2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Ya bizde gece 2 saat bile çok nadir bu ara aaat başı diyebilirim..boyle olunca emzirmekten çok yoruluyorum gerçekten yaa. Ne zaman uyucak bu çocuklar sen tecrübelisin bilirsin

Alsemm ne anlamalıyım bu mesajdan
Ortanca gece beslenmesini 2.5 yasts birakti ama uyku duzeni kresle oldu 5 yasında

Ben dert olarak gormemeyi teecih ediyorum ozamam daha kolay oluyo

Uykular haram max 3 saat uyuyor.
3 saat iyi ya vala o kadar uyumuyo en fazla 1.5 saat.
Ben dert olarak gormemeyi teecih ediyorum ozamam daha kolay oluyo
Aynen doğru diyosun ama bazen vücut eror veriyo. Bugün mesela yine çok şık kalktı ve sabah 5 te uyandı emzirmeyince kabus gibiydi. Sonra dayanamadı yine emdi uyumusuz 8 e kadar sağolsun

Bizimki gece ortalama 2 defa kalkıyor. Ama diş çıkardığı geceler fenaaa o yüzden seninki diş çıkarıyor olabilir mi D doakolik

Kızlar ben oyun grubuna yazdırdım kızımı. Haftada iki gün birer saat şeklinde. Aylık 8 saat artı bir gün telafi hakkı, yarım saat çocuk gelişimi öğretmeni ile duyusal etkinlikler yarım saat beden eğitimi öğretmeni ile etkinlikler. Tamamen ebeveynli grup, ben veya eşim eşlik edeceğiz. 15/23 ay arası bebislerle olacak. 10 gün sonra başlıyoruz bakalım, neler olacak merakla bekliyorum

Yaaa çok iyi , bende istiyorum oyun grubu ama şu aralar şehir dışındayız sonrada taşınma işlemleri filan olacak . Kışa götürmek istiyorum nasipse bizim oğlanı 24 aylıkken yarı zamanlı kreşe başlatmayı düşünüyoruz onun içinde hazırlık olur

Kizlar bizim kiz da hala uyaniyor.
Ama eskisi gibi değil şükür.
Bazen 6 saat kesintisiz uyuduğu oluyor.
Oyun grubuna bir defa gittik. Kafama pek yatmadı.
Bizim kızında kafasına pek yatmadı.
Sürekli gezmek istiyor bu ara.
Bu yürüme olayının heyecanını yaşasın doya doya.
Sonra yine deneriz.

İzmir çok sıcak evde de vakit geçmiyor ve parktan dönerken bile ağlıyor bu ara cok çocukları çok seviyor bakalım nasıl olacak merak ediyorum inşallah gönlümüze göre olur

Kız bebişlere nasıl oyuncaklar alıyorsunuz kupler legolar vs hariç. Bize bez bebekler bi kac pelus hediye gelmisti my garden baby ilk bebegimi aldik oyincak bebrk arabasi bikac mutfak oyuncagi var simdi ya buyuk ayicik yada my garden alicam yinr karar veremedim. Ogullarimin cok buyuk pelus oyuncaklari vardi hepsini vermistim. Zıplama topu aldım ilgisini cekmedi

Bul tak oyuncagi şuan ilgisini çekiyor. Üçgen yuvarlak kare dikdörtgen şekillerine göre takıyor yerine. Bizim en çok zaman geçirdiğimiz şey bu " Büyük sorular kitabım hayvanlar" aşırı ilgisini çekiyor, hayvanlara tek tek bakıp seslerini çıkartıyoruz hikaye uyduruyorum. Hav hav nerde diyorum gösteriyor vs vs baya büyük kitap zaten ve renkli, işimizi görüyor şu sıra
Bir tane bez bebeği var, bebiş der ara ara ama biz bebek henüz oyun olarak oynamıyoruz.

Bizdede opuyo gezdiriyo bazen birseyler yediriyo sonra firlatip.atiyo kısa süreli oynuyor. Ben hizli gidiyorum.sanki hala eğitici oyuncak yaşı sanırım bayram haşlıgıyla birseyler slmak istiyorum egitici oyuncak bakıyım

Top-bol bol araba -bastonlu top-kelimeler sözlüğü-cirt cirtli etkinlik kitabı
Cırt cırtlı etkinlik kitabına yeni başladık ama bizim oğlan bayılıyor . Kendisi bulup getiriyor yapalım diye kesinlikle öneririm .
Bende oyun hamurunu merak ediyorum
Alanlar var mı? Ne zaman başlamalıyız oyun hamuruna?

Genelde gunumuz bunlarla geciyor, evcilik oynuyoruz ama daha cay verme kivaminda degil daha cok bardakla oynuyor anca
O fisher price’in ic ice gecen oyuncagi ve halka olani cok seviyor.
Araclar kitabini once sökuyordu simdi yerine takiyor baya oynuyor onunla cok seviyor. Hayvanlisini aldim onu sevmedi misal
Parmak kukla ile oynuyoruz, arada buyuk sorular kitabina bakiyor. Barbie’side var cok nadirde olsa onlada oynuyor. Baby alive bebegimiz hediye geldi onun biberoununu bilir git bebegini besle derim gider arada oynar ama en cok ic ice gecen kutular ve o tadini cikar kitabi

Biz 1 aydir yazliktayiz burda kedilerle bahcede kosturmayi daha cok seviyor tabi canli kedi favorimiz yani

Eklentiler

• IMG_5355.jpeg
    208,9 KB · Görüntüleme: 50
Biz oyun hamur ve diğer tüm oyuncaklara cok erken başladık.
Ablamizdan dolayı.
Oyun hamuru elimizden düşmüyor.
İlk zaman daha 10 aylık ken bi kaç defa agzina da götürdü.
Oyun hamurunu biz cok seviyoruz.
Play doh nun cok etkinlikleri var. Daha ileri yaşlar için aslında.
Ama biz ablamizdan gördüğümüz için hepsini denemek istiyoruz..

Biz oyun hamuru oynuyoru bayılıyo oğlum.ama çok dikkatli bir şekilde çünkü hala ağzına götürme eğiliminde onun dışında arabalarıyla oynuyo ve en sevdiğimiz şeyler kesinlikle kitaplar. Oyuncak değil kitap alıyorum ben bol bol. Kelimelerine de çok faydası oluyor

Kızlar köpek dişi çıkaran bebeğimiz var mı? Benim oğlan çıkarıyor. Yetti gitti canıma artık . Diş çıkarmak zorluyordu bizi ama hiçbiri köpek dişi kadar olmadı . Dün sabahtan bi başladı ağlamaya uyuyana kadar hep ağladı . Hatta uykusundan uyandı 1 saat yine ağladı. Sabah yüzü gözü şişmiş tanıyamadım çocuğumu

Bizde köpek dişi henüz yok azılar bitirdi bizi aglama huysuzluk yemek yememe.

Bizde köpek dişi henüz yok azılar bitirdi bizi aglama huysuzluk yemek yememe.
Köpekler çıkmadı ama azılar bizi de mahvetti. Üst iki azı aynı anda çıktı resmen yaşlandım ki daha bitmedi dişler Allah hepimize sabır versin,onlar içinde çok zor ama hepimiz çekiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…