2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Merhaba kızlar uzun zaman oldu buraya girmeyeli takip edemiyorum malesef size sorum olacaktı. Ben henüz hiç adet olmadim kasıklarım çok ağrıyo normalmidir sizlerdede varmı bu durum

Merhaba kızlar uzun zaman oldu buraya girmeyeli takip edemiyorum malesef size sorum olacaktı. Ben henüz hiç adet olmadim kasıklarım çok ağrıyo normalmidir sizlerdede varmı bu durum
Bende olmadım .bazen çok az adet ağrısı gibi bı sizi giriyor ama öyle çok ağrıtan bişey değil.

Gunaydin kızlar oruç tutaniniz var mı?
Ben bugün niyetlenmedim ama benim kızım zaten daha çok mama destekli gidiyor acaba tutsam diyorum azıcık olan sütüm de azalır mi yoksa zaten mama yiyor diye mi duseneyim kararsız kaldim

Ben bugün niyetlenmedim ama benim kızım zaten daha çok mama destekli gidiyor acaba tutsam diyorum azıcık olan sütüm de azalır mi yoksa zaten mama yiyor diye mi duseneyim kararsız kaldim
Canım bebeğini emzir sütün olacaktır

Hanımlar günaydın.bana yardım edin benim bebe uyku orucuna başladı heralde.gece 1.5 saat uyuyup uyandı emip uyur dedim yok 1.5 saat uyutmaya calistimtekrar emzir yok artık sahur hazırlayayım dedim esime verdim. 1.5 satte öyle durdu artık uyur dedim emzirdim yok uyumuyor zar zor 5 de uyutum.7 30 da kalkti emdi gene uyumuyor zor uyuttum 40 dk uyudu.10.30 kadar ayaktaydı tekrar uyuttum gene 40 dk aliskanlik haline gelirse vay halime 😵‍💫

Hanımlar günaydın.bana yardım edin benim bebe uyku orucuna başladı heralde.gece 1.5 saat uyuyup uyandı emip uyur dedim yok 1.5 saat uyutmaya calistimtekrar emzir yok artık sahur hazırlayayım dedim esime verdim. 1.5 satte öyle durdu artık uyur dedim emzirdim yok uyumuyor zar zor 5 de uyutum.7 30 da kalkti emdi gene uyumuyor zor uyuttum 40 dk uyudu.10.30 kadar ayaktaydı tekrar uyuttum gene 40 dk aliskanlik haline gelirse vay halime 😵‍💫
Gün içinde uyanık kalma süresine dikkat et canım yeteri kadar uyanık kalırsa gece bunları yapmıyacaktır inşallah

2.5 saat uyanık gündüzde uyumuyor 🤔 bu kere 2 saat uyudu dün gunduz oda 3.5 da kalktı .sonra 1 saat uyudu o yani başkada yok desemmki gündüz çok uyuyor anlarım yok işte uyumuyor.4 ay olduğundan beri böyle.😕 Papatyamelo Papatyamelo

Cesaret edemedim.zar zor arttirdim sütümü biter diye korktum.zaten tutmak zorunda değilmişim emziren anneler.yapacak bişey yok.hamileykende tutamadım. 2 ramazandir tutamıyorum.

Papatyamelo Papatyamelo Ağlamıyor fakat yüzüme bakıyor sırıtıyor oyun istiyor.acaba diyorum gündüz çok şarkılar oyunlar söylüyorum ablaları oyunlar oynuyor.doyamiyor mu?.inan gece uyutmaya çalışırken kemal Sunal'ın filminde adile nasit in uyutma sahnesini düşün öyle gözümün içine bakıyor sırıtıyor benim gülmemi bekliyor .ne kadar dayanabilir bir anne buna yoğun tahrik var yaw😊

Gün içinde uyanık kalma süresine dikkat et canım yeteri kadar uyanık kalırsa gece bunları yapmıyacaktır inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20230323-125745.jpg
    Screenshot_20230323-125745.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20230323-125745.jpg
    Screenshot_20230323-125745.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 53
2.5 saat uyanık gündüzde uyumuyor 🤔 bu kere 2 saat uyudu dün gunduz oda 3.5 da kalktı .sonra 1 saat uyudu o yani başkada yok desemmki gündüz çok uyuyor anlarım yok işte uyumuyor.4 ay olduğundan beri böyle.😕 Papatyamelo Papatyamelo
Canım bebekler kırk dk uykusu alır cin gibi olurlar. Benimki gündüz üç saat uyanık kalmaya başladı. Gündüz iki uyku şeklinde yapıyor. Kaç kere uyuyo gündüz bebisin

45dk sonra tekrar uyutamiyormusun..tekrar dalsin uykuya. Ben uyanınca salliyorum geri uyutirum böyle böyle bı iki saat uyuyo. Yoksa kendi maksimum bı saatte uyaniyor uykusu yetmiyo sonra huzursuzlaniyot

Yavaş yavaş uyku düzeni istiyor bendede öyle bazen uyuyor bazen uyumuyor bu aralar zaten fazlasıyla yoruyor bide meme reddi yaşıyorum bugün bakalım nasıl stlatocam hayırlısıyla bide orucum ALLAH sabır versin 🤦🏼‍♀️

Papatyamelo Papatyamelo Ağlamıyor fakat yüzüme bakıyor sırıtıyor oyun istiyor.acaba diyorum gündüz çok şarkılar oyunlar söylüyorum ablaları oyunlar oynuyor.doyamiyor mu?.inan gece uyutmaya çalışırken kemal Sunal'ın filminde adile nasit in uyutma sahnesini düşün öyle gözümün içine bakıyor sırıtıyor benim gülmemi bekliyor .ne kadar dayanabilir bir anne buna yoğun tahrik var yaw😊
Çok tatlısınız 🤣İnsanın gülesi geliyor bizde 4.ay 4 günlüğüz uykular 40 dk yi geçmiyor gündüz kurulmuş saat gibi 41 inci dakikayı görmüyoruz. 3 uyku biz gündüzleri Toplam 2 saat çok az ama ne yapayım uzamıyor uykular. Doğduğundan beri sallamadım şimdi salla istiyor.Sürekli Dönüyor halıda durmuyorda.Umarıö büyüyünce geçer 😐😐😑

göz muayenesi için göz doktorundan randevu alıcaz
Doktorumuz önce çok gerekli dedi sonra gerek yok dedi kararsız sanırım kendileri biraz
Sizin doktorlar ne diyor gittiniz mi 3 aylıkken göz muayenesine
Bana doktorum 6 aylıkken önerdi, sağlık ocağına da sordum 6 aydan önce çok sağlıklı sonuç alamazsın dedi o da 6 aylıkken önerdi.

X