2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Süpriz bugün pıt pıtı gördük.
2 gündür lekelenmem var. Çok şükür bir terslik yokmuş.

Ve bilgilerim
4.12.2021
2.hamilelik
Yaş 32
Ahh çok sevindim canım güzel haberler almana sağlıkla ilerlesin insallah hosgeldin bir de şehir alabilir miyim
Hosgeldin canim sağlıcakla al kucağına minigini ne güzel keseyi De görmüşsün darısı bebis ile kalp atışını artik

Hoşbuldum doktorum çok açıklayıcı birisi gerçekten bende çok memnunum. Benimki bir kısıtlama yapmadı yeme içmede sadece bilmediğin bitki çaylarını içme dedi ıhlamur,elma çayı vs içebilirsin dedi. İleride miden bulanacak zencefil çok iyi gelir tüketirsin dedi

Hoşbuldum amin inşallah hepsi adım adım çok şükür iyi gidiyor ya hayırlısıyla görürüz inşallah

Benimki de dedi ki öyle kan testi man testi yapmicaz kalbi duyamadık daha haketmedin dedi

Rutin testleri benimkide kalpten sonra yapacak canım bu kadarını gördük ya ileriside gelir inşallah
O zaman normal doktor. Benim gibi bi tik çatlak ama kadın sevdim erkek gibi kadın benimki sesi falan da hareketleri de oyle mert bi kadın.

Keşke ben de yiyemesem ben niye öküz gibi yiyorum yaa benim de midem delindi sanki insan her şeyi yer mi ? bu hep boyle devam etmez inşallah ne zaman başlıyor bulantı benim de başlasa ya bi an önce
Yaa bende çok yiyorum, yemekten kalkıyorum yarım saat sonra midem gurulduyo sanki acıkmışım gibi. Suyumu da bol içiyorum ona rağmen hep yiyesim geliyo biseyleri. Bende kilo aldım Bazılarında mide bulantısı oluyo bizde de iştah açıklığı galiba

Yalnız değilsin üzülme canisi hamilelik insana ayrı bir iştah katıyor

ya dimi çok kötü şimdiden 2 beden attım bu nedir ya. afedersiniz bu kelime için ama resmen "bok bogaz" abi hiç seçicilik kalmadı nasıl hamilelik bu Rabbim bi an once mide bulantısı nasip eyle

ya dimi çok kötü şimdiden 2 beden attım bu nedir ya. afedersiniz bu kelime için ama resmen "bok bogaz" abi hiç seçicilik kalmadı nasıl hamilelik bu Rabbim bi an once mide bulantısı nasip eyle
Deme deme o da çok beter çekenler anlatsın sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…