2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlaar kızlarrr ne çok soru sordum ama bişey daha sormak istedim. Benim bu ara özellikle 3-4gündür karın kasık ve bel ağrım oluyor adet gibi ama bir tık daha hafif. Sizler de de oluyor mu yoksa benim kanamayla alakalımıdır merak ettim.
Ağrı bende de var ama aşırı şiddetli değil o yüzden korkmuyorum pek. Yarın güzel haberler alıp rahatlarsın sen de inşaallah ♥️

Aminn canım.. olurmu rica ederim 😂 İnshaAllah bakalım🙂
Bu arada bende de pcos vardı hatta Kasımda aşılama için ilaç kullandım 2 minik kistim de vardı biri sağda biri solda. Buna rağmen oldu sonunda 1.5 sene bekledik ama oldu çok şükür. Ne zaman test yapacaksın? Kaç gün geciktin?

Bu arada bende de pcos vardı hatta Kasımda aşılama için ilaç kullandım 2 minik kistim de vardı biri sağda biri solda. Buna rağmen oldu sonunda 1.5 sene bekledik ama oldu çok şükür. Ne zaman test yapacaksın? Kaç gün geciktin?
Benim geçti sat 14 aralikti.. ama zaten benim hep erken gelir o yüzden... Çoktan gelmeliydi.. ara ara kanamalar oldu dün gece mesela bir silince geldi peceteye ama durdu.. devamı yok.. benim adetim asla böyle olmaz mutlaka gelir başlayınca.. işte test yapmıştım biri cooook ama.cooook silik bir çizgi kimisi gördü kimisi görmedi ben gösteririm sana.. sonra işte bir test daha yaptım onuda doğru zamanda yapmadim tam sabah idrarı olmamisti.bisey çıkmadı ama ikisini yan yana geitridigmde ekşi yaptığımda çiGi görünüyor.. işte şimdi yeniden test sipairs edicnr farklı kaset ttest onu yapicam inshallah

Üstteki yeni afaki eski... Tekli olanda ilk testim

Eklentiler

• IMG_20220111_233249.jpg
    IMG_20220111_233249.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20220111_233416.jpg
    IMG_20220111_233416.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20220115_132916.jpg
    IMG_20220115_132916.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220115_172153.jpg
    IMG_20220115_172153.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 55
Allah razı olsun canım.. tabiki haklısın zaten ümitsiz değilim de..

İnsanın aklına takılıyor okadar belirtim var diyorum.. adetimde gecikti ..hiç olmayan akıntılar çıktı şeffaf ve kokusuz.. bı ara kabız oldum gibi oldu..gaz.. ama en çok ağrılar kasık sancıları ve ben asla adet olurken olmam bu ağrılardan kesinlikle olmam.. çok hafif bseyler hissederim.. ama.busefer öyle değil adet yok sancılar var .bel kopuyordu. arada kanama oluyor bu gece de ölü bir gun bile sürmüyor bikere silmekleazaldi gitti kırmızı ama sonra arkası gelmiyor ve duruyor.. test yaptım birinde cooook aşırı hayelet çizgi gördüm ..resimde çok zor görünüyor ama var.. ilkdefa oldu öyle ikinci testide yaptım ama orda çıkmadı zate. Yaptığım zmaanlama yanlış geldi bana çunki yeterince idrar birikmemisti.. bek güvenli bri sonuç değildi.. tekrarayacagim elbette testimi..

Ben bunları daha önce benzerini yaşamıştım ama negatifti.. gerçi sonra çok agirili bir adet geçirdim daha önce yıllar önceki düşük ağrıma benzettim.. belki ozamanda vardı işte kafam böyle birsuur sorularla dolu.. dedim böyle olunca yine sonu hüsran mi oluyor acaba dedim belki gebelik başka bir şeydir diye sorayım dedim
Cok hafifte olsa, cizgi cizgidir bence. Bu cizgilerin hamile olmayan kiside ciktigini cokkkkkkkkkk az yok sayilacak kadar az duydum. Hadi insallah!!

Selam kizlar ne var ne yok :KK200:

Su an doktorun tahmini dogru ise 5 haftalik olmamiz gerekiyor. Haftaya carsamba keseyi dolu gormeyi iple cekiyorum. Haricinde iyiyim, isler biraz yogun, ev hayatimiz 26 aylik bir canavarla zaten yogun. :KK200:
bu aralar 'oglum hadi kendin yuru, hadi kendin in' demelerim cogaliyor artik, su anda beni etkilemiyor ama bir sure sonra koca gobekle zorlamak istemem kendimi bebegi ve belimi..

kizlar aktuel bi konuya deginmek istiyorum, asi. Ben korona asisi olmadim. Karsiti degilim asla, ama hamilelik planlarimi etkilemesini istemedim. Ayrica vucuduma giren o asi sivisinin bebegime negatif etkisi olabilir mi, belirsiz. Ustune bide yasim zaten ilerledi artik, yani hamileligin riskli sayilmaya basladigi donemine gecisimi yaptim. Bunlar ust uste gelince icime sinmedi olmak. Delta varyanti hamilelerde daha riskliydi ve yogun bakima giren hamile kadinlar sayisi cogalmisti, ama omikronla birlikte sanki bu risk azaldi? Haberlerde filan daha az yer ediyor bu konu.
Siz ne dusunuyosunuz bu konuda, asi olmayanlar hamilelikte olmayi dusunuyor mu? Hala yuzde yuz kararli bir sekilde asi olmayacagim demiyorum..
Bn bebekten haberm yokken olmuştum 3.aşımı biontech doktora söyledm sorun olmaz dedi.bi arkdasımda hamileyken oldu cok şükür dogdu bebegi

Cok hafifte olsa, cizgi cizgidir bence. Bu cizgilerin hamile olmayan kiside ciktigini cokkkkkkkkkk az yok sayilacak kadar az duydum. Hadi insallah!!
İnshaAllah ...yukarıda paylaştım testimi Zehra bacima yazerken sende bak sence varmı çizgi birçoğu gördüğünü söyledi

Kızlaar kızlarrr ne çok soru sordum ama bişey daha sormak istedim. Benim bu ara özellikle 3-4gündür karın kasık ve bel ağrım oluyor adet gibi ama bir tık daha hafif. Sizler de de oluyor mu yoksa benim kanamayla alakalımıdır merak ettim.
Haha hayir sormanda sakinca yokta, bak konu 81 sayfa olmus ve her sayfada en az 5 kez (abartmiyorum) kasik ve adet sancilarindan bahsediyoruz hepimiz hahah..
Yani bizdede oluyor evet. Kanama konun ise elbette urkutucu. Doktor sorun yok diyosa yoktur.

Bn bebekten haberm yokken olmuştum 3.aşımı biontech doktora söyledm sorun olmaz dedi.bi arkdasımda hamileyken oldu cok şükür dogdu bebegi
Dogmayacak diye degil zaten benim tereddutlerim, bisey olacak diyede degil, daha cok uzun vaadede bebege ne tur etkisi olabilir onun biraz kafami karistirmasi...

Sifa olsun size ayrica!!

Dogmayacak diye degil zaten benim tereddutlerim, bisey olacak diyede degil, daha cok uzun vaadede bebege ne tur etkisi olabilir onun biraz kafami karistirmasi...

Sifa olsun size ayrica!!
Sagol canım vurunursan sanada şifa olsun.aşıyı düşünürkende dikkat et kendinee

Kızlar bende Eylül annesiyim. Çok kötü bulantılarım başladı.🤦 Şuan 6 haftalık tahminen sizde durumlar nasıl

Baktim ama foto acisindanda olabilir, ben cok hafif cizgide goremedim canim. Yeni test yaptin mi? Sabah ilk cis ile yapmak en dogrusu diyorlar.
İşte daha yapamadım onu.. bu testler biraz güme gitti.. bide bat geçmeden önce yapmsitim.. ama var yani çıplak gözle görüyorum birde çoğu kişi gördü ama dediğin gibi foto kaliteis bazılarına belki net düşmüyor.

Eklentiler

• IMG_20220115_124518.jpg
    IMG_20220115_124518.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 48
X