼🙏🏼

Hayırlı olsun canım hep güzel haberlerle gel inşş😍 benim de 8 gün kaldı gün sayıyorum resmen 😂

Ohh maşallahh ikizlere 🧿 hangi firmaya yaptırdın canım? İnşallah güzel sonuçlar alıcaksın🙏🏼🙏🏼
Panorama testi
genoks firmasını bende onermiyorum dedi Panorama daha güvenilir dedi Dr özel muayenesi kan aldılar ordan gelip alacaklarmış

D Dh120910 canım sen diğer grupta liste sormuşsun ben de burdan atıyım dedim. Mart annelerinden çekmiştim ekleme çıkarma yapabiliriz en azından şekillenir diye düşündüm bende. Tarama testlerinden sonra ufak ufak alıcam bende hepsi bi anda birikmesin diye 😊

Eklentiler

• 281DFEAD-C05B-407A-88E5-F2173A3752E7.png
    281DFEAD-C05B-407A-88E5-F2173A3752E7.png
    270,7 KB · Görüntüleme: 55
  • 4065BFC7-9D71-4659-BC0B-F24D7D0C5574.png
    4065BFC7-9D71-4659-BC0B-F24D7D0C5574.png
    253,6 KB · Görüntüleme: 51
  • 1A16DF0F-7FAE-46A5-8D54-708E0C86EA8E.png
    1A16DF0F-7FAE-46A5-8D54-708E0C86EA8E.png
    263,3 KB · Görüntüleme: 46
  • 418000D8-B56F-4836-8E6E-89D646AC85A9.png
    418000D8-B56F-4836-8E6E-89D646AC85A9.png