2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi ya suyunda gelmediyse çok tuhaf o gelen neydi. Naptın bu arada peki en son ki durum nedir canım
Canım o kadar sayfa birikmişti ki senin durumunu öğrenmek için gerilere biraz bakındım ama bulamadım yinede
Naptın doğurdun mu
Altta 2 gün geçti doğumdan yana falan yazıyor
Fakat emin olamadım

Çok sukur cnm kendını yorma

Cnm çok geçmiş olsun
Siteye Giremediğim için yeni öğrendim
Rabbim bir daha böyle bir stresi yaşatmasın
Hepimiz vaktimde Sağlıkla kucağımıza alalım inş bebeklerimizi
Sağ olun kızlar.. İnşallah hepimiz vaktinde sağlıkla alalım kucağımıza ❤
M -Murphy canım sende inşallah bebisini küvezden çıkarıp sağlıkla alırsın kucağına bir an evvel

Kızlar ıslak mendil sleepy mi aldınız?Kızıma kıllanıyorum 1 aydır yenidoğan olanı ama çok kuru mendil.Unibaby de içerik değiştirdi kızartıyor.Oğluma ne alacağım bilemiyorum şu an
Sleepy yenidoğana kuru diyorsan
Baby turcoyu da beğenmezsin cnm
Ondan daha ince ve daha kuru.

Günaydın kızlar
Hepimiz yavaş yavaş dökülmeye başlamışız
Bende doktora gittiğim günden beri eşimle birlikte annemde kalıyorum
Çok şiddetli bel ağrılarım var
Doğru dürüst yürüyemiyorum bile
Değerlerim yine yerlerde sürekli bir baş dönmesi hali mevcut
Yürümeye bile korkar oldum

Benimde hala çantam hazır değil
Hoş hala almadığım eksiklerim bile çok var
Bebek çantası falanda almadım daha
Aldığım pijama düşük beldi.
Sezeryan olursa kullanamam
Çıkıp birde yüksek bel almam lazım. Gecelikte almadım

Şimdi gelip sayfayı okudukça paniğe girdim
İnternetten biraz araştırma yapayım
Bu çantaya ne koyacağız diye
Allahtan çocuğun kıyafetleri yıkandı ütülendi hazır bekliyor

Kuzu bide göğüs kalkan alsaydın keşke bide instada monchi mi ne oçok yararı oluyormuş istersen onuda al

Ç

Yeni gördüm iyi misin gerilim filmi izler gibi okudum sayfaları. Altına kaçırsan anlamaz mıydın ? İnşallah su değildir. Sabah neye bakcakle kuzu ?
Gerilim filmi izler gibii ne güldüm buna
Ay ne güzel doktor ya şanslısın valla benimkide sezeryana meyilli bi doktor bana daha bişey demedide tabi
Normal doğuma ugraşmak istmiyorrrr demekkii dr
Kızlar ıslak mendil sleepy mi aldınız?Kızıma kıllanıyorum 1 aydır yenidoğan olanı ama çok kuru mendil.Unibaby de içerik değiştirdi kızartıyor.Oğluma ne alacağım bilemiyorum şu an
Canımm ben slepy yenidoğandan aldım ıslak mendil kokusunu falan beğendim peçeteside güzell
Gelll
21 kilo almışım tamı tamına
Aboovvvv ama sen zayıftın dimi ondan bukadar çabııkkk aldın

Evet canım 57,5 kiloyla hamile kaldım

Canım bebeğe 12 tane kadar bez koy ıslak mendil çıtçıtlı badi zıbın takımı çorap battaniye müslinde olabilir alt açma bezi koydum ben iki tane, Emzik biberon koydum kendine de çamaşır atlet çorap pijama takımı havlu kağıt havlu koy canım şimdilik aklıma gelen bunlar

Bebeğe ağız mendili koy Bi de canım

İç çamaşırı olarak bu hamile kilotlarından mı aldın cnm
Benim şuan kullandıklarım hep normal düşük bel small yerine Large aldım onları kullanıyordum
Doğumdan sonra kullanamazsın dediler doğrumu
Ona göre bugün çıkıp alayım bari

Canım çanta eksikler fln her türlü hazırlanır. Bnm de hiç bişe hazır değil . Panik olma ona. Bi günlük iş onlar. Kötüysen yat dinlen. Sağlıktan önemli değil o işler her türlü hallolur .
Bnm de bayram sonrasına kaldı gibi hazırlıklar hep

Kızlar yaaa burun aspiratöru aldım ama bebeğe tahriş etmezmi burnu serum lular daha iyiymiş aslında varmı aramızda alan
Walla kuzum bn burun aspiratörünü kullanamazmışsın korkmuştum belki de bmm beceriksizliğim hep serum fizy kullandım daha doğal ve rahat bnce

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…