2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227

Konuya dahil oldum birden ama uyku konusunda biz de perişanız. Asla uyumak istemiyor, mizirdaniyor uyumuyor. Dün ben de araştırma yaparken dediğin damlayı gördüm ama emin olamamıştim. uyku sorunu devam ederse ben de bu damlayı doktorumuza sorayım canım

Bende vermek istemedim dr tekrar aradım kimyasal vs hiçbir şey yok merak etmeyin dedi öylelikle aldım umarım işe yarar 10 gün kullanın bir bakalım dedi.

Ben de aynıyım geçmeyen bı mide ağrısı başladı. Yaa çok sevindim. Bı tık dha iyi gibi ama hala eski düzen değil asla.. Sorayım doktorumuza cnm çok teşekkür ederim

Ben de aynıyım geçmeyen bı mide ağrısı başladı. Yaa çok sevindim. Bı tık dha iyi gibi ama hala eski düzen değil asla.. Sorayım doktorumuza cnm çok teşekkür ederim
Aşırı stresten bence sürekli düşünmekten ama artık düşünmemeye çalışacağım ben hastalanırsam yavruma kim bakacak başımıza gelecekse zaten yaşayacağız. Rica ederim canım dr önerirse denersin hiç değilse belki iyi gelir .

Bizimki de sürekli mızırdanmaya başladı kızlar, 2 dk yere mata ya da ana kucağına koysam başlıyor ııh ııh demekte. Ağlamıyor ama hep mızmız kendi kendine oynamayı bilmiyor kucak istiyor. Sizinkiler kendi başına vakit geçirebiliyor mu? Evden çalışamıyorum bugün eşim izin aldı mecbur ben biraz çalışabileyim diye.
Zaten deprem olayı ayrı bir olay psikolojim hiç iyi değil.

Küçükken dikey kokonda enine veya enlemesine kolondaki dikey çatlak tehlikeli diye fuymustum ve bence mantikli ona dikkat edin

Ben pantalonu cikariyorum cekyatta ayaklariyla piyano aldim ona vuruyor yada muzik aciyorum tv den sakinlesiyor ana kucaginda hısirtiki bir seyler veriyorum baya oynuyor ama tabi max 30 dk.yataginda dönence var onada bir 10 dk bakiyor keyfi olursa 30 dk bakiyir .

Kizlar sacim oluk oluk dökülüyor evds her yer saç oldu dogumdan sonra cocuk güldükce dökülur diyor kayinvalidem .bunun bilimsel bir aciklamasi var mi vucudumda bir sey mi eksik bileb varsa cevaplayabilir mi

Ahh nerde.. keyfi varsa 5-10dk anca yatar bütün gün kucakta geziyoruz birde karşısında biri şebeklik yapıyor yoksa kucaktada ağlıyor canım

Kizlar sacim oluk oluk dökülüyor evds her yer saç oldu dogumdan sonra cocuk güldükce dökülur diyor kayinvalidem .bunun bilimsel bir aciklamasi var mi vucudumda bir sey mi eksik bileb varsa cevaplayabilir mi
Değerlerine baktır canım hormonların değişiyor onunla da ilgisi olabilir ama ve hepimiz yaşıyoruz bu sorunu aynıyız bizde

bende dün görsm bu damlayı ama dün kontrole gittikten sonra gördüm bidahaki ay ben de sorayım.herg0n kullanıma uygunmu nasıl kullanmayı tavsiye etti doktor?bi de Ada geçen ay 500 gr aldı bu ay 800 biraz fazla gitti bu ay ortalama 500 alması lazım dedi günde 1 ya da 2 kere mama veriyodum hiç verme dedi abarttı gibi geldi bana sizin bebekleriniz nasıl alıyo?

10 gün 20damla dedi bize canım sonrasını görüşeceğiz yine. Ver gitsin ya almıyorlar sonra kg duruyor bir süre sonra bence. Biz hastaydık o yüzden kgsu değişmemişti 10günde. Şimdi bugün bakacak bakalım 15 gün geçti inşallah almıştır ama normalde 650-750gr arası alıyor aylık

Bence de abartmış ya 100 gram eksik aldık diye ortalığı velveleye vermişlerdi aynı o hesap olmuş

Damlayı önermedi doktorumuz T temmuzekim ben dün sipariş vermiştim zorda kaldıkça kullanırım diye düşünüyorum. Bı gecede kac damla veriyorsun?
Aa neden önermedi canım merak ettim. Bizde şimdi geldik doktordan 20damla veriyorum ama 30a kadar çıkabilirsin dedi etkisini bir haftaya anca gösterirmiş düzenli vermek lazım yani herhangi bir sakıncası yok zihinsel olarak dedi. Hiç mi uyumuyor dedi mıkırtılı sürekli sallıyorum öyle uyuyor diyince damla yeter ilaca gerek yok dedi sanırım uyku ilaçlarıda var bebekler için.

İçerik konusunda bitkisel deniyor ama ne var bilmiyoruz dedi. Günde 20 mi

İçerik konusunda bitkisel deniyor ama ne var bilmiyoruz dedi. Günde 20 mi
Anladım canım bizimki fonksiyonel tıpçı aynı zamanda araştırmıştır diye güvenerek aldım bende ama bir hafta falan tereddüt etmiştim alıp almamakta.. evet akşamları yatmadan bi yarım saat 40dk önce 20 damla. Şimdi birdahaki 28inde 6ay kontrolü o zamana etki edecek mi görmüş olurum diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…