2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim insallah saglikla gelir bebeğin 🤲🏻 Vakti zamanı gelince en hayirli zamanda en hayirli şekilde doğurmanı dilerim 🥰

Ayy eyvah, kesin lavman istemek lazim

Al benden de o kadar 😅

Neey
Ay noluyo bu bebiklere, hamilelik 8 aya indi de bizim mi haberimiz yok erken erken geliyolar, mayis anneleri de daha simdiden dogurmaya basladilar

İnşallah su değildir yaaa. Dualarımız seninle ve oğlunla🤲🏻 ara ara yaz habersiz bırakma bizi lütfen

Dikkat edin kendinize. Dualarımız sizinle. Ya niye böyle oldu ki acaba 2 arkadaş da böyle erken erken😕

canım benimm inşaallahh güzel haberlerle çıkarsın hastaneden

İnşallah güzel haberler alırız, vakti geldiyse de sağlıkla hayırlısıyla olsun inşallah… dua etmez olur muyuz hiç. Senden haber var mı diye girip duruyorum siteye. Haberdar et bizi gelişmelerden

Allahım yardımcın olsun arkadaşım 🤲🏻🥺

Allah yardımcın olsun kuzum. İnşallah değildir. Stres yapma inş yolunda gider her şey .
Allah razı olsun kızlar.. Amniyotik sıvı değil dediler ama önceden erken doğum olduğu için gözetim altında tutuyorlar serum verdiler. Gece tekrar bakilacak nst vs. haberdar ederim sizi inş.

Allah razı olsun kızlar.. Amniyotik sıvı değil dediler ama önceden erken doğum olduğu için gözetim altında tutuyorlar serum verdiler. Gece tekrar bakilacak nst vs. haberdar ederim sizi inş.
Canım çok geçmiş olsun, umarım yolunda gider her şey biraz daha ertelenir doğum, ertelenmezse de umarım sağlıklıca kavuşursunuz.

Çok sevindim canım ben suyum geldi deyince benim gibi baya geldi sandım. Umarım en kısa sürede sıkıntısız çıkarsın 🙏

Çok sevindim canım ben suyum geldi deyince benim gibi baya geldi sandım. Umarım en kısa sürede sıkıntısız çıkarsın 🙏
Canım benim iki doğumda da suyum gelerek hastaneye geldim. Bildiğin yatak,iç camasirim sirilsiklam islandi. Sonrasında da sızıntı şeklinde gelmeye devam etti. Su konusunda tecrubeliyim aslında kesin suyum geldi dedim ama test öyle demiyor. Bakalım birazdan tekrar muayene olcam. İnşallah ben yaniliyorumdur

Aaayy bi kramp girdi şuan bana anlatamamm aklım çıktı çiğlık attım evde 🙄🙄
Bende krampı çok merak ediyordum hayatım boyu hiç yaşamadığım bir şey. Eşim dedi kramp girerse bu kramp dersin dedi. Sonra bir süre önce uyurken ilk krampımı yaşadım şoka girdim ve ayy kramp girdi kramp girdi diye bağırdım azıcık. 😂 Eşim zor sakinleştirdi. Ama cidden çok şok oldum. O günden beri aralıklarla giriyor sakince karşılıyorum arkadaşları. Kramp gireceğini anlarsam bacağıma falan bacağımı, ayağımı tersine hareket ettiriyorum. 2 kere de sanırım kasığıma girdi onunda acısını çekerek geçmesini bekliyorum 😁

Bu arada Amazing family Amazing family geçmiş olsun, o kadar yoğun gelen şey amniyotik sıvı değilse ne olabilirmiş acaba? 🤔

• Komik
Reactions: Jou
Bende krampı çok merak ediyordum hayatım boyu hiç yaşamadığım bir şey. Eşim dedi kramp girerse bu kramp dersin dedi. Sonra bir süre önce uyurken ilk krampımı yaşadım şoka girdim ve ayy kramp girdi kramp girdi diye bağırdım azıcık. 😂 Eşim zor sakinleştirdi. Ama cidden çok şok oldum. O günden beri aralıklarla giriyor sakince karşılıyorum arkadaşları. Kramp gireceğini anlarsam bacağıma falan bacağımı, ayağımı tersine hareket ettiriyorum. 2 kere de sanırım kasığıma girdi onunda acısını çekerek geçmesini bekliyorum 😁

Bu arada Amazing family Amazing family geçmiş olsun, o kadar yoğun gelen şey amniyotik sıvı değilse ne olabilirmiş acaba? 🤔
Doğum habercisi bunlar artık yaklaştığı için 😂
Kramplar oluyordu ama bukadsr şiddetli ilkkez oldu aklım çıktı ya buneydiii

Doğum habercisi bunlar artık yaklaştığı için 😂
Kramplar oluyordu ama bukadsr şiddetli ilkkez oldu aklım çıktı ya buneydiii
Bacağa giren kramp mı doğum habercisi? 😨😨
Benim genelde dönüşümlü olarak bi sola bi sağa giriyor. Kasıkta da 2 kere sadece sola girdi.

• Beğen

Altıma işemiş olabilirmişim😄

• Beğen
X