2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
  • Muhteşem
Reactions: Jou
Maalesef temas olmadı doğumda sadece gördüm inş bugün görmeye gideceğim. Belirli bir kiloya kadar duracak dediler en başta ama son durumu bugün öğreneceğim. Sütümü ben elimden geldiğince sağmaya çalışıyorum şırınganın yarısı kadar çıkıyor ama o bile iyi bebek için dediler erken olunca sanırım süt gelmesi durumu biraz uzuyor
Anladım canım inş güzelce görürsün bebeğini hayırlı haberlerle gelirsin

Maalesef temas olmadı doğumda sadece gördüm inş bugün görmeye gideceğim. Belirli bir kiloya kadar duracak dediler en başta ama son durumu bugün öğreneceğim. Sütümü ben elimden geldiğince sağmaya çalışıyorum şırınganın yarısı kadar çıkıyor ama o bile iyi bebek için dediler erken olunca sanırım süt gelmesi durumu biraz uzuyor
Maşallah iyi kuzum midesi kiraz kadar onun şu an.Süt zamanla artar ilk zamanlar az gelir😘Hele bebiş çıksın emerse daha da çoğalır annesi😍

Günaydın kızlar. 2 gündür elektrikli pompa ile sağmaya çalışıyordum sütümü, pompayla sağarak en büyük hatasını yapmışım daha bu sabah araştırırak öğrendim. 2 günde göğüslerim mahvoldu kanadı çünkü çok acıtıyor tahriş ediyor. Bugün çok acıyınca başka nasıl yapabilirim diye youtubedan araştırdım. Geneli elle sağarak daha iyi süt elde edebileceğini anlatmış. Sağarak elde ettiğimi, elde kendim sağarak çıkardığım süt çok fazla oldu.
Aa ciddi mii makine daha iyi çekiyor diyorlar bir de

Eklentiler

• Screenshot_20220424_132320_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220424_132320_com.android.chrome.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 73
  • Beğen
Reactions: Jou
X