2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Negatife aldim, alttakinde hafif var sanki ha?

Eklentiler

• 532A6385-40B3-445D-A7A8-20CA1F5010CB.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 57
Negatife aldim, alttakinde hafif var sanki ha?
Yaaaaa çok tatlısın.. düşünüp bakmışsın birde sağol canım.. evet ben onu goruyirum gerçekten..baktığımda.. birde ben şey sanmıştım acaba testin kendisinden mi diye .. ama diğer testte çıkmadı imdada çıkardı o gölge diye düşündum.. ve o ilk testi yaptığım da adet geçmemişti henüz..

Ben henüz kahveyi kesemedim nasıl keserim onu da bilmiyorum zaten aralıklı oruç yapıyorum. Şekerini başka türlü dengede tutamıyorum yoksa henüz gebelik var mı yok mu onu da bilmediğimden daha rahatım.
Merhaba hala aralıklı oruç yapıyor musunuz ? Ben de gebelik öncesi yapıyordum , şuanda devam ediyorum

Bende katildım çok sükür aranıza :)) Bursa 1.çocuk yas: 28 tahmini doğum tarihi : 27.09.2022 ☺☺

maviss_34 Selam Kızlar konuyu gec gördüm kusura bakmayın, ben de aranızdayım.

Anne AdıŞehirKaçıncı çocukYaşSatBebek cinsiyeti
Jajindaİstanbul13315.12.2021Belli değil :)

Bugun doktora gittim 22 Eylül tahmini doğum tarihi dedi ve keseye baktık. 5 haftalık göründüğünü soyledi.
Allah herkesin bebeğini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

Bende katildım çok sükür aranıza :)) Bursa 1.çocuk yas: 28 tahmini doğum tarihi : 27.09.2022 ☺☺
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeligin ne güzel günden güne çoğalıyoruz bir de son adet tarihi alabilir miyim ekliyim hemenn
Ahh yerim yaa nasil da bilgilerini girmiş hemen haha hosgeldin kuzum sağlıkla gelsin minigin ekliyorum hemen

SAT : 15 Aralık kuzum çok tesekkür ederim

Mavişim biz seninle bakıyorduk dimi testlere falan oyle mi boyle mi haha bak nerelere kadar geldik :))

Mavişim biz seninle bakıyorduk dimi testlere falan oyle mi boyle mi haha bak nerelere kadar geldik :))
Cok şükür bugünümüze canim silik testler de cizgi arama günleri bitti bir de hayirlisi ile sagsalim kucağımıza alırsak bizden iyisi yok

Cok şükür bugünümüze canim silik testler de cizgi arama günleri bitti bir de hayirlisi ile sagsalim kucağımıza alırsak bizden iyisi yok

Valla canım o çizgileri görmek için zorlamaktan gözlerim şaşı beş oldu, kör oldum kör hadi hayırlısı artık insallah düzgün düzgün <3

M maviss Selam kızlar bende bugün keseyi gördüm aranıza katılmaya karar verdim.
İzmir-1.çocuk-27 yaş-17.12.2021 sat

Henüz doğum tarihiyle ilgili bir şey demedi doktorum kalp atışlarını duyduktan sonra bilgi verecek sanırım 10 gün sonrasına kısmetse kalp atışı için gideceğiz. Bu arada 30 aralık tüp bebek transferiyim. Ultrasona göre 4+3 kesenin boyutuna göre 5+4 gözüküyor bunu pek anlayamadım doktorum kalp atışından sonra değişir bu günler netleşir dedi

Keşke ben de yiyemesem ben niye öküz gibi yiyorum yaa benim de midem delindi sanki insan her şeyi yer mi ? bu hep boyle devam etmez inşallah ne zaman başlıyor bulantı benim de başlasa ya bi an önce
Hahaha canim deme öyle sonra pişman olursun Bulantı için dua edilir mi yiyemiyorum diye ağlayanlar var yapma

maviss_34

Selam canım hoşgeldin sefa getirdin. senin doktor cok iyi konuşmalara ve verdiği bilgiye göre.
ben bugun ilk kez gittim doktora benimki bana sey dedi.
5 haftalık dedi hiç gün mün söylemedi yanında 5 + 3 vs gibi.
Sonra bana hem saglıklı beslenmelisin dedi akabinde de
makarna mantı hamur işi ye diye ekledi.
Manyak mı bu yoksa normal mi boyle diyen var mı doktoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…